Wasze pasje

O nas samych, czyli wszystko o forumowiczach

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 18, 2005 12:47 pm

maciek1808 pisze:A ja glownie interesuje sie sportem, a Dzem mu bardzo towarzyszy. Zaczalem poznwac sport od drugiej strony, tj. od roli sedziego. jestem sedzia koszykowki i to jest moja pasja:) Polecam kazdemu

Heh polecasz ludziom coś przez co szybciej idzie sie zawału nabawic. Gwizdasz rolowanie a zawodnik poszkodowany wyskakuje, ale ja go nie faulowałem..takie uroki tej zabawy :D
Moją pasją też jest basket, troche robiłem w ślaskiej letniej lidze koszykóki jako obserwator, a tak pogrywam sobie amatorsko...

kwiatuszek pisze:kiedys sportk(koszykowka)-trenowalam 5 lat...ale juz nie, teraz tylko w szkole zawody miedzyszkolne...ale to jest ulubiony moja dyscyplina sportu

Heh to pozdrów Heńka Zielińskiego, pewnie miałąs dużo z nim do czynienia..
Na jakiej pozycji grałaś?? pozdro
Gość

Postautor: Gość » śr paź 19, 2005 9:02 pm

Jeżdżę konno. Skaczę przez przeszkody, albo trenuję ujeżdżenie. Galopuję po lasach i wogóle jestem trochę nie z tego świata. :) Kocham konie to przede wszystkim.
Gość

Postautor: Gość » pt maja 05, 2006 9:36 pm

cherry87 pisze:Jeżdżę konno. Skaczę przez przeszkody, albo trenuję ujeżdżenie. Galopuję po lasach i wogóle jestem trochę nie z tego świata. :) Kocham konie to przede wszystkim.

Ja rowniez, moze oprocz tego ujezdzania, bo nie jestem jeszcze na tym poziomie:) Konie to moje zycie...Nie wyobrazam sobie zycia bez nich;) bez Dzemu tez nie:P Pozdrawiam wszystkich koniarzy:) patataj patataj....
Gość

Postautor: Gość » sob maja 06, 2006 11:32 am

Hmm... ja preferuje sporty ekstremalne :D Lubię dyskorolkę,bmx,roleksy(nie tylko w telewizji ale i w praktyce,chociaż jestem początkująca) :D
I uwielbiam grać w kosza 8) Gram sobie na elektryku.Lubię się wspinać po skałkach no i chyba tyle ;)
Gość

Postautor: Gość » sob maja 06, 2006 2:10 pm

MarylkA cieszę się, bo konie są jak ludzie, tylko jeszcze mądrzejsze, największy dar od Boga, jak dla mnie :) . Dobrze wiedzieć, że jest tu ktoś, kto czuje podobnie jak ja.
Pozdrawiam wiosennie :)
Gość

Postautor: Gość » sob maja 06, 2006 3:38 pm

ja nurkuje, należe do klubu PADI. Kocham wode,pływanie... wcześniej pływałam wyczynowo..ale niestety kontuzja nie pozwoliła kontynuować tej dyscypliny sportu..tak więc postanowiłam zacząć nurkować :wink:
-----------------------------------------------------------------------------
'Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo
I lunął straszny deszcz
Wtedy krzyknął ktoś
I chłód ogarnął wszystkie serca
A w oczach pojawił się strach
Ludzie podali sobie noże zamiast rąk
I upiekli ptaki. '
Gość

Postautor: Gość » sob maja 06, 2006 9:14 pm

Moje pasje...
1. Konie.. Kocham te zwierzeta od grzywy az po kopyta... jeżdże na nich i od nich uczę się pokory i cierpliwości..
2.Czytać czytać i jeszcze raz czytać...
3.Ludzie... obserwowanie ludzi to cos pieknego...
4.Muzyka... blues był jest i będzie mi przewodnikiem...
5.Natura... kim byśmy byli bez niej...
6.Marichuana... jej tajemniczość to jest to...

Kolejność przypadkowa

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Drut

Postautor: Drut » sob maja 06, 2006 10:34 pm

a ja sobie lubie na motorze (starym )pojezdzic:)albo popatrzec jak inni to robia na speedway`u albo motocrossie
pozniej to na gitarze lubie pograc albo patrzec jak inni to robia
a jeszce pozniej to lubie nic nie robic...lezec sobie na trawie pic piwo i smiac sie lubie z czegos smiesznego
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 07, 2006 11:48 pm

:oops:
Gość

Postautor: Gość » pn maja 08, 2006 10:02 am

Scypion pisze::oops:

ojc, dlaczego sie wstydzisz?
Obrazek

( :lol: :P )
Gość

Postautor: Gość » pn maja 08, 2006 2:12 pm

bo sie mi drobne monety nie zgadzaja....
Gość

Postautor: Gość » pn maja 08, 2006 2:56 pm

I nie tylko Słowacki i Gombrowicz wielkimi poetami byli, ale i Scypion okazuje się być mistrzem w budowaniu absurdu. Jako koleżanka po piórze chylę czoła.
Gość

Postautor: Gość » śr maja 10, 2006 4:14 pm

Cherry gdzie jeździsz konno?
Gość

Postautor: Gość » pt maja 12, 2006 6:21 pm

Drahma pisze:Cherry gdzie jeździsz konno?

To samo pytanie chciałam zadać;) Pozdrawiam wszytskich koniarzy.
Gość

Postautor: Gość » pt maja 12, 2006 6:45 pm

KJ "Omega" w Chorzowie.

Wróć do „Użytkownicy”