mam pytanko ;p

Czegoś nie wiesz lub masz wątpliwości - pytaj

Moderator: smar666

Gość

mam pytanko ;p

Postautor: Gość » ndz kwie 05, 2009 6:40 pm

kurcze aż wstyd nie wiedzieć ale słyszałam ostatnio w radiu takie słowa: nie chce odchodzić, pozwólcie mi zostać i zdaje mi sie że to był głos Riedla ale skoro tak to co za tytuł tej piosenki widocznie ją nie znam :? :?
proszę speców o pomoc... :roll:
Maciek90

Re: mam pytanko ;p

Postautor: Maciek90 » ndz kwie 05, 2009 6:52 pm

wpisz słowa w google i wyskoczy , ale to na pewno nie Rychu
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 05, 2009 6:55 pm

czy to ten tekst?
"Pozwólcie mi zostać, pozwólcie mi być
Pozwólcie mi zostać, ja nie chcę, nie chcę, nie chcę
Odchodzić! "
jezeli tak to utwor Kultu, tylko z tym mi sie skojarzyl ten tekst no moze jeszcze... chyba ze tekst wygladal tak:
"I pozwól mi, pozwól mi,
Spróbować jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz."
to wtedy to byla Modlitwa Dzemu...
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 06, 2009 9:15 am

Mnie to się kojarzy z tekstem ''teraz to już wiem''CREE,ale to chyba nie to tym bardziej że piosenka leciała w radiu.Pozdrawiam :?
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 06, 2009 9:46 am

Jeżeli to nie jest "Modlitwa" to mam dwa typy :) :
1.) Albo to rzeczywiście Cree, a głos Bastka pomylił Ci się z głosem Ryśka (Bo miał prawo 8) )
2.) Tak jak wspominał kaczka6661, może to Kult "Piosenka młodych wioślarzy" (ale szczerze wątpię, że to jest to :mrgreen:).
Pozdrawiam :) :)
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 06, 2009 6:18 pm

dzięki wielkie 8) no i wyszło że to ta piosenka cree i dlatego :mrgreen: jednak ma Bastek głos trochę podobny do Rysia w niektórych utworach bardziej a w innych mniej ale tak czy inaczej słychać podobieństwo na kilometr 8) no a ta piosenka Kultu to aż dziwne ale ją pierwszy raz słyszałam i też jest niezła ;) dziękuję i pozdrawiam
ps. jeśli Sądzicie że jest coś ciekawego o czym nie wiem to napiszcie chętnie poczytam i dowiem się więcej dzięki Wam
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 06, 2009 6:53 pm

e tam, moze i podobienstwo glosow Rysia i Bastka jest ale mi nie sprawia problemu rozroznienia ich... az sie zdziwilem ze Po co wiecej mi w radiu lecialo...
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 06, 2009 10:10 pm

mam teraz pewność że to była piosenka cree po co mi więcej, ale zdaje się że masz wątpliwości czy mówię prawdę, a więc leciało to ostatnio w anty radio ; nie wiem czy podkreśleniem że rozróżniasz głosy Syna i Ojca <no bo to takie proste> nie chciałeś czasem zasugerować, że moje wypowiedzi są bez sensu ale mniejsza z tym nevermind! w każdym razie dzięki wszystkim za wskazówki... czasem dobrze jest zapytać o coś zamiast się wymądrzać.... a poza tym nikt wszystkiego nie wie
ps. co do sugestii że to mogła być "Modlitwa.." owszem są podobieństwa ale tego utworu rozpoznałabym wszędzie. wyszło że znam wszystkie piosenki Dżemu ale na chwilę zwątpiłam w to, bo za mało znam Cree jak się okazało. jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :wink:
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 07, 2009 8:21 am

Bardzo się ciesze że to właśnie ta piosenka była właściwą,jestem w pozytywnym szoku że Cree leci w radiu.Przez to cały dzień bedę miała dobry humor.A jeśli chodzi o rzeczy których nie wiesz to chyba najłatwiej by było jak będziesz o to pytał tak jak to było teraz.Pozdrawiam :wink:
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 07, 2009 7:15 pm

fajnie że mogłam komuś poprawić humor :D tylko że ja to "ona" :mrgreen: nie on... 8)
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 08, 2009 6:25 am

No tak faktycznie,przepraszam za pomyłkę :oops: Pozdrawiam.

Wróć do „Zapytania”