Wasze pasje

O nas samych, czyli wszystko o forumowiczach

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
alegorn

Re: Wasze pasje

Postautor: alegorn » wt sty 05, 2010 5:30 pm

didok86 pisze:
alegorn pisze:gory...
co wiecej pisac?

A nie piwo z litrowych kufli :?: :lol:

nie. juz nie. kiedys - w jakiejs czesci, byc moze.. teraz czasem, jedynie w gronie przyjaciol - z sentymentu, a i wygody :]

Stokrotka pisze:Moje sobotnie wychodzenie na Rysy... lawinisko pełne krwi... potem sytuacja zagrożenia
i wreszcie.. cud? głupie szczęście?
A przy tym.... niepojęte piękno zimowych Tatr...

coz... ludzie czesto bezmyslnie nie doceniaja gor, a gory czesto tego nie wybaczaja... dlatego tylez ofiar co roku...
ja wczesniej - myslalem ze wiem cos o gorach - obecnie wiem/dowiaduje sie, jak daleka jeszcze droga przede mna, by moc powiedziec iz znam gory...
Stokrotka pisze:niepojęte piękno zimowych Tatr..

tak.... ale conajmniej rownie piekne sa i inne gory... nadal dzikie, blizsze natury... gdzie czujesz oddech historii, a przy tym zastanawiasz sie kto i kiedy tym bezdrozem szedl przed nami... zejsc z szlakow, odnalezc wlasna droge ktora zaprowadzi nas do celu..
co kto lubi.. choc chodzenia bezdrozami zdecydowanie nie polecam komukolwiek bez wczesniejszego odpowiedniego przygotowania, minimum sprzetu i wiedzy... gory sa wymagajace, a za bledy nieraz placi sie bardzo wysoka cene.
j.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » wt sty 19, 2010 9:39 am

Cześć :D Moją pasją od niedawna jest pisanie "wierszy". Piszę o wszystkim co mnie otacza, najlepszym tematem jest życie. Sprawia mi to radość. Swoją skromną twórczością podzieliłem się w temacie "Zapal świeczkę" w wątku dotyczącym Ryśka.
Wszyscy mają pasje, które są dla nich ważne, są powodem satysfakcji. Dążmy do realizacji pasji, by być w niej najlepszym :)
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » śr lut 03, 2010 4:36 pm

drogi mistrzu, mistrzu mojej drogi
mistrzu jerzy i mistrzu wojciechu
Przez was w gorach schodzilem nogi
Nie mogac zlapac oddechu...

sie mnie nuci :]

wraz z grupa znajomych wybieramy sie pod koniec lutego w ostatni weekend, na styk bieszczad i beskidu niskiego :]
co istotne - bedziemy spac pod namiotami :] ktos chetny? dawid?, slawek?:) zapewniamy niesamowite wrazenia :]
oto dowod z ostatniego weekendu :)klik

a jutro w bieszczady na 3 dni! tarnica, rawki, smerek i tyyyyyyle sniegu!
j.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
boston

Postautor: boston » śr lut 03, 2010 7:12 pm

Wprawdzie nie jestem dawidem ani sławkiem ale narobiłeś mi Jacku smaku na taki wyjazd... Oglądając zdjęcia - pierwszy raz od bardzo długiego czasu - zrobiło mi się żal, że nie mam 30 lat mniej :(
Gość

Postautor: Gość » śr lut 03, 2010 8:03 pm

boston pisze:zrobiło mi się żal, że nie mam 30 lat mniej :(

i powiedziała to Boston młoda duchem :wink:
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » czw lut 04, 2010 11:08 am

gory sa dla wszystkich!
trzeba jedynie pamietac o naleznym im szacunku, czasem za bledy i glupote placi sie zbyt wiele.

jesli beda chetni - pomysle o jakiejs wyprawie jak sie cieplo zrobi, moze uda sie zorganizowac jakas fanklubowa beskidzko/bieszczadzka wycieczke, kto wie? teraz zima - potrzeba duzo sprzetu, i lepszej kondycji..

w razie gdyby ktos byl chetny na takie wyrypy - niech sie odezwie, ostatnio praktycznie dwa razy w miesiacu gdzies wyjezdzamy..
np dzis wieczorem wspolprowadze wyjazd w bieszczady, [widelki-tarnica-ustrzyki gorne-rawki-wetlina-smerek-smerek], wracamy w niedziele wieczorem.. sniegu sporo np. na wetlinskiej jest 60cm...

W górach jest wszystko co kocham
Wszystkie wiersze są w bukach
Zawsze kiedy tam wracam
Biorą mnie klony za wnuka

a wiecie? mialem przyjemnosc pogadac, i posluchac przy ognisku, w szlarskiej porebie, andrzeja mroza... posluchac jego nowych piosenek... eeeh... ciekawe kto go pamieta, zna... ?
no nic, wracam do pracy...
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Gość

Postautor: Gość » pn mar 08, 2010 9:56 pm

Moje zainteresowania to głównie muzyka oraz sport, a w szczególności piłka nożna. Oprócz tego jestem maniakiem motoryzacyjnym. Gatunki muzyki jakie preferuje to głównie Rock, każdy jego rodzaj od Industrialnego po Progresywny, moje ulubione zespoły to Guns N' Roses oraz Pink Floyd, lubię również Metal, szczególnie Metallicę oraz Rammstein. Oczywiście nie może zabraknąć miejsca dla Dżemu:) Piłką natomiast interesuję się odkąd tylko pamiętam, zawsze lubiłem oglądać mecze, grać samemu, moim ulubionym klubem jest Real Madryt, któremu kibicuje już od 10 lat. Pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » sob mar 20, 2010 8:24 pm

:) Mam 14 i wiele pasji :)
Jestem harcerzem z funkcją zastępowego :) lubię grać, nie na instrumentach (choć grałem na pianinie) ale aktorsko :) interesuję się informatyką, co mogę wykorzystać w różnych miejscach tj. harcerstwo, szkoła. Interesuję się też ratownictwem czego skutkiem jest to, że jestem członkiem grupy ratownictwa medycznego "Fraktal". Lubię występować publicznie, działam w samorządzie szkolnym. Lubię też opisywać różne zdarzenia, zajęcia itd. co wykorzystuje w gazetce szkolnej. Kocham muzykę. Zbieram monety polskie z czasów PRL. :)

Pozdrawiam :)
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 12, 2010 4:55 pm

Witam serdecznie. Kim jestem? :) Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką tez ... Hehehe :)

Tak poważnie to jestem Bartek, mieszkam w miejscowości Mosina, tj. 25 km od Poznania. Zarejestrowałem się tutaj już dobre dwa lata temu, ale z jakichś przyczyn nie mogłem się zalogować, a potem jakoś mi już wyleciało z głowy. Tak więc to mój pierwszy post. Mam 23 lata i Dżemu słucham od najmłodszych lat :) To mój ukochany zespół. Z zagranicznych najbardziej kocham Queen, Pink Floyd oraz The Beatles ... wiele innych dobrych klasyków. Lubię tez jazz, poezję śpiewaną. Pasje? MUZYKA, teologia (jestem na V roku), język angielski, dobra literatura, filmy :) Gram na gitarze, perkusji (moja miłość z dzieciństwa, ale ostatnio zaniedbana strasznie), klawiszach, harmonijce ustnej i ... na nerwach :D
Gość

Postautor: Gość » śr maja 12, 2010 10:00 pm

Forumowicze mają rozmaite pasje, wiele z nich się powtarza... i moja nie jest jedyną wymienioną na tym forum.
Ten kto mnie zna dobrze, wie że każdą wolną chwilę spędzam w górach lub wspinam się na skałkach.
Swoją drogę zaczynałam w Beskidach, Gorcach... potem adrenaliny dostarczały mi zimowe pasma górskie, nocne wejścia na szczyty... dziś pociąga mnie skała, ta oblodzona, pokryta śnieżną poduszką, naga... i ta ogromna przestrzeń, w której bliżej jest Nieba...
http://hippie.web-album.org/album/8087,tatry-wysokie

http://hippie.web-album.org/album/6620,moje-tatry

http://hippie.web-album.org/album/5157,rysy-bezpieczne-wejscie-d

Dokąd prowadzi moja droga?

Cel: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/cf/3818_-_Riffelberg_-_Matterhorn_viewed_from_Gornergratbahn.JPG/800px-3818_-_Riffelberg_-_Matterhorn_viewed_from_Gornergratbahn.JPG

A za 2,5 miesiąca Blanc...., więc możecie życzyć mi powodzenia :)

"Chodzenie po górach wiąże się z określonym ryzykiem; ja wiem, że samo wspinanie jest niebezpieczne, ale jest w tym coś co mnie podnieca. Przyroda, góry i słuchanie ludzi... jest to metoda, dzięki której można się czegoś nauczyć. Jeśli góra nie jest gotowa na to, by pozwolić ci ją zdobyć, nie staniesz na szczycie." Chantal Mauduit
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » czw maja 13, 2010 6:56 pm

a ja wlasnie wrocilem z przejscia wiosennego.
9 dni w beskidzie niskim, zesrodkowanie, przejscie wzdluz przez beskid niski z ciezkim plecakam, spanie w stodolach, lemkowskich chyzach, raz nawet - na manewrach - pod chmurka, stabilna pogoda(caly zas lalo)... wiec mozgostopie w kazdej wersji..
moje prowadzenie 8 dnia, tuz po 24h manewrach... ucieczka z grzbietu Dziamera podczas burzy... walka z wlasnymi slabosciami... pomoc innym (nawet jesli to oznaczalo dzwiganie dodatkowe 4-5kg ponad 10 km.. w gorach..) brodzenie przez wzebrane potoki i potolce.. spanie max 4h na dobe....

dzien w dzen w gorach, pierwszy sklep widzielismy dopiero po 4 dniach trasy.... nawet nie wiecie co sie wtedy dzialo... :)

do tego jeszcze cerkwie.. polskie, slowackie.. na koniec cerkiew w kwiatoni - to koniecznie trzeba zobaczyc!! cos niesamowitego... uguntowane przyjaznie, nowe znajomosci oparte na wspolnych przezyciach...

teraz? :)
teraz w te weekend znow jade.. tym razem pogorze przemyskie... pozniej jeszcze slowacja, i przejscie letnie...16 dni wloczegi po drogach i bezdrozach polsko ukrainskich bieszczad.. wloczegi z zapasem jedzenia na 3-4 dni namioty, marsz niezaleznie od pogody, i buraczenia po jarach...
w tym czasie wczesniejsze roczniki widzialy nie znane wczesniej nauce zjawisko zakrzywienia czasoprzestrzeni - tzn podczas jednego dnia widziano da wschody slonca!, a doba czesto konczyla sie po 28 godzinach...

oo!.. znalazlem przecodne miejsce na pograniczu beskidu, blisko bieszczad..
jesli szukacie urokliwego miejsca, gdzie mozna sie rozbic namiotem polecam jasiel - zorganizowane pole namiotowe blsko komancza, blisko zrodel jasiolki... miejsce gdzie zza kazdego krzala spoziera na nas trudna i bolesna historia tych miejsc..

no coz.. moze uda sie mi zjawic na majowce... choc nie moge jeszcze tego obiecac - nie znam jeszcze wlasnego rozkladu jazdy...
jesli sie uda - moze opowiem wam kilka anegdot.. przeciagne chetnych troche po gorach..
jesli nie - mam nadzieje ze wypali czerwcowy wypad w beskid.. a poki co trzeba wracac do codziennosci

dla ciekawskich - link do galerii kursowej.. jestem tam gdzies ;]
galeria
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 25, 2010 10:24 am

Muzyka - blues, rock, klasyczny rock, psychodeliczny rock i progresywny :) no i southern rock
Gitara - gra na gitarze oczywiście, czarny stratocaster Flame Bell.
Książki - różne, różnorakie, ulubiona - Wilk Stepowy.
maciek_koval

Postautor: maciek_koval » pn lut 28, 2011 3:05 pm

moja pasją jest rysowanie :wink: zapraszam do oglądnięcia moich prac :D http://pecius.deviantart.com/
Gość

Postautor: Gość » pn lut 28, 2011 3:32 pm

śiwetne rysunki,szczególnie ten 2 Ryska...:)
maciek_koval

Postautor: maciek_koval » pn lut 28, 2011 6:36 pm

bluesman84 pisze:śiwetne rysunki,szczególnie ten 2 Ryska...:)

dzięki za uznanie :D

Wróć do „Użytkownicy”