Przewóz zespołu w trasy koncertowe

Czegoś nie wiesz lub masz wątpliwości - pytaj

Moderator: smar666

Gość

Przewóz zespołu w trasy koncertowe

Postautor: Gość » sob lip 31, 2010 6:24 pm

Mam pytanie czy ktoś by mi powiedział... A raczej napisał czym był wożony zespół w latach odkąd zaczął śpiewać w zespole Maciek :?: Na koncercie w Rzepinie widziałem ich wozy tj: Ford Transit do przewozu sprzętu oraz VW Crafter do przewozu zespołu :D Zauważyłem w galerii że kiedyś był inny VW... Co się stało z nim i ile miał miejsc siedzących :?: Oraz ile aktualny "DŻEMOBUS" ów ich posiada??
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Re: Przewóz zespołu w trasy koncertowe

Postautor: borszysz » ndz sie 01, 2010 11:35 am

Miejsc siedzących mają te busy chyba 9, nie pamietam już teraz rozkładu foteli. Transit jest na 5 osób.
Kiedyś mieli busa VW innego i sprzedali bo już sie zestarzał. Mieli tez kiedyś mercedesy.
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
boston

Postautor: boston » ndz sie 01, 2010 11:57 am

Rany boskie!
Po co Wam takie informacje?? :shock:
Chyba nie chciałabym być tak szczegółowo "rozliczana"... Niedługo będziemy się pytać jakie mają meble, krany albo inne tego typu 'pierdoły' :?:
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » ndz sie 01, 2010 12:58 pm

hehe od razu spytajmy się o ich jadłospis :D
Gość

Postautor: Gość » pn sie 02, 2010 7:48 am

Koleżanko o nicku "boston" Ja mam to do siebie że interesuje się transportem... A że ostatnio znalazłem materiały na których był inny bus to chciałem się spytać dokładniej o to czym jeżdzili... Kolego o nicku "boryszysz" dzięki za info ale mi się zdaje że aktualny bus ma powyżej 9 miejsc... ale mniejsza o to.... A jeśli chodzi meble czy jadłospis to mnie akurat nie interesuje :D POZDRAWIAM wszystkich którzy dodali posty... THX
boston

Postautor: boston » pn sie 02, 2010 9:00 am

Kolego o nicku gawor1993r - dzięki za wyjaśnienie. Nie wiedziałam, że uczestniczę w forum transportowym.... :shock:
Gość

Postautor: Gość » pn sie 02, 2010 9:09 am

gawor1993r pisze:.. Kolego o nicku "boryszysz" dzięki za info ale mi się zdaje że aktualny bus ma powyżej 9 miejsc...

Bus zespolu - dokładnie 9 miejsc (czasami 10 ale wynikajace z pewnej dorabianej konstrukcji)
Gość

Postautor: Gość » pn sie 02, 2010 2:30 pm

Kolego o nicku "jblaminsky" dziękuje za wyjaśnienie... Pozdro... Koleżanko "boston" nie robię z forum Dżemu forum o transporcie tylko zauważyłem wątek pt. ZAPYTANIA to więc się zapytałem... :mrgreen:
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » pn sie 02, 2010 4:44 pm

boston pisze:Kolego o nicku gawor1993r - dzięki za wyjaśnienie. Nie wiedziałam, że uczestniczę w forum transportowym.... :shock:

Pytanie jest związane z Dżemem, więc co Ci to przeszkadza? Jeżeli kogoś to interesuje to dlaczego nie może zapytać? Najwyżej nikt nie odpowie
"Nothingman... Isn't it something...?"
Gość

Postautor: Gość » pn sie 02, 2010 6:08 pm

kikan pisze:
boston pisze:Kolego o nicku gawor1993r - dzięki za wyjaśnienie. Nie wiedziałam, że uczestniczę w forum transportowym.... :shock:

Pytanie jest związane z Dżemem, więc co Ci to przeszkadza? Jeżeli kogoś to interesuje to dlaczego nie może zapytać? Najwyżej nikt nie odpowie

Ooo widzę ktoś mnie popiera... THX kolego...
Gość

Postautor: Gość » pn sie 02, 2010 6:22 pm

Kolego "jblaminsky" jak byś miał fotki tego wozu to podeślij na maila jak coś to adres mam na wp.pl mój login to mail
LoSeK

Postautor: LoSeK » pn sie 02, 2010 6:38 pm

przeglądnij na początku galerię, jakieś foty busów tam są:
http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/gale ... hp?id=3504
http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/gale ... hp?id=3507
I inne.. :)
Gość

Postautor: Gość » pn sie 02, 2010 6:46 pm

Mi bardziej chodzi o wnętrze i konfiguracje miejsc... U nas na koncercie to tylko z daleka go widziałem

Wróć do „Zapytania”