Konkurs muzyczny

Czegoś nie wiesz lub masz wątpliwości - pytaj

Moderator: smar666

Zwierzu

Konkurs muzyczny

Postautor: Zwierzu » wt mar 13, 2012 4:59 pm

Witam !

No co tu dużo mówić Pani od muzyki powiedziała że mam ładną barwę głosu i chciała bym żebym pojechał na konkurs muzyczny (Pisze tak jak Pani od muzyki mi powiedziała nie chwale się jak by co ) . Pomyślałem czemu nie wybór utworów jest dowolny . Dżemu słucham już od dawna chodzę do 3 gimnazjum i jest taka sprawa że tyle jest świetnych piosenek , że sam nie jestem pewien co mam zaśpiewać . Muszę wybrać 2 piosenki pragnę , aby to były piosenki do roku 1994 za czasów Ryśka . Po moim długim rozmyślaniu padło na :

Mała aleja róż ,
Złoty Paw

Chcę z wami skonsultować mój wybór poznać , wasze propozycje i będą mi potrzebne podkłady...

Pozdrawiam
"Ja już nigdy się nie zmienię..."
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Re: Konkurs muzyczny

Postautor: ArekJ » wt mar 13, 2012 5:44 pm

Ja to bym proponował zamienić Małą aleję na jakąś balladę, bo Paw idealnie się nadaje na konkurs, ale może zamiast Alei jednak List, Victoria? Takie utwory chyba wywierają największy wpływ na jury, pokazujesz swoje emocje, wyczucie i całą resztę otoczki muzycznej.
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
JohnBelushi

Postautor: JohnBelushi » wt mar 13, 2012 8:35 pm

Ja mimo, że uważam, że kompletnie nie umiem śpiewać w zeszłym roku zająłem 2 miejsce na jakimś konkursie muzycznym, zaśpiewałem właśnie Pawia i Modlitwę. Uważam, że w tą stronę trzeba iść na konkursach. Przejmujące wykonanie Listu, Viktorii, czy właśnie Modlitwy i będzie dobrze. Życzę powodzenia. :)
Zwierzu

Postautor: Zwierzu » wt mar 13, 2012 9:56 pm

W sumie , to czemu nie też myślałem trochę nad Snem o Victorii . Tylka czy macie podkłady tych piosenek ? Bo poćwiczył bym trochę i na konkurs potrzebny jest własny podkład
"Ja już nigdy się nie zmienię..."
Matteo90

Postautor: Matteo90 » wt mar 13, 2012 10:20 pm

Zwierzu -mam akurat te podkłady a mianowicie ,Aleja i Paw w MP3 chodzi tylko ,że one są dopasowane do mojej tonacji a każdy człowiek ma inna skalę głosu napisz do Mnie mail matti247@wp.pl w Tytule :podkłady Dżem to ci pomogę.a teraz się pochwalę: Ja wygrywałem wiele konkursów piosenką "Wehikuł czasu" ,ballad odradzam bo Jury zaśnie przy ocenie Twojego występu ,kiedys tak poległem na List do M -dostając Tylko wyróżnienie... lecz To Tylko moje dawne wspomnienia ,życzę Ci sukcesu :D PS.Przepraszam za szczerość

Wróć do „Zapytania”