KARTA FANCLUBU

Czegoś nie wiesz lub masz wątpliwości - pytaj

Moderator: smar666

Gość

KARTA FANCLUBU

Postautor: Gość » pt paź 15, 2010 4:30 pm

WITAM
MAM PYTANKO CZEKAM JUŻ CHYBA ZE 3 MIECHY NA TĄ KARTE FAN CLUBU I KOSZULKĘ, DOSTANĘ W OGÓLE?
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Re: KARTA FANCLUBU

Postautor: Ziemniaq » pt paź 15, 2010 6:05 pm

Hej
Już wyjaśniam jak stoją sprawy z kartami i koszulkami...

Koszulka - chielibyśmy aby nowe koszulki pojawiały się na spotkanie wigilijne (i tak mam nadzieje bedzie w tym roku). Mamy taka koncepcje, aby co roku byl inny wzór koszulki zaprojektowany przez innego artyste. Właśnie w tej chwili pewna bardzo pozytywna osoba pracuje nad projektem (nie chce zdradzić kto :) )

Karty - pracujemy nad kartami. Chcielibyśmy aby karta nie byla kawałkiem PVC, tylko aby "potrafiła" coś jeszcze.
Spodziewam sie że karty pojawią sie z początkiem nowego roku.

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Gość

Postautor: Gość » pt paź 15, 2010 6:18 pm

Marcinie,a tak odbiegne na chwile od tematu Kiedy będzie właśnie spotkanie wigilijne fan clubu??? :wink:
gracjanek

Postautor: gracjanek » pt paź 15, 2010 6:41 pm

własnie i mniej wiecej w jakim terminie igdzie miałoby sie odbyc spotkanie , to by pozwoliło na wczesniejsze zaplanowanie wolnego czasu . :?:
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » pt paź 15, 2010 11:23 pm

Już spieszę z odpowiedzią:
Spotkanie wigilijne odbędzie się w okolicy połowy grudnia na Śląsku. Dokładne terminy i miejsca, zostaną podane w najbliższym czasie, w końcu grudzień za pasem, z chwilą gdy wszystko będzie ze strony formalnej dopięte na ostatni guzik. Wtedy też ruszą zapisy, gdyż tradycyjnie już, trzeba będzie wcześniej zgłosić chęć swojego uczestnictwa w fan clubowej wigilii.

Odnośnie kart i koszulek Ziemniak już chyba wszystko wytłumaczył. Nie chcemy dać wam czegoś niedopracowanego i zrobionego na przysłowiowe "odwal się", w związku z czym prace trwają;) Jak pokazuje dżemowy płyta, coś co długo trwa, może być tylko świetne, więc mam nadzieje, że przykład z góry w naszym przypadku zadziała równie udanie;)
Żebyście widzieli, jaką śliczną rozpiske Ziemniak zrobił, kto, co i gdzie ma załatwić, to byście z krzeseł pospadali ;)

Żeby was trochę ciekawość ponadgryzała, zacytuję tylko tytuł filmu opowiadającego o muzyce: "będzie głośno!" ;)

A tymczasem dobrej nocy życzę!
Pozdrawiam
Borys
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
pycia93

Postautor: pycia93 » ndz sie 07, 2011 8:14 pm

Z dniem ukończenia swoich osiemnastych urodzin (no stara jestem wiem :D) chcę przystąpić do OFC i się tak z czystej ciekawości chcę spytać czy karty są już dostępne?
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz sie 07, 2011 9:23 pm

nie są

Wróć do „Zapytania”