Pytanie

Czegoś nie wiesz lub masz wątpliwości - pytaj

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
thewesoly79
Kontaktowanie:

Pytanie

Postautor: thewesoly79 » ndz lis 25, 2012 8:46 pm

Mam takie pytanie. Zastanawiam się nad przyłączeniem do Skazanych. W regulaminie jest zapisane, że trzeba co roku wpłacać na konto FC 60 zł. Mogę wiedzieć na co idą te pieniążki? Z tego co się orientuję to za każde oficjalne spotkanie fanclubu i wigilie trzeba dodatkowo płacić. Większe imprezy typu Festiwal Ryśka Riedla też nie są objęte jakimiś zniżkami dla członków :) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Re: Pytanie

Postautor: Ziemniaq » ndz lis 25, 2012 11:15 pm

thewesoly79 pisze:Mam takie pytanie. Zastanawiam się nad przyłączeniem do Skazanych. W regulaminie jest zapisane, że trzeba co roku wpłacać na konto FC 60 zł. Mogę wiedzieć na co idą te pieniążki? Z tego co się orientuję to za każde oficjalne spotkanie fanclubu i wigilie trzeba dodatkowo płacić. Większe imprezy typu Festiwal Ryśka Riedla też nie są objęte jakimiś zniżkami dla członków :) Pozdrawiam!

Dzięki składkom członkowskim pokrywamy koszty działania stowarzyszenia np. księgowość. Organizujemy również stoiska FanClubowe na festiwalach Ryśka i Pawła (swoją drogą mylisz się co do zniżek dla Skazanych na festiwalach, są takie: http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/?m=1&a=414 ). Składki pozwalają nam uatrakcyjniać spotkania FanClubowe, dzięki nim mamy fundusze na zapraszanie zespołów, które występują na spotkaniach FC. Z zebranych składek produkujemy również koszulki FanClubowe, które co roku otrzymują członkowie regularnie opłacający składki.

Bardzo nam zależy, by temat finansów był w 100% przejrzysty, więc jeśli kiedykolwiek, ktoś z członków stowarzyszenia będzie miał jakiekolwiek wątpliwości w tej kwestii to powinien zwrócić się do skarbnika stowarzyszenia, od niedawna jest nim Dawid Skarbek d.skarbek[at]skazaninabluesa.pl
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"

Wróć do „Zapytania”