Wasze pasje

O nas samych, czyli wszystko o forumowiczach

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

WASZE PASJE

Postautor: czekoladowy Łoś » pt cze 30, 2006 11:33 pm

1.Wspinaczka skałkowa (oprócz tego że na scianie,skałkach to jeszcze zdarzało się nie raz w jaskiniach) :P
2.Gitara ( akustyczna,ale na klasyku też daje rade)
3. "Benbenek" innymi słowy djemb i bongosy ( taaa sąsiedzi mnie uwielbiają 8) )

4.Troszki pływam,kiedyś bardziej niż troszki,ale czasu brakuje ostatnio i też troszki rower ale to tak bardziej niż mniej wyczynowo niż przejażdżkowo :wink:

5.Muzyka teeeż,ale...nie w takim stopniu
6.I już sama nie wiem,czy to pasja...nałogowo czytam książki,niekoniecznie lektury,ale ciiii :roll:
------------------------------------------------
Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem...tudzież zostałeś zesłany przez snikersjanów ;)
------------------------------------------------
Gość

Postautor: Gość » sob lip 01, 2006 10:17 am

Moja pasja:
- przede wszystkim śpiew
- muzyka bluesowa
- i to co teraz napisze moze nie jest moja pasja, ale lubie to i przynosi mi to pieniązki. Dobrabiam sobie po przez zakładnanie tipsów.
Gość

Postautor: Gość » sob lip 01, 2006 10:30 am

:) MUzyka <motoryzacja> i sport głownie piłka nożna!!!! :wink:
Gość

Postautor: Gość » sob lip 01, 2006 10:07 pm

-oczywiście muzyka to numer 1 :D
-kocham teatr i dość często do niego chodze
-teraz ucze sie grać na gitarze :lol:
-kiedyś bardzo kochałam pływać,ale teraz już nie moge ze względów zdrowotnych :(
-uwielbiam świnie i zbieram pocztówki z ich wizerunkami i oglądam o nich filmy dokumentalne :)
Gość

Postautor: Gość » sob lip 01, 2006 10:30 pm

kama pisze:-teraz ucze sie grać na gitarze :lol:

powodzenia ;)
-uwielbiam świnie i zbieram pocztówki z ich wizerunkami i oglądam o nich filmy dokumentalne :)

:shock: świnie...,a morską masz ? :P
Ostatnio zmieniony ndz lip 02, 2006 6:21 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » sob lip 01, 2006 10:33 pm

kwiatuszek pisze:
kama pisze:-uwielbiam świnie i zbieram pocztówki z ich wizerunkami i oglądam o nich filmy dokumentalne :)

:shock: świnie...,a morską masz ? :P

Ty sie nie śmiej... niektorzy maja takie zboczenia... Taka dziewczyna z mojego miasta, kocha - krowy... i ma wszystko łaciate, poczynając od kurtki na zime, po przez tapete w pokoju, do okładek na zeszyty... :shock:
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 02, 2006 11:59 am

KWIATUSZEK napisała- świnie...,a morską masz ?
nie swinki morskiej nie mam.Lubie prawdziwe świnki(ale nie znaczy to że ubieram sie na różowo,bo różowego nie cierpie)
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 02, 2006 12:09 pm

kama pisze:KWIATUSZEK napisała- świnie...,a morską masz ?
nie swinki morskiej nie mam.Lubie prawdziwe świnki(ale nie znaczy to że ubieram sie na różowo,bo różowego nie cierpie)

ahaaa, no ja tam do rozowego juz nic nie mam;p
Bonita z tymi krowkami to wiem jak jest...moja kolezanka ma bzika na punkcie owieczek....a ja kwiatkow.
kazdy ma jakiegos swira w łepetynie :lol: :P
Ostatnio zmieniony ndz lip 02, 2006 6:21 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 02, 2006 1:15 pm

kama pisze:(ale nie znaczy to że ubieram sie na różowo,bo różowego nie cierpie)

moja siostra ma tatka dziewczyne w grupie, która dostała na głowe na punkcie koloru własnie rózowego, Ona ma wszystko różowe - WSZYTSKO!!! o czym teraz nie pomyślicie, to ona ma rozowe... łącznie z obudową od telewizora i komputera, majtki skarpetki, pasemka we włosach... itd.A mało tego to miszka z 3 chlopakami, i jak kiedys popsula klape od ubikacji, i których znich kupil nowa, to sie wciekła i powiedziala ze beda mogli ja "zamątować" pod jednym warunkiem - kiedy bedzie mogła przyklejic na nia naklejke z rozowa świnka...

matko...

Ja mam tez "bika" na punkcie jedengo - paznokci, jak jush gdzies pisałam zakładam Tipsy, i ja, zanim komus zrobie paznokcie, to najpierw robie sobie ten wzor, potrafilam miec sciagniete 4 razy na tydzien tipsy... az wkoncu jak raz sciagnelam tipsy... to odeszły z połowa moich paznokci... blee... ale teraz jush jest ok. :D znowu mam :D:D

Kwiatuszek: mogła bym cie uszczesliwić, powniewz ostatnio zaczelam wtapiać w tipsy suszone kwiatki :) ślicznie to wyglada :):)
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 02, 2006 1:19 pm

no Bonita ta dziewczyna szaleje za kolorem rozowym, a ja za zielonym ;).
Bonita pisze:Kwiatuszek: mogła bym cie uszczesliwić, powniewz ostatnio zaczelam wtapiać w tipsy suszone kwiatki :) ślicznie to wyglada :):)

ja susze kwiatki;
stokrotki, bratki, mlecze, liscie...i ostatnio zerwalam platki rozy :D.
a co do tipsow nie uszczęśliwilabys mnie...bo mi sie to nie podoba.
tipsy niszcza paznokcie.
:)
Ostatnio zmieniony ndz lip 02, 2006 6:23 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 02, 2006 2:35 pm

Bonita,a zrobisz koniowi tipsy? Bo ten koń powiedział mi, że chciałby. A ja nie mogę chcieć :cry:.

:twisted: kocham kolor czarny.

A propos moich pasji, to jeszcze moją pasją są gołąbki.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz lip 02, 2006 2:39 pm

cherry87 pisze:A propos moich pasji, to jeszcze moją pasją są gołąbki.

Pocztowe - ozdobne.. czy te w sosie ?? :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 02, 2006 2:52 pm

No bardziej od tej gastronomicznej strony... kiedy byłam małą dziewczynką hej :P , to myślałam, że gołąbki robi się z gołębi (ptaków) i za chiny nie chciałam ich jeść. Ale dziadek mi wszystko wytłumaczył, ha pamiętam... :D no i teraz zostały moją pasją. Oto historia ma.
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 02, 2006 2:56 pm

[quote="cherry87"]Bonita,a zrobisz koniowi tipsy? Bo ten koń powiedział mi, że chciałby.quote]

:shock: :shock: :shock: nie rozumiem.... ale trudno
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 02, 2006 3:10 pm

Armin pisze:
cherry87 pisze:A propos moich pasji, to jeszcze moją pasją są gołąbki.

Pocztowe - ozdobne.. czy te w sosie ?? :wink:

nie, nie, nie, gloabki przysmaza sie na oleju wtedy sa najlepsze...

Wróć do „Użytkownicy”