sugestia dotycząca zakładki "koncerty" na stronie

Wasze propozycje i opinie dotyczące strony

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Aga_wa

sugestia dotycząca zakładki "koncerty" na stronie

Postautor: Aga_wa » czw lut 08, 2018 7:13 pm

Ahoj, postanowiłam dzisiaj sprawdzić czy w tym roku Dżem planuje jakiś koncert symfoniczny. Wchodzę w koncerty i co? I lipa. Z racji na to, że strona za bardzo intuicyjna nie jest, zmuszona byłam każdy koncert po kolei "odhaczyć", żeby to sprawdzić. No i tak sobie pomyślałam, czy nie złym pomysłem byłoby wprowadzenie po prostu rodzaju koncertu? Jeżeli mnie pamięć nie myli, coś takiego było w starej odsłonie strony. Jestem pewna, że ułatwiłoby to wszystkim szukającym znajdowanie tego, co najbardziej interesuje.
Żyjcie w zgodzie z ptakami!
A.
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: sugestia dotycząca zakładki "koncerty" na stronie

Postautor: Piotrek » śr lut 14, 2018 10:13 am

Aga_wa pisze:Ahoj, postanowiłam dzisiaj sprawdzić czy w tym roku Dżem planuje jakiś koncert symfoniczny. Wchodzę w koncerty i co? I lipa. Z racji na to, że strona za bardzo intuicyjna nie jest, zmuszona byłam każdy koncert po kolei "odhaczyć", żeby to sprawdzić. No i tak sobie pomyślałam, czy nie złym pomysłem byłoby wprowadzenie po prostu rodzaju koncertu?

Pomyślę nad tym... na chwilę obecną podpowiedź: wystarczy "wejść" w jakiegokolwiek newsa i wtedy po lewej (albo pod spodem, zależnie od urządzenia, pojawi się kalendarz z kropeczkami - niebieska bodajże to koncert symfoniczny :) Podepnę może ten kalendarz też w kalendarium :)

Aga_wa pisze:Jeżeli mnie pamięć nie myli, coś takiego było w starej odsłonie strony.

Myli :) Nie było :)

dzada pisze:ja bym się ucieszyla jakby gdzies była dostepna historia z wcześniejszymi koncertami

To też myślę, że w jakiejś przyszłości da się ogarnąć - ale z pewnością nie od początku istnienia kapeli ;)

Pozdrawiam
Piotrek
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » pt lut 16, 2018 11:03 pm

Piotrek pisze:
dzada pisze:ja bym się ucieszyla jakby gdzies była dostepna historia z wcześniejszymi koncertami

To też myślę, że w jakiejś przyszłości da się ogarnąć - ale z pewnością nie od początku istnienia kapeli ;)

W Balladzie jest spore kalendarium , może udałoby się "ogarnąć" od wydawcy w wersji cyfrowej ten spis? ;
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pn lut 19, 2018 11:39 am

ArekJ pisze:
Piotrek pisze:

W Balladzie jest spore kalendarium , może udałoby się "ogarnąć" od wydawcy w wersji cyfrowej ten spis? ;

Wersję cyfrową należałoby pewnie stworzyć niestety samodzielnie...

Wróć do „Pomysły/Opinie”