Przedstaw się!

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » śr lut 01, 2006 4:53 pm

Hey hey hey!

Jestem Maciek, mieszkam w Słupsku. Lat 19.
Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej ;) Muszę tylko wszystko pochytać, znaczy przejrzeć treść mniej więcej :)))

m
Gość

Postautor: Gość » pt lut 03, 2006 2:32 pm

Nazywam się Anka :D Jestem z Radzynia Podlaskiego na lubelszczyźnie. Mam lat .....-naście :D Dżemu słucham od tygodnia... ;-)
Gość

Postautor: Gość » wt lut 14, 2006 1:07 pm

Mieszkam sobie w Sandomierzu , nie duże bo ledwie 30 tysięczne miasto , ale piękne , z klimatyczną starówką ........zresztą , jesli ktoś chce popatrzyć , przeczytać niezwykle ciekawą historie miasta to daje link www.sandomierz.org Ciesze się , że mieszkam w takim mieście . Jest tu tyle niezwykłych miejsc . Chciałbym zrobić reklame Sandomierzowi ale nie tego dotyczy temat . Chociaż.......denerwują mnie wycieczki , których jest tutaj pełno o każdej porze roku .
Już 23 lata patrze na ten dziwny świat . Siłą rzeczy jestem studentem UMCS w Lublinie ( administracja ) Studiuje zaocznie , w sumie to nie dziwne biorąc pod uwage fakt , że są to studia uzupełniające magisterskie .
Czytam , pisze , słucham , oglądam
Muzyka jest dla mnie czymś bardzo ważnym Mam swój upragniony świat dzwięków , klimatów , nastrojów . Niektórzy twierdzą , że przesadzam z muzyką , że jestem nią zbyt zafascynowany inni mówią , że wspaniale miec taką pasje . Wg mnie , mam zdrowe podejście do muzyki.......chyba
Błądze , szukam , zyskuje , trace , krzycze , płacze , śmieje sie ...to chyba znaczy , że żyje
Zima........o tej porze roku zawsze staram sie wyciszać . Często mi sie to nie udaje i wprowadzam sie z dziwny stan Ani wesoły , ani smutny.....taki .....zimowy.
Lubie dobry film, przeważnie przygladam sie thrillerom , dramatom , filmom psychologicznym . Aczkolwiek nie ograniczam sie tylko do tych gatunków . Poprostu staram sie wyszukiwać dobre filmy .
Jeśli o książki chodzi hm.....kiedyś Mastertoon , Koontz , King.....teraz Jonathan Carroll , ostatnio Dan Brown .
Wielu rzeczy żałuje , najbardziej tego co kiedyś zrobiłem aniołowi , którego mi zesłał Bóg, ale to nie temat na forum........Trudno żyć nadzieją . Mimo świadomości swoich wad , wiem też , że mam zalety .
Staram sie żyć wg pewnych "zasad" , wartości . Największy komplement jaki w życiu dostałem brzmiał " Jesteś młodym człowiekiem , ze starymi zasadami" Nie wiem czemu akurat teraz mi sie to przypomniało Do wielu rzeczy podchodze zbyt emocjonalnie , ale taki już jestem ( wiele rzeczy burzy mój spokój ) . Człowiek jest analitykiem , ja troche tez.....ale nie kalkulantem. Lubie gawędzić z ludzmi , lubie trudne tematy ( troszke kręci mnie filozowia , psychologia )
Nie mam ideału kobiety , może to dobrze , może zle . Moge zakochać sie w każdej kobiecie , która mnie zachwyci swoją osobowością . Zakochuje sie w ludziach , w charakterach , duszach , nie w powierzchowności , nie w twarzach.......Kobiety szanuje , zresztą nie tylko kobiety . Wszyscy jesteśmy ludzmi .

Mógłbym jeszcze wiele napisać , ale trudno dobrać właściwe słowa . Poza tym , trudno jest pisać o sobie samym
Skończe na tym .
Pozdrawiam wszystkich .
Gość

Postautor: Gość » śr lut 15, 2006 9:22 pm

autsajderr: miłego postowania (a co! przywitam się, tylko chleba i wódki brak Obrazek)
Gość

Postautor: Gość » śr lut 15, 2006 10:13 pm

i my pozdrawiamy Ciebie. A Sandomierz zaiste piekny...
Gość

Postautor: Gość » śr lut 15, 2006 11:10 pm

mam na imię Anka, mam 17 lat jestem z Zielonej Góry...to takie zadupie w województwie lubuskim..to chyba tyle:P :roll:
Gość

Postautor: Gość » śr lut 15, 2006 11:14 pm

wiewior_anek pisze:(...)to chyba tyle:P :roll:
mało! mało! mało! ObrazekMam serie pytań, więc jak nie wiesz co napisać to ja Ci pomogę, hyhy.

pozdro 600
nora__

Postautor: nora__ » śr lut 15, 2006 11:54 pm

wiewior_anek pisze:mam na imię Anka, mam 17 lat jestem z Zielonej Góry...to takie zadupie w województwie lubuskim..to chyba tyle:P :roll:

przyjedź tutaj, pogadamy co to zadupie ;)
Gość

Postautor: Gość » czw lut 16, 2006 10:32 am

spoko pytajcie ..:P ale serio Zielona Góra to takie odludzie ze szok :P
Gość

Postautor: Gość » czw lut 16, 2006 3:03 pm

nora__ pisze:
wiewior_anek pisze:mam na imię Anka, mam 17 lat jestem z Zielonej Góry...to takie zadupie w województwie lubuskim..to chyba tyle:P :roll:

przyjedź tutaj, pogadamy co to zadupie ;)

na dodatek zasiedlone przez istoty ze wschodu po epidemii cholery ;)
Awatar użytkownika
Arecki
Kontaktowanie:

Postautor: Arecki » sob lut 18, 2006 6:53 am

Jestem Arek, mieszkam w Łodzi, mam obecnie 30 lat.
Jak ktoś chce wiedzieć więcej to jestem osiągalny na gg 920922 :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn lut 27, 2006 4:18 pm

Artur, Mpenzi, Vikki Roxx, Vami jak wolicie

Jestem z Białegostoku, mam 21 lat i studiuję na ostatnim rok anglistyki (licencjat) i niedługo trzeba się gdzieś wynieść na magisterkę. Dżemu słucham od kilku lat i namiętnię poszukujję midów dżemowych :D Spiewam na karakoke :)
Gość

Postautor: Gość » pn lut 27, 2006 5:36 pm

cze jestem juras i stary dziadyga bo koncze 40stke w pazdzierniku tego roku..w usa od 1980 roku i w polsce nie bylem od tego czasu czyli juz kraju nie widzialem przez ponad cwierc wieku i chyba wiecej lat niz tu wiekszosc ma
:D ..
jestem na wozku inw. sparalizowany od klaty piersiowej w dol bo skrecilem kark skaczac w nocy lamancem do plytkiej wody w stawie w 1990 roku..
wczesniej rozbijalem sie tu harleyem po stanach a oprocz tego w ogole kozakowalem..
bylem miedzy innymi tu w marynarce wojennej [u.s. navy] i plywalem na kutrach dalekomorskich i w ogole lapalem sie roznych prac jak taryfa/limuzyna w nowym jorku, wszystkiego rodzaju budowlanstwo/murarstwo blahblahblah..ale glownie od mlodosci nastawilem sie z wyboru na poznawanie i doswiadczanie zycia nie na 'kariere'..gralem i tworzylem muze na gitarze az do czasu gdy kark skrecilem [dlonie mam wskutek tego sparalizowane w 95%]..
zlapalem kontakt z polakami/polonia w usa dopiero pare lat temu po prawie dwoch dekadach dopiero..zaczalem chodzic na koncerty polskich grup bo poznalem kumpla, [marcin alias bubell] ktory tu w usa pracuje w radiu polskim na obszar nowego jorku i new jersey..wciagnal mnie w akcje wielkiej orkiestry swiatecznej pomocy i w muze polska..szczegolnie underground ktory promuje w swojej audycji z calego serca jak na polaka przystalo :wink:
bylismy w tamtym tygodniu na 'kasie chorych', no i wlasnie dal mi cynk, ze idziemy teraz na 'dzem' bo beda tutaj 5go marca.. :wink: :D
wiec za-googlowalem 'dzem' by zobaczyc czy jest oficjalna strona i...jestem hehehe..
nie pamietam dzemu z kraju..chyba jeszcze nie istnial a przynajmniej nie byl znany gdy wyexodusowalem z rodzina w '80tym..
ale kocham rock, blues wiec chyba mi ich muza bedzie pasowac..a jeszcze w polsce oprocz brytyjskich rockowych zespolow jak zeppelin, floyd, sabbath, ac/dc, rush, etc..to z krajowych lubilem i nadal slucha budke suflera, sbb, breakout'ow i pare jeszcze grup/wykonawcow..wtedy plyty zeppelinow, et alia trzeba bylo na bazarze kupowac za wielka kasei nie bylo dostepu latwego do zachodniej muzy w ogole..

hmmm...co jeszcze moglbym dodac dla tych ktorzy lubieja czytac hehehe..
...na motorze juz nie moge jezdzic wiec teraz moja glowna pasja oprocz muzy [i lasek hihi] sa klasyczne bryki hamerykanskie rodzaju hot rod/muscle cars z glosnymi mlynami z jajami i prawdziwej blachy nie plastyku..
jesli ktos lubi tutaj takie fury to w profilu mam link na strone gdzie mam duzo fotek moich bryk..jedna jezdze na co dzien [ta czerwona czyli 1968 oldsmobile cutlass z mocno zrasowanym mlynem ponad 400 konnym], a druga stoi zaparkowana juz okolo dekady pod chata moich starych [1936 studebaker dictator coupe hotrod z jeszcze mocniejszym mlynem] bo brak mi kasy na jej wykonczenie..a tak a propos to w ogole kasy mi brak bo zyje z nedznej renty inwalidzkiej i ledwie na czynsz/zycie i benzyne mi starcza ale malo mi juz teraz trzeba do szczescia dopoki bryka jest zdrowa hehe..
i to by bylo na tyle 8) ..
chyba wyczerpujaco dosyc????
:mrgreen:
Ostatnio zmieniony wt lut 28, 2006 3:13 am przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » wt lut 28, 2006 3:05 am

kamila pisze:autsajderr: miłego postowania (a co! przywitam się, tylko chleba i wódki brak Obrazek)

chleb pod wode brrr..lepiej juz czysta hehe..ale wirtualnie odbijam flache czystej na powitke..a na koncercie w weekend to moze i w realu odbije z dzemem jesli beda mieli czas sie napic
:twisted:
Gość

Postautor: Gość » wt lut 28, 2006 9:22 pm

Witam Wszystkich Zgromadzonych(aktywnie i nie) na forum!
Mikołaj z imienia i FAN Dżemu z "przymusu" ;) - Ich twórczość mnie "zmusza" do tego! :D
Długo się zastanawiałem czy się tu zarejestrować i w końcu zdecydowałem.
Zacząłem swoją przygode z Dżemem jakieś 11 lat temu i do dzisiaj jestem Mu oddany!
Totyle na początek.Liczę na ogólne przyjęcie :)

Pozdrawiam wszystkich!!!

P.S. "Widzę" tu paru znajomych :D

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”