Strona 1 z 1

Porządek na forum

: pn lut 27, 2012 7:04 pm
autor: Floo
Jeśli to nie miejsce na coś takiego, to przepraszam.

Trzeba przyznać, że forum świeci pustkami. Za każdym razem jak się loguję, jestem tu sama, albo mijam się z pojedynczymi osobami.
Przeglądam fora, coby nieco się poudzielać.. Ale jest ich bardzo dużo. W tym ogromny procent stanowią fora nieaktywne np od 2008 roku. Proponuję, żeby zrobić z tym porządek i wyrzucić wszystkie zbędne, zamknięte lub nieaktywne tematy. To na pewno usprawni działanie tego miejsca- łatwiej będzie znaleźć cokolwiek, przez co chętniej będzie się tutaj zaglądać.

No. Póki co tyle :)

Re: Porządek na forum

: pn lut 27, 2012 7:31 pm
autor: Floo
O! Jeszcze jedno!

Wiem, że jest tu opcja 'zobacz aktywne wątki', ale wielkim ułatwieniem byłoby, gdyby wątki napisane danego dnia były opisane 'dzisiaj', dnia poprzedniego 'wczoraj', a dopiero późniejsze były opisane datą. Ta, wiem, wiem, myślicie sobie, że znalazła się ta co dużo wymaga. Jednak ja nie wymagam, ja tylko proponuję; bo w końcu coś tu umarło i fajnie by było, gdyby to wróciło do życia.

Re: Porządek na forum

: pn lut 27, 2012 9:35 pm
autor: Adi
Floo pisze:wiem, wiem, myślicie sobie, że znalazła się ta co dużo wymaga.
dokładnie tak, proszę ja Ciebie :P

Re: Porządek na forum

: pn lut 27, 2012 9:56 pm
autor: Floo
Hah ^ ^'' No nie no, bez przesady : )

Re: Porządek na forum

: pn lut 27, 2012 10:19 pm
autor: Aga-ta
Adi!
Wczoraj dokładnie o tym samym plotkowaliśmy... Zapomniałeś już?
W końcu znalazł się ktoś, kto napisał to o czym większość myśli...

Dzięki Floo :)

pozdrawiam
Aga-ta

ps. kto może zająć się takim liftingiem?? :) Mamy jakiegoś odważnego chirurga :?:

Re: Porządek na forum

: pn lut 27, 2012 10:24 pm
autor: ArekJ
Ja tam trochę po stronie technicznej się znam, ale pewnie nikt mi tego nie da do roboty :roll: Zresztą nie wiem jak się ma tutaj integracja portal<-->forum, bo skrypt forum trochę lat już ma ;)

Re: Porządek na forum

: pn lut 27, 2012 10:30 pm
autor: Floo
Ja nie potrafiąc ocenić swojego wtajemniczenia technicznego w tej chwili, niestety nie mogę pomóc. Tak się dzieje, jak się wszystko zaczyna zlecać moderatorom lub technikom, a samemu zostaje się w ciemnym lesie. Ale przecież, powinniście mieć tu ludzi od takiej roboty : > Albo macie już przecież kolegę, który się zgłasza.

I Aga-ta:
nie, to zdecydowanie ja Ci dziękuję :)

Re: Porządek na forum

: pn lut 27, 2012 10:45 pm
autor: Adi
Agatko pamiętam o czym rozmawialiśmy :) najlepsze jest to, że znalazł się ktoś kto zaczął coś pisać, akurat dzień po tym jak narzekałem, że nikt nic nie pisze ;)

ArekJ oczywiście, że nikt Ci tego nie da do roboty :P

Floo stare tematy co jakiś czas wywalam, a zmiany zaproponowane przez Ciebie w drugim poście są bardzo kosmetyczne i tak na dobrą sprawę życia temu forum raczej nie uratują ;) a że umiera, to niestety przykry fakt

Re: Porządek na forum

: pn lut 27, 2012 10:57 pm
autor: Floo
Co do drugiego postu, to oczywiste (niedomówienie, bo ta końcówka dotyczyła całości, a nie tylko tego drugiego postu :) ).
Jednak taka kosmetyczna zmiana byłaby całkiem miła. Dla oka i umysłu, który widzi za dużo zlewających się dat naraz :d

Coś mi teraz przyszło do głowy.. Bo widziałam gdzieś tu kiedyś temat o SB, ale nie mogę go znaleźć.
Mogę tylko zapytać, jak się do pomysłu jego wprowadzenia odnieśliście (o ile to był taki temat); co o tym sądzicie?

Re: Porządek na forum

: śr lut 29, 2012 12:33 pm
autor: wilkas
A ja myślę, że porządek nic nie da w kwestii ,,forum świeci pustkami". Nie ma o czym pisać bo nic ciekawego poza koncertami się nie dzieje. Żadnych płyt i innych wydawnictw, żadnych ciekawostek, w koło te same tematy. Zaglądam tu od kilku ładnych lat, ale takiej posuchy jeszcze nie było. Moderator to nie tylko osoba, która usuwa niewygodne treści, ale również ktoś z pomysłem na dyskusję, takiej osoby brakuje. Zespół który ma tysiące fanów...? chyba nie tu. Dżem to spora historia, ponad 30 letnia, jest o czym pisać, rozmawiać. Wydaje mi się, że osoby które miały tu coś do napisania, odstąpiły. Forum przestało skupiać fanów starego Dżemu i Ryśka Riedla. Obecnie na forum są osoby młode, fani Maćka i nowych płyt, ich posty dotyczą tematów wielokrotnie już poruszanych, często są infantylne ( na takie również jest miejsce ), ale tych tematów rozwinąć się nie da, bo po raz enty nie będzie się stały bywalec w tej samej kwestii wypowiadał. Forum kilka lat temu przeniosło się na znany portal z materiałami, których tu zamieszczać nie wolno, tam pod każdym filmikiem trwa gorąca dyskusja, wypowiadają się fani , dzielą spostrzeżeniami, kontaktują ze sobą. Regulaminowy brak możliwości zamieszczania tutaj linków zabił forum.

Tyle w temacie...

Re: Porządek na forum

: śr lut 29, 2012 12:51 pm
autor: kikan
wilkas dokładnie to samo chciałem napisać odnośnie tych linków. strzał w stopę jak dla mnie. Ja forum śledzę od końcówki 2004 roku i kiedyś po prostu tętniło życiem. Mnóstwo wypowiedzi pod koncertami, ciągle jakieś dyskusje, nawet czat był :). Cały wieczór można było przesiedzieć tutaj i się nie nudzić. Szkoda, że to minęło.

Re: Porządek na forum

: ndz lip 28, 2013 7:54 pm
autor: kikan
Korowiow pisze:Dawniej, nim moje konto tajemniczo wyparowalo pewnego dnia, udzielalem sie tu regularnie


Nic tajemniczo się nie stało. Wisiało ogłoszenie dość długi czas, że trwa jakieś odświeżenie forum i trzeba potwierdzić swoje konto, bo jeżeli tego nie zrobisz zostanie usunięte.

Re: Porządek na forum

: ndz lip 28, 2013 8:28 pm
autor: kikan
To już inna sprawa :)

Re: Porządek na forum

: sob paź 28, 2017 3:47 pm
autor: Dzemowy
Czy na forum jest moderator? Cała "tfurczość" użytkoników adam_8 i sunim3241 ma na celu jedynie promowanie linków z ich sygnaturek. Piszą cokolwiek.