Plakat Ryśka

Czegoś nie wiesz lub masz wątpliwości - pytaj

Moderator: smar666

Gość

Plakat Ryśka

Postautor: Gość » ndz lis 21, 2010 5:02 pm

Czy jest jakaś szansa na zakup plakatu Ryśka (ten który jest sprzedawany na koncertach - duży format czarno biały, Rysiu uśmiechnięty :)
nie ma w sklepie, nie ma na allegro.
pzdr
Awatar użytkownika
thewesoly79
Kontaktowanie:

Re: Plakat Ryśka

Postautor: thewesoly79 » ndz lis 21, 2010 5:16 pm

Tylko na stoisku koncertowym . Chyba, że ktoś wystawił na allegro lub na innej tego typu stronie ;)
Plakat kosztuje 15 zł. wiem, bo sam kupowałem na koncercie w chorzowskim Teatrze ;) .
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 21, 2010 6:27 pm

tylko nie czaje czemu nie ma w sklepie dżemowym...a super filiżanki są :)
Awatar użytkownika
thewesoly79
Kontaktowanie:

Postautor: thewesoly79 » ndz lis 21, 2010 6:47 pm

W sklepie internetowym są szklanki do whisky, gdy kupowałem plakat, szklanek nie widziałem na stoisku ;P
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » wt lis 23, 2010 10:57 pm

dissent pisze:tylko nie czaje czemu nie ma w sklepie dżemowym...a super filiżanki są :)

A zapewne dlatego, że nie wszystko się tak fajnie i wygodnie pakuje w paczki ;-) Dżem jeździ tak dużo po kraju, iż nie ma raczej większe go problemu by zakupić taki plakat przy okazji dowolnego koncertu. W tym miejscu sklepik objazdowy oraz internetowy świetnie się uzupełniają. A jak ktoś ma jeszcze wątpliwości to proponuje wykonać takie zadanie.

Zapakuj do jednego kartonu zestaw:
- kapelusz
- szklanka do whisky
- filiżanka
- 4 płyty
- plakat
- 'Ballada o ..."

Wrażenia i zabawa gwarantowane. Dodam jeszcze, iż zawartość paczki musi przetrwać podróż Pocztą Polską :p

ps. oczywiście taki zestaw da się zapakować, ale oszczędźmy nerwów osobie pakującej :wink: A plakat można kupić zawsze na stosiku koncertowym.
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » śr lis 24, 2010 9:55 am

smar666 pisze:Zapakuj do jednego kartonu zestaw:
- kapelusz
- szklanka do whisky
- filiżanka
- 4 płyty
- plakat
- 'Ballada o ..."

Wrażenia i zabawa gwarantowane. Dodam jeszcze, iż zawartość paczki musi przetrwać podróż Pocztą Polską :p

za ile? :P
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » śr lis 24, 2010 11:13 am

Piotrek pisze:
smar666 pisze:Zapakuj do jednego kartonu zestaw:
- kapelusz
- szklanka do whisky
- filiżanka
- 4 płyty
- plakat
- 'Ballada o ..."

za ile? :P

Za satysfakcję 8)
Gość

Postautor: Gość » śr lis 24, 2010 11:50 am

smar666 pisze:
dissent pisze:tylko nie czaje czemu nie ma w sklepie dżemowym...a super filiżanki są :)

A zapewne dlatego, że nie wszystko się tak fajnie i wygodnie pakuje w paczki ;-) Dżem jeździ tak dużo po kraju, iż nie ma raczej większe go problemu by zakupić taki plakat przy okazji dowolnego koncertu. W tym miejscu sklepik objazdowy oraz internetowy świetnie się uzupełniają. A jak ktoś ma jeszcze wątpliwości to proponuje wykonać takie zadanie.

ps. oczywiście taki zestaw da się zapakować, ale oszczędźmy nerwów osobie pakującej :wink: A plakat można kupić zawsze na stosiku koncertowym.

hehe ale bzdura...po pierwsze dżem w Toruniu raz gra w roku, a przecież nie będę jeździł za zespołem po kraju żeby kupić jeden plakat. Po drugie jeżeli pakowanie plakatu przysparza tyle problemów co lot w kosmos to jakim cudem jest tyle sklepów internetowych które właśnie taki asortyment sprzedają i nie ma mają problemów z wysyłką. Po trzecie zupełnym kuriozum jest że na straganie przy koncertowym jest 30 razy więcej przedmiotów niż w oficjalnym sklepiku internetowym (nie chodzi o plakaty ale i znaczki, naszywki itd-które w mojej ocenie są o niebo atrakcyjniejszym zakupem niż ta przysłowiowa filiżanka)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » śr lis 24, 2010 12:15 pm

dissent pisze:Po drugie jeżeli pakowanie plakatu przysparza tyle problemów co lot w kosmos to jakim cudem jest tyle sklepów internetowych które właśnie taki asortyment sprzedają i nie ma mają problemów z wysyłką.

A ja napisałem, że oczywiście da się to zrobić. Ale wybrano takie, a nie inne rozwiązanie. Sklepy internetowe o których piszesz to mocno prosperujące firmy walczące o klientów. Nie wiem czy pamiętasz, ale sklepik internetowy Dżemu powstał w dużej mierze po prośbach fanów, więc zawsze był dodatkiem, a nie sposobem na życie. Dlatego moim zdaniem nie należy tego porównywać. A co do naszywek w sklepiku internetowym... wiesz dla mnie zawsze zagadką byli ludzie kupujący smycz i płacący więcej na przesyłkę niż za towar. Z naszywką proporcje byłyby jeszcze ciekawsze...

Wróć do „Zapytania”