Wasze pasje

O nas samych, czyli wszystko o forumowiczach

Moderatorzy: Piotrek, Radek

nataliaw

Re: Wasze pasje

Postautor: nataliaw » ndz sty 04, 2009 9:25 pm

U mnie to samo :roll:
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 30, 2009 1:37 pm

Nie będę oryginalny w swoich pasjach:
Po 1- MUZYKA< MUZYKA < MUZYKA począwszy od reggae a skończywszy na ciężkich brzmieniach.
Pozwolę sobie umieścić tu link do jednej z piosenek reggaeowej kapeli Sillesian Sound System piosenka pod tytułem "Ona jest ze mną". Słowa te oddają czym tak naprawdę jest dla mnie muzyka: http://www.youtube.com/watch?v=n_xNU282eVc&feature=related

Drugą moją pasją jest wystukiwanie rytmu wszędzie gdzie jestem i na wszystim co moze z siebie wydać jakiś fajny dźwięk. Stąd też wzięła się moja miłość do grania na djembie.

Kolejna pasja to czytanie książek zwłaszcza takie które trzymają w napięciu od początku do końca

Kocham oglądać filmy zwłaszcza katadtroficzne, horrory itp

i to by było na tyle...póki co :)
Mazzi84

Postautor: Mazzi84 » ndz maja 03, 2009 11:16 am

Moje pasje to:
1. Muza. A tutaj króluje oczywiście Dżem, po za tym Perfect, Mysloviz, Hey, Kombi
2. Lubię czytać książki psychologiczne, przygodowe
3. lubię obstawiać mecze piłkarskie. siatkarskie choć gorzej z wygranymi :D
4. I kibicować na żywo polskim kopaczom, siatkarzom.
5. I próbuje zacząć się uczyć grać na gitarze
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 03, 2009 3:34 pm

a więc moja pasja jest hodowla gołębi pocztowych. mam chwilowa przerwę spowodowana studiami ale długo nie wytrzymam bez moich ukochanych ptoków poza gołębiami lubię pośmigać sobie rowerkiem. co do muzyki to lubię słuchać ale nie jest ona moją pasją poza Dżemem słucham Vavamuffin i Jamala od czasu do czasu Raz Dwa Trzy
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 03, 2009 8:25 pm

Hei ;)
Interesuje się muzyka, słucham rocka od 6 lat :roll: Zaczęło się wszytsko od zespołu The Rasmus, do którego nadal mam wielką słabość 8) . Również się interesuje grą na gitarze i perkusji, rysunkiem i śpiewem.
Kocham spacerować, jeździć na rowerze, słuchać bardzo głośno muzyki :lol: i chodzić najchętniej na koncerty. Tak jak wczoraj, natrafiłam na zabawe "Majową" w mojej miejscowości i właśnie wtedy natrafiłam na koncert zespołu Dżem. Zostałam ponieważ znam ten zespół i muzyka jest ich świetna :mrgreen: a koncert był fenomenalny, atmosfera była świetna i fani nie tylko z mojej miejscowości byli, ale również z oddalonych na południe lub na północ miejscowości :)
Pozdrawiam serdecznie Pana, który wymachiwał flaga z logiem Dżemu :D miałam ją cały czas na twarzy ale wybaczam :lol:
Pozdrawiam
Maciek90

Postautor: Maciek90 » ndz maja 03, 2009 9:30 pm

cygary
Gość

Postautor: Gość » pn cze 22, 2009 7:28 pm

Ostatnio moja pasja stalo sie przesiadywanie pod bazylika Sacre ceour. Fajne gitrowe klimaty. Znaja juz tam nawet Cegle :lol:
Awatar użytkownika
boogieman
Kontaktowanie:

Postautor: boogieman » śr cze 24, 2009 2:12 pm

Krótko i zwięźle: Rock "N" Roll....:)

Strona mojego bandu - http://www.themohersband.pl
ciekawskich zapraszam do obejrzenia;))
Gość

Postautor: Gość » czw lip 30, 2009 5:35 pm

Oto moje pasje
Od 6 lat muzyka rockowa i metalowa- zaczęło się od zespołu Hey, Metallica, Nirvana potem był Dżem który na dobre zagościł w moim sercu
książki- głównie o problematyce młodzierzy równierz ksiazki Paulo Coelho
sport- nordic walking
poezja- głównie K.K Baczyński, Mickiewicz, Wojaczek
podróże małe i duże- wyjeżdzam głównie w Polskę jestem zakochana w Dolnym Ślązku- Wrocław, Świdnica, Kłodzko, Polanica Zdr. polecam!
jak sobie coś przypomnę to napiszę:d
Gość

Postautor: Gość » czw lip 30, 2009 5:54 pm

Też polecam Wrocław :D

Jedna z moich pasji - kultura antyczna (twórczość Cycerona, Horacego, Katullusa, Cezara, Terencjusza; poza tym architektura starożytna) :arrow: studiuję filologię klasyczną, to wszystko wyjaśnia :wink:

Poza tym - Kafka, Hłasko, Stachura, Wojaczek... Lubię też Deana Koontza i Harlana Cobena.

Kolejna pasja - BLUES, jego historia, ludzie z nim związani.
Awatar użytkownika
Faviel

Postautor: Faviel » czw lip 30, 2009 6:07 pm

Mnie interesują sztuki i systemy walki tzn. Taekwondo, Combat i Krav Maga. Kiedyś aktywnie trenowałam, w tej chwili kontuzja nie pozwala mi na treningi, ale napewno do tego wrócę. Poza tym uwielbiam chodzić po pięknych polskich Tatrach. Oczywiście uwielbiam muzykę, no i dobrą literaturę. No i jeszcze motocykle:)
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 02, 2009 12:45 am

jak na staruszke przystało....... mam wiele różnych bzików;
1) wolontariat; Bractwo Więzienne - pomaganie tym których prawo RP wpakowało ,,za mur" choc nie zawsze do końca tak powinni żyć.......
2) wolontariat; pomaganie tym, którzy nie radzą sobie ze sobą i myślą, ze alkohol im w tym pomoże
3) komputer..................... a to juz fijoł
4) muza............. od rocka, po blues, przez instrumental-TaiChi, India, Orient, Celtycka.......
5) ,,grafomania"...... pisanie różności tekstów, wierszy i prozy
6) religia, teologia, dogmatyka, historia............. dobra wystarczy.....
a poza tym wszystko co nieznane a przydatne......
boston

Postautor: boston » ndz sie 02, 2009 4:53 am

No, staruszko... zaimponowałaś mi. Zwłaszcza wolontariat w różnych dziedzinach jest czymś, co bardzo cenię. Chyba jest to coś najbardziej wartościowego, co człowiek może zrobić dla drugiego - nie koniecznie z tej samej bajki.

Moje pasja (oprócz muzyczki): bardzo skromna. Własny , niewielki, przydomowy ogródek - pomimo ubytku sił za to coraz większych bólów kręgosłupa... :roll: oraz nawiązywanie więzi z chadzającymi własnymi drogami - kotami.
Gość

Postautor: Gość » śr sie 05, 2009 4:30 pm

[quote][/quote]jak na staruszke przystało....... mam wiele różnych bzików;
1) wolontariat; Bractwo Więzienne - pomaganie tym których prawo RP wpakowało ,,za mur" choc nie zawsze do końca tak powinni żyć.......
2) wolontariat; pomaganie tym, którzy nie radzą sobie ze sobą i myślą, ze alkohol im w tym pomoże
mnie też zaimponowałaś i to bardzo. Sama rok temu chciałam podjąć się wolontariatu ale... rodzice- przeciwni wszystkiemu co związane z alkocholizmem, narkomanią itp stanęli mi na drodze. Strasznie chciałabym pomagać alkocholikom. Wiem z życia jak trudno takiej osobie samej uporać się z tym problemem
Gość

Postautor: Gość » czw sie 06, 2009 10:57 am

A może pomoc alkoholikom rozpocząc od samokształcenia? Np. w dziedzinie ortografii?

Wróć do „Użytkownicy”