Zdjecie tygodnia

Wasze propozycje i opinie dotyczące strony

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Rolus

Re: Zdjecie tygodnia

Postautor: Rolus » czw paź 02, 2008 8:23 pm

Moim zdaniem lepszy od światła w prawym górnym byłby porządny podpis w lewym dolnym. Ale żadna tragedia się nie stała. Nie martw się, bo na tym zdjęciu przy grobie wyszedłeś jak Jon Bon Jovi dumający w świątyni rocka. I może właśnie tego niektórzy Ci tutaj zazdroszczą. Pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » czw paź 02, 2008 8:27 pm

dzięki Rolus :( chociaż ty mnie rozumiesz :roll: chwała ci za to :wink:
Gość

Postautor: Gość » czw paź 02, 2008 8:39 pm

nie mów do mnie synku!!! nie jestes moim ojcem!!! i zobaczymy jak ty wstawisz fotki!!! zreszta ty tez jestes załosny !!! zero szacunku koleś :roll:
Gość

Postautor: Gość » czw paź 02, 2008 8:44 pm

http://picasaweb.google.pl/kubaDZEM6/XT ... 7257874914

to jest ten plakat !!! tylko ze zblizenie jest zrobione na ryśka!!!
Awatar użytkownika
peepshow

Postautor: peepshow » czw paź 02, 2008 8:46 pm

a ja tak sobie myślę, skoro Was to tak boli, że najlepiej byłoby przestać bawić się w zdjęcia tygodnia, tylko po prostu zrobić coś takiego jak 'galeria użytkowników', zdjęcie na stronie głównej ustawiać losowo,albo dodawać np. trzy najnowsze, doczepić tam moderatora, który zajmie się wywalaniem zbędnych zdjęć, banować jeśli ktoś doda nie swoje zdjęcie. albo najlepiej usunąć całą tę śmieszną galerię. prosta sprawa, nie rozumiem po co te kłótnie. :)
~. "ze słabości drwię, bo zamiast niej - warto kpić, kopać, kląć i wyć."
Gość

Postautor: Gość » czw paź 02, 2008 8:49 pm

boisz sie udowodnienia i tyle!!! nadal chcesz mówic ze jestem złodziejem ja sobie to zapamietam !!! i nie mów do mnie dzieciaku!!!!
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » czw paź 02, 2008 8:59 pm

wybierzcie bron:
buty, pięści, pas ?

a tak na serio, proszę Was uspokójcie się.
Nie znam się na prawie autorskim, nie wiem czy zrobienie zdjęcia zdjęciu to przestępstwo?
nie mnie to rozstrzygać. Myślę, że Kubas_w nie chciał źle i nie zrobił nic na tyle strasznego, żeby teraz jechać po nim na lewo i prawo... dziękuje
Gość

Postautor: Gość » czw paź 02, 2008 9:00 pm

ja konćze dyskusje :wink: adi tobie tez podziekowania za t ze mi nie pojechałes;)
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » pt paź 03, 2008 11:29 am

jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie cudzych prac, bez zezwolenia (jesli autor tak owa prace sobie zastrzegl) jest conajmniej nieetyczne, przynajmniej bez wglebiania sie w szczegoly.

nie wypowiadam sie argumentum ad personam, ale dla argumentum ad rem.

czesto gesto wystarczy @ do autora, z zapytaniem czy mozna wykorzystac ta i ta prace w takim i takim celu.
w 9/10 przypadkow nikt nie bedzie mial nic przeciw. zwlaszcza jesli umiescisz info o wlasciwym autorze.

w zasadzie mozna by sie bylo wgryzc dokladnie w prawo autorskie, tam jest opis tejze kwestii...

pamietajcie ze plagiatem jest takze kopiowanie frazy.. nie tylko calosci... (jesli nie wspomnimy o autorze)

Al
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » pt paź 03, 2008 11:50 am

a czy tak bardzo boli spytanie sie kogos o prawo o umieszczenie zdjecia gdzies na jakiejs stronie? chyba nie...
Gość

Postautor: Gość » sob cze 06, 2009 6:03 pm

jestem "nowa" ale forma galerii zdjec i jej ranking tez mi sie nie podoba

zwlaszcza nie spodobaly mi sie zdjecia z tv kultura, powinny tu byc umieszczane zdjecia "na zywo" z dzisiejszego dzemu, badz pamiatkowe, chodzi o pokazanie dzemu z "wtedy" i "dzis" a nie z tv 8)

Wróć do „Pomysły/Opinie”