Lista dyskusyjna

Czegoś nie wiesz lub masz wątpliwości - pytaj

Moderator: smar666

Wiewiorka94
Kontaktowanie:

Lista dyskusyjna

Postautor: Wiewiorka94 » czw wrz 12, 2013 6:33 pm

Kiedyś działo coś takiego jak mailowa lista dyskusyjna. Wiem, bo byłam do niej zapisana. A teraz próbuję coś na tego wspólnego maila wysłać i pojawia mi się komunikat, że już w tej liście nie jestem. Mam więc pytanie - czy ona nadal działa, a jeśli tak to jak mogę z powrotem się do niej zapisać?
Zapraszam wszystkich na mój kanał YT, gdzie gram na gitarze w stylu fingerstyle. Wszelkie opinie bardzo mile widziane :)
Dorian07

Re: Lista dyskusyjna

Postautor: Dorian07 » pt wrz 13, 2013 8:05 am

Lista byla, bylo informatywnie, fajnie i ciekawie..do pewnego czasu, potem zaczely sie jakies niesnaski, klotnie graniczace czasami z chamstwem itp...pamietam dzien w ktorym Chojnac wypisal sie z listy bo oswiadczyl ze ma tego dosyc, ja zrobilem to kilka tygodni po nim. Moze ktos napisze czy Lista jeszcze istnieje i czy warto tam wrocic?
autsajderrka

Postautor: autsajderrka » sob wrz 14, 2013 11:10 am

Dorian potwierdzam było dokładnie tak jak mówisz, niestety :? A czy istnieje, to na dziś dzień nawet trudno mi powiedzieć, bo żadnych wiadomości bynajmniej nie ma, zupełna cisza, ostatnie wiadomości to z tego co pamiętam, to były tegoroczne życzenia wielkanocne, te od ekipy Dżemowej do prawdopodobnie każdego zapisanego członka i później parę osób, w tym ja :wink: dorzuciło jeszcze kilka ciepłych słów od siebie i to taki miły element, który myślę, że warto byłoby podtrzymać :), choć tak mi się coś wydaje, ze również powoli zanikający :( ale to być możne właśnie z tego powodu, ze dużo osób wypisało się z listy, co automatycznie spowodowało, że tych życzeń było dużo mniej w porównaniu z wcześniejszymi latami.
Wiewiorka94
Kontaktowanie:

Postautor: Wiewiorka94 » ndz wrz 15, 2013 2:48 pm

Kiedyś na głównej stronie OFC było okienko gdzie można było dodać swojego maila do listy. A teraz to nie wiem.
Zapraszam wszystkich na mój kanał YT, gdzie gram na gitarze w stylu fingerstyle. Wszelkie opinie bardzo mile widziane :)
boston

Postautor: boston » ndz wrz 15, 2013 4:00 pm

Lista przestała istnieć. Jakiś czas temu był komunikat, że ze względów technicznych przestaje funkcjonować.....
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » wt wrz 17, 2013 12:29 pm

Korowiow pisze:
boston pisze:Lista przestała istnieć. Jakiś czas temu był komunikat, że ze względów technicznych przestaje funkcjonować.....

I dobrze. Zasypywała mi pocztę setkami maili.

To się mogłeś wypisać :roll: :roll: :roll:
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » czw paź 10, 2013 9:17 am

Korowiow pisze:Poważnie? :)

Dokładnie tak ;)
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."