Przedstaw się!

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pt mar 28, 2008 3:16 pm

raczej kolesiowki z Tokio Hotel:P:P
boston

Postautor: boston » ndz mar 30, 2008 6:29 pm

No... :?

Dobra, przestaję już gryźć - bo mi się znudziło.

Przedstawiam się (może już to kiedyś zrobiłam w tym temacie - ale nie pamiętam) tym bardziej, że już częściowo się wydało na warszawskim spotkaniu.
A więc jestem "kurą domową" z książki "Ballada o dziwnym zespole".
Na końcu książki jest króciutki rozdział "List do Dż." i tam po kilku latach na drugiej stronie znalazłam swój list pisany do Dżemu jeszcze za życia Ryśka.
Pewnie wyobrażacie sobie jakie było moje zaskoczenie tym odkryciem!
List był pisany w dołku więc pewnie dzisiaj brzmiałby on trochę inaczej - ale kto ciekawy - niech sobie przeczyta...

W każdym razie do dziś nie przeszła mi fascynacja Ryśkiem i Dżemem. Prawie każdy dzień rozpoczynam na słodko tzn. myję się, robię poranną kawę, karmię nienasycone 2 koty słuchając Dżemu. Bardzo lubię myć zęby i bujać się w rytm "Hotelowego Bluesa" NZB albo "Abym mógł przed siebie iść" z płytki dołączonej do książki "Rysiek". I tak nakręcona mogę sobie iść do roboty księgować jakieś za przeproszeniem pierdoły cacane albo wykonywać obowiązki związane z domem i rodziną (a jest tego od cholery).

Wracając do kotów to myślę, że one też już są fanami Dżemu - w każdym razie w niczym im nie przeszkadza ich muzyka nastawiona na ful.

To na razie byłoby na tyle... :)
Awatar użytkownika
margaret
Kontaktowanie:

Postautor: margaret » ndz mar 30, 2008 7:02 pm

boston pisze:Wracając do kotów to myślę, że one też już są fanami Dżemu - w każdym razie w niczym im nie przeszkadza ich muzyka nastawiona na ful.

Koty mają bardzo wrażliwe uszy, intensywnie i szybko reagują na dźwięki, które im przeszkadzają :wink:
Moje 6 też nic nie ma do DŻEMu w odróżnieniu do techno, preferowanego przez brata :wink:

Agnla, ale Ci się fajnie coś porusza pod nickiem :lol:
"...Doesn't the ground swollow me when I die, or the sea if I die at sea..."

Postautor: nataliaw » ndz mar 30, 2008 9:09 pm

Cześć! Ja jestem Natalia, mieszkam pod Warszawą. Dżemem zaraził mnie mój wspaniały braciszek- dzięki Maciek. Dokładnie mam 12 na karku i strasznie lubię Dżem. A' propos <tak to się pisze?> Tokio Hotel, to popieram... Nie chce mi się nawet ich komentować, bo mi się na wymioty zbiera :?
Liz_47
Kontaktowanie:

Postautor: Liz_47 » pn mar 31, 2008 9:52 am

no to tak: jestem... ehmm... no Liz;) tzn. Ela. z Żywca - tak, tego ;] ale od kilku miesięcy jestem studentką agh-u, więc mieszkam w Krakowie, co mnie niezmiernie cieszy - ponieważ tutaj Dżem bywa częściej, niż w Żywcu xD Dżemem zaraził mnie pewien kumpel i chwała mu za to! zresztą nie wiem, czy na mojej informatyce (gdzie jest jeszcze jedna dziewczyna, a reszta to sami rockowcy & metalowcy) przeżyłabym, słuchając jakiejś 'słodziutkiej' muzyki ;d
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 08, 2008 10:15 pm

Witam wszystkich. Jestem tu od dziś, mam nadzieję, że zagrzeję tu dłużej :) Mam na imię Ania, mam 20 l, jestem z Chorzowa. Uczę się w zaocznie w LO. Niestety tak skomplikowałam sobie życie, że w wieku 20 lat dopiero zaczynam ogólniak. Muzyka to moje całe życie, sens życia. Kocham rocka i te klimaty... Jak zaraziłam się muzyką Dżemu? To opisałam już w temacie "jak zaczęła się moja przygoda z Dżemem?"
boston

Postautor: boston » śr kwie 09, 2008 2:02 pm

A więc witaj Anula! :lol:
Nie wazne kiedy - grunt, że zaczęłaś to LO - życzę Ci wytrwałości, konsekwencji i sukcesów.
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 09, 2008 4:00 pm

Witam, witam.
Gość

VWitam

Postautor: Gość » ndz kwie 13, 2008 1:45 pm

VWitam :D Mam na imię Marcin i mieszkam w Łodzi :D niewiem czemu tak późno natrafiłem na forum ale lepiej późno niż później :wink: Interesuję się muzyką oraz samochodami marki VW a szczególnie znanymi wszystkim Garbusami. To narazie tyle o mnie :D :wink:
Gość

Powitanko :)

Postautor: Gość » pn kwie 14, 2008 12:47 pm

Witam, troszke sie :oops: ale postanowilem sie przywitac. Mam na imie Adam, jestem z Warszawy i juz nie moge sie doczekac 17 maja 2008 i koncertu na warszawskiej Syrence :P
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 16, 2008 3:22 pm

Hej :D Jestem Donia, mieszkam w Tarnowskich Górach. Postanowiłam się przywitać, bo chce się udzielać na tym forum ale jakoś tak mi brak odwagi :oops: , wy się tu prawie wszyscy znacie więc mi troche głupio :) Ale cóż raz się żyje :D
lusial

przedstaw się

Postautor: lusial » śr kwie 16, 2008 6:08 pm

Cześc!
Mam na imię Luśka. Jestem tu od roku, ale dopiero teraz się odzywam. Dżem pokazał mi kolega i tak płynie mi w żyłach do dzisiaj. Mam nadzieję, że poznamy się kiedyś, gdzieś osobiście! :D
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 17, 2008 4:48 pm

Mam na imię Michał. Mieszkam w Katowicach.Dżemem interesuję się od 3 lat.Prowadzę bloga (www.michalgalus.blog.onet.pl).Moje zainteresowania to czytanie książek(to moje chyba jedne sensowane zajęcie) oprócz tego piszę wiersze to dodaje siły w życiu.
Gość

Postautor: Gość » sob kwie 19, 2008 4:25 pm

Witam.
Mam na imię Tadek, mieszkam kilkanaście kilometrów od Zamościa. Interesuję się muzyką, motoryzacją, a szczególnie motocyklami (im starszy tym lepszy). Moja przygoda z Dżem'em zaczęła się 6 lat temu.
"...ze mnie nie jest taki zwykły man..."
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 04, 2008 6:14 pm

Ja mam na imie Daniel. Mam 16 lat. Nie pamietam dokladnie od kiedy slucham Dżemu, ale zespol bardzo sposobal mi sie jakies 2 lata temu.
Oprocz muzyki interesuje sie wedkarstwem.

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”