Strona 1 z 1

Spotkania nie całkiem oficjalne

: pn lis 01, 2010 9:31 am
autor: boston
Ponieważ znowu powróciła na forum dyskusja nt inicjatyw "oddolnych" (za przeproszeniem) niektórych forumowiczów pomyślałam sobie, że przecież każdy z nas może zorganizować w swojej miejscowości spotkanie dla fanów Dżemu. Chyba możemy spotykać się w dowolnym terminie, czasie i miejscu jeżeli mamy taką potrzebę. To zależy jedynie od naszych chęci. Jeżeli ktoś ma możliwości, czas i "żyłkę organizacyjną" to chyba wystarczy, że na forum poda informację o planowanym spotkaniu.
Na pewno znajdą się chętne osoby, które wezmą w tym udział i ewentualnie pomogą. Przecież może to być spotkanie jedynie dla kilku osób, nie musi to być od razu jakaś ogromna impreza wymagająca dużo zachodu, przygotowań i kosztów. Wystarczy spotkać się przy piwie (też nie koniecznie), pogadać, wymienić myśli a może i przy okazji posłuchać muzyczki, którą lubimy.
Nie chcę za bardzo krytykować Zarządu OFC bo mają swoje argumenty i nie wszystko zależy od Nich. Zawsze są jakieś obiektywne przeszkody.
A więc: chętni do działania! Nie musimy jedynie wyczekiwać na to co wymyśli i zaproponuje kierownictwo OFC.
Mniej więcej za miesiąc odbędą się koncerty Dżemu w Stodole w W-wie. Jeżeli jest ktoś chętny z forumowiczów z poza stolicy i ma ochotę się pojawić to ja zapraszam na nocleg (zawsze jakiś kawałek podłogi się znajdzie), aby nie musieć wracać po nocy do domu. Prawdopodobnie będę na obu warszawskich koncertach - to się jeszcze wałkuje w mojej głowie. W każdym razie dam znać.

Re: Spotkania nie całkiem oficjalne

: ndz mar 04, 2018 7:58 am
autor: staszek
domyslam się ze nic z tego nie wyszlo ...
a może jeszcze raz ruszyc temat i ktoś będzie zainteresowany
Siemię lniane Twoim przyjacielem