Przedstaw się!

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Przedstaw się!

Postautor: Gość » śr lis 19, 2003 7:16 pm

Hej! Ponieważ cała ta strona, razem z forum dopiero zaczyna swoją działalność, więc może warto by było żeby każdy się przedstawił. Dzięki temu będziemy się lepiej znali, no i w ogóle będzie fajniej i sympatyczniej :) To jak? Chyba ktoś musi zacząć, więc:
Ja się nazywam Ula, mam lat... ile mam :), mieszkam w Olsztynie. Miłością do Dżemu zaraził mnie mój kochany ojczulek (z co jestem mu niezmiernie wdzięczna) i słucham tego zespołu odkąd tylko pamiętam. Nie wyobrażam już sobie życia bez niego, chociaż wcale nie słucham go bez przerwy. Najczęściej gdy dopada mnie dół, albo po prostu gdy chcę usłuszeć najpiękniejszy głos na świecie (czyt. Ryśka). Po za tym słucham jeszcze różnej innej muzyki i interesuję się wieloma innymi rzeczami, głównie sportem.
Tyle o mnie. Teraz czas na Was!!!
keddie
Kontaktowanie:

Postautor: keddie » sob lis 22, 2003 2:38 am

A ja jestem Piotrek 8)

Może jestem zbyt "zinformatyzowany" ale dane potrzebne do "przedstawienia się" dostępne są w profilu każdego użytkownika - wystarczy podejrzeć. Oto moje:
http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/foru ... file&u=137
:P

Pozdrawiam!
...pulvis et umbra sumus...
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: profil

Postautor: Piotrek » sob lis 22, 2003 9:16 am

a ja powiem wiecej: kazdy zarejestrowany uzytkownik ma swoja wizytowke przeciez w fanclubie ! tam moze podac swoje wszystkie dane..wystarczy pozniej zerknac tylko na liste czlonkow fanclubu i odszukac wybranego usera....no a niebawem pewnie pojawi sie tez jakas wyszukiwarka ;)

Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 23, 2003 11:04 am

Ale takie osobiste przedstawienie sie jest o wiele bardziej osobiste ;)

Czesc wam! Jestem Michal!
Jestem z Tychow, lecz przebywam w Hamburgu, gdzie chodze do szkoly niemieckiej i polskiej. Latek mam osiemnascie.
Dzem znam od dlugiego czasu, lecz z niewiadomo jakich powpdow nigdy za nimi nie przepadalem, az nagle sie obudzilem i zobaczylem, ze to moj ulubiony zespol!
TAk ogolnie to gram na basie w zespole rockowym, robie zdjecia, czytam i chodze do kina studyjnego (za rzadko).
To na tyle ;)
Gość

Postautor: Gość » wt lis 25, 2003 2:12 pm

Mam na imię Paweł, jestem z Warszawy, Dżemu słucham od jakichś 7 lat, a "zaraziłem się" zupełnie przypadkowo - moja ówczesna dziewczyna podarowała mi na imieniny kastę Dżem w Operze cz1, posłuchałem i odjechałem...potem zacząłem kompletować dyskografię Ryśkową (co czynię do dziś). Gram na gitarze w zespole blues-rockowym "Czarny Kapelusz" (nie pytajcie skąd nazwa :) )
Gość

Postautor: Gość » wt lis 25, 2003 7:53 pm

a ja mam na imie Barteki i....... http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/?m=10&user=144 :PPP
Gość

Postautor: Gość » pt lis 28, 2003 3:44 pm

Hey! Mam na imię Aga, moj nick to Rysia (rude włosy robią swoje :) ) jestem z Sosnowca. Dżemu słucham wprawdzie niedługo czyli około 2 lata, ale jestem nim ogromnie :D zafascynowana.

Pozdrówka :)
Gość

Postautor: Gość » sob lis 29, 2003 4:26 pm

Hey pomysł nie jest w sumie taki zły.. :wink:
Mam na imie Piotr, jeśli już znany to jako piachu..hehe..dżem znam od niedawna..trudno powiedzieć, że coś zna się napradwę dobrze..hehe..w każdym razie gram na gitarze elektrycznej i długo śpie.
Gość

Postautor: Gość » śr gru 03, 2003 12:25 pm

Hello my name is Leszek :D Jesli chodzi o muzyke to slucham bluesa,,southern rocka, wszelkich odmian klasycznego metalu (czyli nie chodzi mi tu o tzw. new metal bllleeee). Ostatnimi dniami slucham duzo muzyki spod znaku Anathemy,Dead Can Dance... itd. :D No i oczywsicie Dżemu oraz THE DOORS dzwieki jakimi te dwie kapele pieszcza nasze dusze, ciala i serca sa mi najblizsze i zawsze gdy potrzebuje pomocy (czyt. niezrozumienie swiata nas otaczajacego przez ma osobe) zapuszam sobie lek w postaci THE DOORS Dżem, lub Dżem The Doors. Uwielbiam poezje Beaudlaire'a , Rihmbaud'a , Blake'a , E.A. Poe oraz J.D. Morrisona. Czytuje rowniez duzo fantastyki oraz literatury grozy,poza tym uwielbiam jezdzic na festiwale muzyczne i lazic na imprezy . buhahahahha Jak ktos chce wiedziec cos wiecej zapraszam do rozmowy przez gg :shock: a to moj numer GG: 1507412
Ostatnio zmieniony ndz sty 11, 2004 12:32 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » śr gru 03, 2003 6:42 pm

ja sie nie lubie przedstawiac ale raz kozie smierc :mrgreen: jestem tutaj chyba najmlodsza ale od trzech lat interesuje sie taka muzyka , i mam takie poglady jakie mam wiec mam nadzieje ze to nie sa tylko przelotne zainteresowania ... jesli chodzi o muzyke to slucham bluesa , rocka i reggae , a tak pozatym to bardzo lubie ksiazki Coelho i to chyba wszystko
Gość

Bond James Bond :D

Postautor: Gość » pn gru 08, 2003 9:05 pm

No a ja mimo tego ze wszsystko jest w prfilach przedstawie sie poraz kolejny
:)
no więc jestem Bartek [Jesus] mam lat 16 i mieszkam w Tychach...
mam chyba zielone oczy :P a mój rozmiar buta to 42 :]
hmm
jak ktos bedzie chciał wiedzieć coś więcej
to prosze sie odezwać :P
w prfilu jest mój nr gg
hehe
pozdrawiam
papa

PEACE !
czarovnik

Postautor: czarovnik » wt gru 09, 2003 10:45 am

Nareszcie nowy Fan Club dziala ;)
Jestem Marcin vel Czarovnik jak kto woli :) Aktualna lokalizajca Wawa, pochodzenie, Mazury. Miejsce urodzenia Gdańsk ;) Latek 26 niestety tylko do lutego ;) W wawie pracka i studia zaoczne.

Pozdrawiam wszystkich Dżemowców i do zobaczenia, mam nadzieję niedlugo. Najpóźniej w Tychcach w lipcu ;)

Czarovnik
Gość

Postautor: Gość » pn gru 15, 2003 10:48 pm

Witam!

Hehe ,co by tu napisać? W telegraficznych skrócie może:
Mam 21 lat(w styczniu 22)
Dżemu słucham od 3,5 roku ,na początku niewinnie ,teraz bardzo
Pochodze z Tychów(2 babcie mam na oś. F-czyli osiedle Ryśkowe :P) ,a mieszkam w Katowicach.
Prawde mówiąc jestem fanem w głównej mierze Dżemu z Ryśkiem...
Co robie? Ucze sie Turstyki i pracuje(za małą w sumie kase ale zawsze coś)
To by było narazie na tyle.
Pozdrawiam wszystkich!
Sunny

Postautor: Sunny » śr gru 17, 2003 12:02 am

a ja nie jestem jeszcze zalogowana w fan clubie:P ale juz niedlugo to zrobie:) narazie niniejszym sie przedstawiam:
Mam na imie Daria, jestem z Tychow i mam 15 lat. Moja muzyka to blues, rock i cos mocniejszego czasami np. Iron Maiden:). Nie da sie opisac slowami uczuc, ktore towarzysza mi kiedy rozbrzmiewa muzyka Dzemu.. to trzeba po prostu no.. wiecie sami o co chodzi :P Co by tu jeszcze? a.. kocham Tatry i mazury.. Tatry bardziej:P.. hm.. i rysowac tez sobie lubie:P to tyle..

Sunny
Gość

Postautor: Gość » śr gru 17, 2003 1:38 pm

czesc wszystkim :) dzemem zarazil mnie moj wspanialy przyjaciel :D zaczelo sie niewinnie, kilka znanych piosenek...a teraz dzem jest moim powietrzem, nie moge zyc bez niego.
oprocz dzemu slucham rowniez dobrego polskiego rocka :)
:twisted: diabelsko lubie bieszczady, koniki i przygladanie sie gwiazda w piekna, czarna noc :)
wiecej na priv , pozdrawiam

Ewcia_

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”