Kiedy kolejne spotkanie?

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Kiedy kolejne spotkanie?

Postautor: Gość » czw lip 31, 2008 1:23 pm

HEYO!
Mam pytanie kiedy bedzie kolejne spotkanie fanów? :)
Gość

Postautor: Gość » czw lip 31, 2008 9:10 pm

Dobre pytanie! Prosze tylko zeby odbyło sie na śląsku :)
Awatar użytkownika
Rychu16

Postautor: Rychu16 » czw lip 31, 2008 9:30 pm

Ja mam propozycje może Bielsko-Biała????
.:::W życiu piękne są tylko chwile:::.
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » czw lip 31, 2008 10:01 pm

Rychu16 pisze:Ja mam propozycje może Bielsko-Biała????

oj tak tak tak :) zgadzam sie Bielsko to IDEALNE miejsce:)
dlatego czasem warto żyć...
Gość

Postautor: Gość » czw lip 31, 2008 10:14 pm

No jak dla mnie tez może być..:) Uwielbiam bielsko
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » czw lip 31, 2008 10:15 pm

ja bede miec blisko z Cieszyna bo jakby na to nie patrzec troche mi sie zmieniło miejsce zamieszkania ostatnio;]
dlatego czasem warto żyć...
Gość

Postautor: Gość » czw lip 31, 2008 10:43 pm

Bielsko...:) noo to ja obecny bym byl napewno:)
Gość

Postautor: Gość » czw lip 31, 2008 11:11 pm

No to juz szukać miejsca i dajemy :) dawno mnie w Bielsku nie było
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » pt sie 01, 2008 2:29 pm

hm. kolejne spotkanie.
niedlugo pojawi sie zaproszenie na stronie, ale uchyle rabka tajemnicy i powiem : koniec sierpnia, poludnie polski :]

cytujac sopelka:
Kolejne spotkanie sierpnio\we to Bochnia:0
29, 30 i 31 sierpnia. Szczegółu już niebawem. Spotkanie połączone z masa fajnych atrakcji:) Już wszystko podesłałem w odpowiednie miejsca A na doróm napisze w przeciągu 2 dni;)
Jedną z Atrakcji to min koncert dzemu i integracja z fc Garbusów:)

pozdrawiam,
Al
OFC "Skazani na Bluesa"
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » pt sie 01, 2008 3:23 pm

ja pieprze...wtedy na Chorwacji jestem...heh...:( wiec ja odpadam, ale nastpnym razem mysle ze bede wkoncu...pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » pt sie 01, 2008 6:03 pm

Znamy już finalistów tegorocznej IV edycji rock AUTOSTRADA Festival, który odbędzie się w Proszówkach w miejscu gdzie za kilka lat czarna wstęga autostrady A4 przetnie miejscowość na dwie części. Gdzie w przyszłości, po tym wydarzeniu odbywał się będzie festiwal – czy w części północnej czy też południowej miejscowości jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, iż już teraz festiwal jest wydarzeniem nie tylko dla publiczności ale również dla zespołów i to zarówno tych występujących w części konkursowej jak również w finale.
Nie lada orzech do zgryzienia miało preeliminacyjne jury w składzie Przemysław Konieczny, Piotr Lekki, Jerzy Lysy, Marek Piekarczyk, Piotr Skoczek, Adrian Skrzypek, Tomasz Stodolny i Piotr Szyc aby spośród nadesłanych ponad siedemdziesięciu zgłoszeń wyłonić 10 zespołów, które zaprezentują się 31 sierpnia br. podczas czwartej edycji rockAUTOSTRADA Festival w Proszówkach. W tym roku chęć udziału w festiwalu zgłosiła rekordowa ilość wykonawców – 72 zespoły. W ślad za ilością poszła również jakość. Tak naprawdę po wstępnych przesłuchaniach do występu w finale mogła aspirować druga,
a nawet trzecia dziesiątka. Niestety ramy czasowe i inne uwarunkowania pozwalają na występ w części konkursowej tylko dziesięciu zespołom. Wśród szczęśliwców znaleźli się w tym roku SWEET SILENCE (Limanowa), SNAKE CHARMER (Wrocław), VENFLON (Warszawa), MROWISKO (Łódź), DIRTY DAY (Bielsko Biała), DELBIRHT (Kępno), TRAIN IN VAIN (Olkusz), SUNRISE (Kijów), PRIVATEER (Warszawa), ILLINOIS (Kraków). Przesłuchania konkursowe trwać będą od godz. 14.00 do 19.00, każdy z zespołów otrzyma 30 min. na prezentację. Po części konkursowej na scenie pojawi się laureat ubiegłorocznej edycji r’AF ORANGE THE JUICE, niedziela zakończy się koncertem legendarnego DŻEMU.
Dzień wcześniej w sobotę na tej samej scenie zagrają zespoły z Bochni wzmocnione nieco krakowskimi brzmieniami. Będzie to kilka koncertów, z których pierwszy rozpocznie się o godz. 17.30. Na zakończenie tego dnia w finale zagrają jeszcze dwa zespoły – support to formacja powstała specjalnie na potrzeby festiwalu pod roboczą nazwą JUROR r'AF BAND kryje się zespół złożony z jurorów. Swój udział w projekcie potwierdzili Piotr Lekki (gitarzysta , realizator dźwięku), Robert Masztalerz (4Szmery) Bartosz Szwed (Złe Psy), Piotr Szyc (gitarzysta, nauczyciel gry na gitarze), Jacek Tokarczyk (Agressiva 69). W finale na zakończenie pierwszego dnia wystąpi grupa SKAZANI (grali na Tyskim Festiwalu).
Imprezami towarzyszącymi festiwalowi będzie pierwszy zlot posiadaczy samochodów VW Garbus Rock@Garbus, drugi zlot posiadaczy samochodów terenowych Suzuki Suzukowania oraz oraz miasteczko namiotowe Oficjalnego Fanclubu "Skazani na Bluesa" grupy DŻEM.

DZIEŃ I - 30 sierpnia (sobota) 2008 - Proszówki
17:00 HEADSHOT Bochnia
17:30 PEOPLE Brzesko
18:00 DISPLEASURE Bochnia
18:30 THE DOCTORS Bochnia
19:15 ADHD CONRAD POWER BAND Kraków
20:00 JURORS r'AF BAND
20:45 SKAZANI

DZIEŃ II - 31 sierpnia (niedziela) 2008 - Proszówki
14:00 – 14:30 SWEET SILENCE Limanowa
14:30 – 15:00 SNAKE CHARMER Wrocław
15:00 – 15:30 VENFLON Warszawa
15:30 – 16:00 MROWISKO Łódź
16:00 – 16:30 DIRTY DAY Bielsko Biała
16:30 – 17:00 DELBIRTH Kępno
17:00 – 17:30 TRAIN IN VAIN Olkusz
17:30 – 18:00 SUNRISE Kijów (UA)
18:00 – 18:30 PRIVATEER Warszawa
18:30 – 19:00 ILLINOIS Kraków

19:00 ORANGE THE JUICE
20:00 Ogłoszenie wyników
20.30 DŻEM

Szczegóły dotyczące spotkania fanclubu wyślę później.

http://www.rockautostrada.pl/

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”