Aktualizacja strony FC

Wasze propozycje i opinie dotyczące strony

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Aktualizacja strony FC

Postautor: Ziemniaq » wt gru 01, 2015 7:48 pm

Witajcie!
Poszukuję osób chętnych do pomocy przy aktualizacji, a w późniejszym czasie współredagowania naszej strony internetowej w części poświęconej Fan Clubowi Dżemu.
W pierwszej kolejności chciałbym zaktualizować działy:
- Spotkania Fan Clubu
- Relacje z koncertów

Jeśli ktoś z Was ma "lekkie pióro" oraz ochotę na współpracę z Fan Clubem to zapraszam- piszcie do mnie: m.ziemianski@skazaninabluesa.pl.

P.S. Absolutnie nie trzeba się znać na tworzeniu stron internetowych - mamy od tego specjalistę ;)

Pozdrawiam

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
polo777

Re: Aktualizacja strony FC

Postautor: polo777 » śr gru 02, 2015 5:11 pm

Szanowni Admini i moderatorzy strony.
Kasowanie postów Kwinty uważam za jawne nadużycie żeby nie powiedzieć za zwykłe sku....stwo z Waszej strony.
Kwinto jest jednym z niewielu który nie boi sie zadawać trudnych pytań na ktore i tak nie otrzymuje odpowiedzi.
Jeżeli Kwinto jest dla Was problemem to prosze o kasowanie również moich postów bo w pełni Go popieram i identyfikuję się z tezami głoszonymi przez Niego.

Takimi akcjami doprowadziliscie prawie do upadku OFC.,
Strona Dzemowa to jawna kpina;
Sklep Dzemowy z jego nedznym asortymentem to tragedia
Majówki OFC nie było;
Koszulek Ofc brak;
Wigilia Dzemowa nie wiadomo czy się odbedzie bo ludzie mają dość olewania fanów przez Zespół.

Co nam Fanom pozostało ? Dalej bedziemy chodzic na koncerty,kupować nowe płyty.

Z Dzemowym pozdrowieniem. Czesław Gruszczynski.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » śr gru 02, 2015 7:34 pm

polo777 pisze:Szanowni Admini i moderatorzy strony.
Kasowanie postów Kwinty uważam za jawne nadużycie żeby nie powiedzieć za zwykłe sku....stwo z Waszej strony.
Kwinto jest jednym z niewielu który nie boi sie zadawać trudnych pytań na ktore i tak nie otrzymuje odpowiedzi.
Jeżeli Kwinto jest dla Was problemem to prosze o kasowanie również moich postów bo w pełni Go popieram i identyfikuję się z tezami głoszonymi przez Niego.

Majówki OFC nie było;
Koszulek Ofc brak;
Wigilia Dzemowa nie wiadomo czy się odbedzie bo ludzie mają dość olewania fanów przez Zespół.

Dzięki za wsparcie polo 777 bardzo ładnie i dosadnie napisane lecz myślę że i tak nie wiele osób to przeczyta bo Twój post do rana na bank wyparuje z tej strony tak jak i moje 2 poprzednie .... ale jest z tego jeden plus dowiedziałem się ( bo wyobraźcie sobie że doczekałem sie odpowiedzi którą oczywiście i tak sam autor po chwili usunął ) że jest to tylko i wyłącznie jego plac i to on decyduje co i o czym się tutaj pisze.

Wszystkie akcje które wymieniłeś były kolejnymi małymi gwoździkami do trumienki z napisem OFC DZEM i jak widać większość dawnych fanów tego zespołu w podzięce za najgorszą rzecz jaka w tym roku od zespołu ich spotkała czyli rozwalenie Ryśkowego Festiwalu postanowiła olać zupełnie tegoroczne wigilijne spotkanie trzeba to w końcu otwarcie i szczerze napisać .... bo na liście jest bodaj aż 7
osób więc chyba panowie w tym roku kameralnie podzielą się opłatkiem we własnym gronie ... i już się zastanawiam czego będą sobie wzajemnie życzyć ?

Przy okazji ( mam nadzieję że koleżanki i koledzy mi to wybaczą odsłaniam już rąbka tajemnicy ) oficjalnie informuję i zapraszam tych wszystkich którzy na DZEMową wigilię się nie wybierają .... a nie mają pomysłu na ten
sobotni wieczór co powiecie na super zabawę w Lesniczówce którą uświetni znakomity jak zawsze występ zespołu 4 Szmery
Mamy zarezerwowaną już największą loże przy kominku jest nas około 15 osób, ale jakieś zbłąkane owieczki z otwartymi rękami jeszcze oczywiście przyjmiemy.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Lesie Kwinto
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » śr gru 02, 2015 7:38 pm

Popieram przedmówców jak najbardziej, z tym, że ja niczego nowego nie zamierzam kupować :). Ostatnim moim zakupem była Muza, być może ktoś chce?
"Nothingman... Isn't it something...?"
Dorian07

Postautor: Dorian07 » śr gru 02, 2015 10:19 pm

polo777 pisze:Szanowni Admini i moderatorzy strony.

Majówki OFC nie było;
Koszulek Ofc brak;

...niestety musze czesciowo przyznac racje koledze polo777, kasowanie postow uwazam za niewybaczalny blad!! (czytalem w aktualnym temacie jeden post Kwinto w ktorym raczej umiarkowanie skrytykowal webmastera, ten drugi niestety "przegapilem", jestem ciekawy czym az tak rozsierdzil "odpowiedzialnego" moderatora..)
Nigdy nie bylem "fanem" wypowiedzi Kwinto, uwazam nawet ze brak reakcji na niektore jego posty z przeszlosci we wiekszy sposob przyczynily sie do "prawie upadku OFC" czy jak kto woli opuszczenia naszego grona przez kilku "wartosciowych" klubowiczow niz "asortyment sklepiku" lub "brak koszulek OFC"..Nie mniej jednak uwazam ze cenzura (oczywiscie jesli nie zostal zlamany regulamin- w co raczej watpie!) w danej sytuacji to cios ponizej pasa..uwazam ze osoba za nia odpowiedzialna powinna zrezygnowac ze swojej funkcji!!..Mam nadzieje ze "dana osoba" ustosunkowuje sie przynajmniej do tego posuniecia!!
Dorian07

Postautor: Dorian07 » śr gru 02, 2015 11:11 pm

Kwinto2 pisze:Wszystkie akcje które wymieniłeś były kolejnymi małymi gwoździkami do trumienki z napisem OFC DZEM i jak widać większość dawnych fanów tego zespołu w podzięce za najgorszą rzecz jaka w tym roku od zespołu ich spotkała czyli rozwalenie Ryśkowego Festiwalu postanowiła olać zupełnie tegoroczne

Szanowny Kolego Kwinto, musze tutaj niestety przyznac sie do swojej niewiedzy, ktora powszechnie uznawana jest za slabosc!!..niestety nie wiem jaki problem zaistnial na linii Dzem/Cree- Antosiewicz!!! Fakt ten spowodowal ze nigdy nie zabieralem glosu w dyskusjach odnosnie owego tematu!!
Ale skoro twierdzisz ze, cytuje: "..większość dawnych fanów tego zespołu w podzięce za najgorszą rzecz jaka w tym roku od zespołu ich spotkała czyli rozwalenie Ryśkowego Festiwalu.." wychodze z zalozenia ze jestes "w temacie"..prosilbym Cie o uchylenie rabka tej tajemnicy..moze to troche egiostyczne z mojej strony, ale tez w koncu chcialbym poznac prawde i objektywnie poprzec jedna ze stron!!..czekam z niecierpliwoscia na Twoj post!!
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr gru 02, 2015 11:50 pm

niebezpiecznie na tym forum się zrobiło :shock: W Europie strach wyjść z domu, bo nie wiadomo, kiedy, kto i gdzie nie pi***, a na forum strach rozpoczynać temat, bo każdy może skończyć się wojną.

To tyle tytułem wstępu, a teraz najpierw w temacie:
Niestety uważam, że aktualizacja tych działów jest niemożliwa. Były już takie próby w czasie kiedy OFC jak i forum Dżemu funkcjonowały sprawniej i niewiele z tego wyszło. Skoro wtedy się nie udało, to teraz -niestety- nie ma się co łudzić.

W temacie powyższej wojny powiedzieć mogę niewiele, ponieważ toczyłem w pracy własną z Oplem Astrą H z dramatycznym silnkiem 1.7 w dieslu. Z jednej strony jestem przekonany, że posty zostały skasowane na wyrost. Uważam, też, że Administrator nie powinien pisać, że to Jego podwórko. Widać puściły mu nerwy i tu pojawia się druga strona tego medalu. Ostatnio dużo tu tzw hejtu, a zespołowi obrywa się praktycznie za wszystko. Sam napisałem tutaj już nie raz w paru bardzo bezpośrednich zdaniach co myślę na niektóre tematy, ale kurczę, czy to znaczy, że w KAŻDYM temacie musimy szukać miejsca by kolejny raz dowalić kapeli? To nie jest tak, że nagle przestałem zgadzać się z Czesławem i Kwintem, to nie jest tak, że nagle zniknęły moje pretensje do Zespołu. One są, ale to nie znaczy, że muszę przy każdym temacie wypominać Im to czy tamto.
Fanklub leci na łeb na szyje, a my tymi wojnami tutaj tak naprawdę w żaden sposób mu nie pomagamy. Wrzućmy na luz *

* mógłbym pisać dalej, ale pora zbyt późna
CD może Nastąpi
Awatar użytkownika
Jedras

Postautor: Jedras » czw gru 03, 2015 7:56 am

Cześć!

Co do samego postu Kwinty w pierwszej chwili też się wkurzyłem bo mówię chłop gdzie może to tyko dokłada do ognia i czepia się wszystkiego, dosłownie wszystkiego w każdym możliwym poście.. Ziemniak pisze o wigili idzie szpila ze strony Kwinty, teraz zamieszcza pytanie o redagowanie strony, również pole do popisu kolegi..

Zgadzam się dużo z Adim każdy z nas ma jakieś swoje zdanie odnośnie OFC i nie tylko, niektórzy lepsze drudzy gorsze, ale nie szukamy na siłę pola do ich wyrażania.

Moim zdaniem admin słusznie skasował wypowiedź Kwinta bo dla mnie był to normalny off top. (Nie wiem co działo się pod tym postem, bo postanowiłem to olać).
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Only a Gibson is Good Enough..
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » czw gru 03, 2015 11:22 am

Kurcze .... panowie ja doskonale sobie zdaje sprawe że czasem napisze coś co połowe tego foru lekko "podgrzeje" lub tak jak Jędrasa po prostu wkurzy .... zgoda,ale nadal jestem przekonany że należy pisać otwarcie i pewne rzeczy nazywać "PO IMIENIU" bez owijania w bawełne i wazelinki.
Staram się aby te moje wypowiedzi dotyczyły konkretnych faktów ... a nie czegoś tam co może się ewentualnie wydarzyć,lub wcale nie miało miejsca.
Mnie osobiście po kazdym moim wpisie bardzo denerwują te ciche głosy poparcia pisane do mnie przez ludzi z tego forum w formie smska,prywatnej wiadomosci tu bądź na fejsie ... i ciągle dziwi mnie fakt że ktoś .... nie wiem jak to nazwać wstydzi się bądź obawia napisać to tutaj .

Dlatego też bardzo mnie tym razem "poruszyło" wasze oburzenie wokół tego co napisałem w tym skasowanym przez Piotrka poscie .... nie zawierał on zadnych złosliwości jedynie dwa proste pytania .... czy tym razem reanimujemy tą starą czyli obecną stronę czy zabieramy się za aktualizację tej nowej i kto będzie tym jak to napisał Ziemniaq specjalistą od stron internetowych.... to samo pytanie zresztą zadał Polo777 na Fejsie w profilu OFC i tam bez żadnego oburenia otrzymał od Piotra odpowiedź.

Niby te same pytania, a reakcja jak ze odmienna więc może to nie tylko ja zawsze gdzieś tutaj wbijam szpileczke
może to forum stało się jakieś "podminowane i bojowo nastawione" na wszystko co się napisze przemyslcie to koledzy zanim skomentujecie znów na ostro to co teraz czytacie .....

pozdrawiam i łagodności troszkę wiecej na ten Świąteczny czas wszyskim życzę
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Awatar użytkownika
Jedras

Postautor: Jedras » czw gru 03, 2015 12:04 pm

Kwinto2 pisze:Kurcze .... panowie ja doskonale sobie zdaje sprawe że czasem napisze coś co połowe tego foru lekko "podgrzeje" lub tak jak Jędrasa po prostu wkurzy .... zgoda,ale nadal jestem przekonany że należy pisać otwarcie i pewne rzeczy nazywać "PO IMIENIU" bez owijania w bawełne i wazelinki.
Staram się aby te moje wypowiedzi dotyczyły konkretnych faktów ... a nie czegoś tam co może się ewentualnie wydarzyć,lub wcale nie miało miejsca.
Mnie osobiście po kazdym moim wpisie bardzo denerwują te ciche głosy poparcia pisane do mnie przez ludzi z tego forum w formie smska,prywatnej wiadomosci tu bądź na fejsie ... i ciągle dziwi mnie fakt że ktoś .... nie wiem jak to nazwać wstydzi się bądź obawia napisać to tutaj .

Dlatego też bardzo mnie tym razem "poruszyło" wasze oburzenie wokół tego co napisałem w tym skasowanym przez Piotrka poscie .... nie zawierał on zadnych złosliwości jedynie dwa proste pytania .... czy tym razem reanimujemy tą starą czyli obecną stronę czy zabieramy się za aktualizację tej nowej i kto będzie tym jak to napisał Ziemniaq specjalistą od stron internetowych.... to samo pytanie zresztą zadał Polo777 na Fejsie w profilu OFC i tam bez żadnego oburenia otrzymał od Piotra odpowiedź.

Niby te same pytania, a reakcja jak ze odmienna więc może to nie tylko ja zawsze gdzieś tutaj wbijam szpileczke
może to forum stało się jakieś "podminowane i bojowo nastawione" na wszystko co się napisze przemyslcie to koledzy zanim skomentujecie znów na ostro to co teraz czytacie .....

pozdrawiam i łagodności troszkę wiecej na ten Świąteczny czas wszyskim życzę

Kwinto mam nadzieję że nikt nie ma do Ciebie pretensji że podgrzewasz dyskusję i za Twoje ( jakże czasem wkurzające =P ) wypisy z resztą ja mimo wszystko uważam że "niewygodne" pytania też tu powinny być zadawane, ale nie w każdym poście.. bo po woli tak właśnie to zaczyna wyglądać.. ( takie jest moje odczucie )
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Only a Gibson is Good Enough..

Wróć do „Pomysły/Opinie”