Przedstaw się!

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » czw paź 25, 2007 8:53 am

Byczkenz pisze:Witam wszystkich!
właśnie się zarejestrowałem , mam na imię Arek jestem z Jaworzna , ale mieszkam i studiuję w Katowicach. Prawdopodobnie jestem tutaj jednym z nielicznych , którego Dżem zafascynował stosunkowo niedawno , wszystko zaczęło się od filmu ,,Skazany na bluesa"!

zapewniem ze nie jestes tu jedynym z podobna dzemoprzeszloscia ;)
Gość

Postautor: Gość » pn gru 03, 2007 10:13 pm

Ja jestem Julka. Mam 12 lat i mieszkam w Krakowie. Dżem poznałam przez mojego kumpla z klasy na początku tego roku potem oglągnęłam film "Skazany na bluesa", a ostatnio przeczytałam książkę "Rysiek" Jana Skaradzińskiego. Słucham rocka, bluesa, punku, trochę metalu. Lubię historię starożytną.Lubię czytać. Wyglądam następująco www.julgna.fotka.pl
Wtam wszystkich Dżemowców. :wink:
hadziajka

Postautor: hadziajka » pn gru 03, 2007 11:00 pm

Witamy Cię Julka;)
Gość

Postautor: Gość » wt gru 04, 2007 9:33 am

witam :!: mam na imie Ania (19lat) studiuje filologie polska w Poznaniu (STAMTAD TEZ POCHODZE) do fan clubu dolaczylam niespelna miesiac temu.slucham dzemu,elvisa presleya,queen,the beatles.nic tu nie jest przypadkowe gdyz na tych wykonawcach wychowal mnie ojciec.i tak mi zostalo :) . pozdrawiam
Gość

przedstaw się

Postautor: Gość » śr gru 05, 2007 5:50 am

Witam!
Niedawno wstąpiłam do fan clubu Dżemu.Mam na imie Grażyna.
Muzykę tego zespolu slyszalam już kilka lat wcześniej, ale dopiero od 1.5 roku zafascynowala mnie.Stalo się to dzięki koledze, któremu jestem za to ogromnie wdzięczna.
Bylam tylko na jednym koncercie Dżemu, z Maćkiem.Było super!
Żałuję jednak, że stracilam w życiu swoją szansę na to by być na koncercie Ryśka.
Pozdrawiam wszystkich fanów!
Mój numer gg jest w dziale czlonków FC
Gość

Postautor: Gość » śr gru 05, 2007 10:09 am

Czesc Grazyna. ja tez jestem w fanklubie od kilku tygodni. Muzyki Dzemu slucham od bardzo dawna. Mialam okazje sluchac koncerty z Ryskiem. Mam tyle lat, ze wiekszosc czlonkow fanklubu nie potrafiloby sobie nawet wyobrazic. Z przykroscia stwierdzam jednak, ze mlodzi ludzie, ktorzy sluchaja muzyki Dzemu (chwala im za to) na forum zajmuja sie takimi bzdurami. Od kilku dni przygladam sie wymianie mysli i jestem rozczarowana.
Mam nadzieje, ze wniesiesz cos nowego.
pozdrawiam,
marzena
Gość

Postautor: Gość » pt gru 07, 2007 2:47 pm

Sie macie kochane hipisy!!!! Tatanka z tej strony monitora do was stuka :D pozdrawiam ludzi z chat roomu a calej reszcie pare slow o mnie....Tatanka to koles z chicago, zapalony Dzemista (kiedys moze bardziej niz teraz z braku czasu i nadmiaru obowiazkow) ale jak juz raz jest sie fanem muzy Dzemu to jest sie nim na zawsze-z takiego zalozenia wychodze. Taka troche forma sposobu na zycie. Pozdrawiam wszystkich a w szcolnosci caly chat room i czekam na mozliwosac pogadania z wami tu na forum. Narazicho... :)
Gość

Postautor: Gość » pt gru 07, 2007 2:50 pm

Witamy witamy Chicago :D i mile pozdrawiamy :D
Gość

Postautor: Gość » pt gru 07, 2007 3:57 pm

Mam na imie Marzena i z racji wieku (37) slucham Dzemu od poczatku. Wychowalam sie na takich zespolach jak: Queen, The Doors, Guns & Roses, Pink Floyd itd. W takim samym duchu wychowuje swoje dzieci (17 i 15). Razem jezdzimy tez na koncerty. W tym sezonie bylismy na niemal wszystkich istotnych wykonawcach (np RHCP, Roolling Stones, Genesis, 3x Dzem i paru innych).
Mam cala mase ulubionych zespolow ze wspolczesnych alternatywnego rocka.
Z ostatniego koncertu wyszlam po trzecim kawalku. Chyba mam za duzy szacunek do dawnego skladu.
Kocham muzyke.
lacert

Postautor: lacert » sob gru 08, 2007 12:03 am

Witam. Marek lat 34 :lol: . Zapalony biegacz, pigularz i fan Dżemu.
Ulubione zajęcie: bieganie po lesie ze słuchawkami na uszach i słuchanie
w/w zespołu. Gorąco polecam :) .
Gość

.

Postautor: Gość » sob gru 08, 2007 2:51 pm

Wojtek. 12.3 lat. Szukam przyjaciol w sieci .
Mazzi84

Witam ;-)Jestem tu nowy

Postautor: Mazzi84 » sob gru 08, 2007 4:40 pm

Hej :) Niedawno zapisałem sie do Fan clubu. Mam na imie Mariusz, mam 23 lata, mieszkam w Tychach. Fanem DŻemu jestem dopiero od 3 lat. Mam nadzieje że uda mi sie poznać fanów i się zaprzyjażnić.
Pozdrawiam :)
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 16, 2007 10:56 am

Witam!
Jestem Maciek, mam 15 lat, czasem chodzę do szkoły :wink: .
Zespołu DŻEM słucham na dobre od jakiś 2 lat, wcześniej słuchałem, ale nie tak często. Byłem na koncercie, oglądałem film "skazany na bluesa" i "sie macie ludzie".

Ubolewam, że Ryśka już nie ma... :|
Gość

Postautor: Gość » czw gru 20, 2007 4:03 pm

Hej...

Jestem Patrycja, mam prawie 15 lat...
Jestem taka jak ci wszyscy inni...heh
Czyli chyba normalna...
Albo i nie... :D
...
Dobra mniejsza...
W sumiie to Dżemu zaczełam słuchać przez przypadek...
Przez moja przyjaciółke Olush...
Znaczy słucham już długo Dżemu, ale moja Ola mi pokazała ten wspaniały film
"Skazany na bluesa"
I od tej pory ...Nałóg...!?
Może i tak, nie ma dnia aby nie posłuchać chociaż jednej piosenki Dżemu...
Ahh... "Do kołyski"... Ta piosenka doprowadza mnie do łez :?

Pozdrawiam wszystkich... :)
Gość

Postautor: Gość » czw gru 20, 2007 4:24 pm

Witam ;)

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”