Przedstaw się!

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » sob lis 27, 2004 10:54 am

Hmm, myślałem, że się już przedstawiałem :D No ale skoro nie, to faktycznie wypadałoby to nadrobić.
Na imię mi Bartek (a właściwie Bartosz, w żadnym wypadku Bartłomiej ;) ). W momencie, gdy wprowadzono stan wojenny byłem już rezolutnym 4-miesięcznym bobasem :D Od urodzenia mieszkam w Katowicach i zmieniać tego nie zamierzam (przynajmniej na razie). Tutaj też studiuję politologię na UŚl, ale potrwa to już niedługo, bo już za kilka miesięcy trzeba będzie obronić pracę mgr :( Jako że jestem dyplomowanym leniem (wstaję wcześnie rano, żeby dłużej nic nie robić :D ), pracy owej jeszcze nie zacząłem pisać ;) Co lubię? Przede wszystkim słucham duuuuużo muzyki. Oprócz tego sporo czytam (tutaj prym wiedzie King i trochę fantasy, ale na tym polu stawiam dopiero pierwsze kroki) i oglądam filmów (zdecydowany faworyt to "Hot Shots" widziany już ze 20 razy :D ). W odróżnieniu od Scypiona wolę góry, ale tak się dziwnie moje życie potoczyło, że każdą wolną chwilę (czy to wakacje, czy jakiś dłuższy weekend) spędzam nad morzem. To by było na tyle. Więcej grzechów nie pamiętam (pewnie przez grypę ;) ) Pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » śr gru 01, 2004 2:03 pm

Jestem zasadniczo fanem muzyki hard-rockowej, heavy-rocka i klasycznego metalu (Def Leppard, Helloween, Van Halen, Giant, Megadeth, Extreme, Steve Vai ... itp.)ale Dżemu starych kawałków ery Ryśka też lubiłem słuchać bo stwarzał niepowtarzalną atmosferę. Jak mam czas to jeżdżę w weekendy w beskid śląski, by se pochodzić po górkach. Zawodowo to jestem programistą, moja firma robi aplikacje dla urzędów miast i gmin (baza danych Oracle)
Gość

Witam!

Postautor: Gość » sob gru 04, 2004 8:52 am

Witam,mam nadzieje że nie będziecie uważać że zaśmiecam wasze forum nowymi tematami.Jestem nowy na tym forum i chciałem się z wami jakoś powitać...Mianowicie,jestem Bartek z Łodzi i mam 17 latek :) Mam nadzieje że szybko się zadomowie na waszym forum.Pozdrawiam wszystkich "Dżemowców" szczególnie z mojego miasta :wink:
Gość

Postautor: Gość » sob gru 04, 2004 9:08 pm

no to ja też sie przywitam :D
mam na imię Monia i mieszkam w Warszawie jużjakieś 20 lat..
Dżemu słucham niezbyt długo, ale to nie zmienia faktu że ich luie..
nie wiem kiedy to się zaczęło..i kto mnie zaraził..
ale ważna że sie zaczęło :D
poza Dżemuem słucham wielu innych zespołów ;D
m.in. Łez(www.zly.pl) i Apogeum(www.apogeum.art.pl) (Zenia :D)

Interesuję sie tańcem i sztuką ( o ile tak można nazwać lepienie z plasteliny ;p)

Pozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych :D
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » sob gru 04, 2004 10:54 pm

Heh to ja się chyba też nie przedstawiłem :oops: No ale już to nadrabiam :wink: Na imię mi Sławek, lecz wołają na mnie smar. Mam 18 wiosen, a wszystkie z nich spędziłem w Katowicach. Obecnie ucze sie liceum ale w przyszłym roku będe startował na informatykę na UŚ. Co jeszcze....aha :D lubie słuchać muzyki, szczególnie polskiej (Dżem, Budka Suflera, IRA i jeszcze wiele innych). No to chyba na tyle :wink: Zainteresowanych zapraszam => 2134020

pozdrawiam smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » sob gru 04, 2004 11:40 pm

Hej! no to może ja też się ładnie przywitam :) Mam na imię Ania i niedługo konczę 16 lat (wiem, że mało, ale co tam :) ) Dżemu słucham od dość dawna, bo tata czesto puszczał ich płyty... Urodziłam sie w Warszawie, ale od 10 lat mieszkam w Gdyni, uczę sie w gimnazjum w IIIkl., a interesuję (oprócz tego, że Dżemem :wink: ) teatrem, tańcem, grą na gitarce, ogólnie muzyka (raczej jakims starym rockiem, bluesem) i takie tam :) To by tak z grubsza bylo na tyle... Pozdrawiam wszystkich!!! :)

ps. wiem, ze mam kretynski login, ale nie umiem zmienic :D
Awatar użytkownika
elvis_paw

Postautor: elvis_paw » sob gru 04, 2004 11:53 pm

Hm.. o mnie nikt nie pyta, a ja i tak napisze ;) Mam na imie Pawel, 20 lat i od urodzenia mieszkam w Warszawie (chcac, nie chcac..). Obecnie studiuje sobie filozofie na UKSW i jest mi z tym calkiem dobrze;). Dzemu slucham wlasciwie prawie odkad pamietam.. Prawie, bo swoja muzyczna edukacje rozpoczalem dzieki mojemu tatusiowi w wieku 6 lat od najwspanialszego, jak dla mnie zespolu z "niepolskich" - Guns N' Roses. Ponad to z zagranicznych uwielbiam pierwsze osiem plytek Black Sabbath, Ozzy'ego, Janis Joplin, Zeppelinow, Gov't Mule, AC/DC i szeroko pojeta klasyke rocka i metalu.. Z polskich natomiast poza Dzemem fascynuje mnie tworczosc Perfect'u i TSA. Jestem jednym z zalozycieli zespolu grajacego w stylu klasyki rocka, ktory oficjalnie sie nie rozwiazal, ale jakby nieco przycichl.. Teraz jestesmy z kumplem w trakcie rozkrecania drugiego;) Gram na gitarze, kocham Tatry.. POzdr.
Hm.. Dzem jest tylko jeden! ;)
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 05, 2004 1:08 pm

Kamila :)
Uczęszczam do liceum. Po liceum mam zamiar isć na studia związane z filozofią. Jeśli chodzi o Dżem to słucham go od 6 klasy podstawowej. Również inne zespoły mnie urzekają jak na przykład: Sigur Ros, Pearl Jam, Hey, boska PJ Harvey i wiele innych... :wink:
Uwielbiam poezje T. Ferenc, jak i Baczyńskiego.
Najbardziej lubie wypady ze znajomymi, siedzenie w pubie przy piwku i pogaduchy.
Najbardziej czego nie lubie w ludziach to to, że nie potrafią ze sobą rozmawiac.
Ogólnie moja przyszłość będzie wyglądać tak, iż zostane postrzeloną poetką siedzącą na schodach od biblioteki i odpalająca papierosa przechylając głowe na lewą stronę.
Ostatnio zmieniony śr gru 22, 2004 10:15 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 05, 2004 9:37 pm

No to ja też z największą przyjemnością się z wami przywitam,jest mi miło że trafiłem na "Dżemowe" forum.Jestem bartek,mam 17 latek i pochodzę z Łodzi.Mam nadzieję że szybko się tutaj zaaklimatyzuje,w czym mi pomożecie :) Pozdrawiam wszystich "forumowiczów"
Awatar użytkownika
grimus
Kontaktowanie:

Postautor: grimus » pn gru 06, 2004 2:59 pm

"Pomożecie? Pomożemy!!!" :wink:

Pozdrawiam - G.
Gość

Postautor: Gość » pn gru 06, 2004 4:51 pm

taaaaaak to teraz MY wlasciwie - whisky&rambo hehehe :D skoro juz sie tak domagaja to opowiem cos o sobie :D
mam na imie agnieszka jakiejkolwiek ksywy brak hmmmm jeden gosc mowi do mnie sucha :| no i dalnie mowi do mnie moja siostra i kazdy kto mnie zna blizej hehehehe :wink:
mam 16 lat i chodze do klasy Ia Igo LO w rzeszowie :D
dzemu slucham niedlugo ale intensywnie :D lubie tez muzyke janis joplin, cree, lynyrd skynyrd, tsa itp. lubie czytac ksiazki (od dumasa az do pratchetta :D ) nie znosze sie bac - w zwiazku z tym rzadko oglodam horrory itp
moj login dobralam dla kontrastu bo nie pije :D chociaz oczywiscie glownym powodem bylo to ze uwielbiam ta piosenke :D
no i jak juz wiecie wykazuje nadprzyrodzony talent w kierunku gry na gitarze
pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » czw gru 16, 2004 5:06 pm

cześć
kilka slów o mnie??-hmmm. W zasadzie nie ma o czym pisać ale OK.
Na chrzście mi dano - Wojciech :) ale mówią na mnie Wojtek albo Wojo
Jeżeli chodzi o staż wiekowy, to mam chyba najmniej lat z wszystkich fanclubowiczów. Powiem tak: Jak dla wszystkich fanów DŻEMU pękło niebo :cry: , miałem zaledwie 4 latka.:) A więć R.R. znam jedynie z płyt. :(
Chodze do gimnazjum
Moim ulubionym zajęciem jest hmm bez wątpienią słuchanie MUZYKI. A jakiej?? ROCK - przede wszystkim ROCK. Jest tu m.in. : DŻEM (naturalnie), T.Love, Perfect, METALLICA, Meat LOAF - a tak dla kontrastu uwielbiam STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO.
Ponadto bardzo lubie grać na GITARZE. mam elektroakustyka i lubie na nim grać m. in. DZEM oczywiście:)
no to chyba na tyle.
Gość

Postautor: Gość » czw gru 16, 2004 11:48 pm

Witam wszystkich!!!
Z mila checia sie przywitam.(przyznam szczerze ze dopiero teraz zobaczyłam taki temat).
Nazywam sie Kaska i jestem z Warszawy. Mam 20 lat no niedługo bo 2 stycznia bedzie oczko :)
Ucze sie w studium medycznym o kierunku terapety zajeciowego(2 rok-praca dypl.)
Lubie rysowac,malowac oraz lepic w glinie....
Uwielbiam słuchac muzyki,ponieważ oddzialowuje na mnie w sposób pozytywny.Najbardziej lubie Dzem czego zapewne trudno sie domyslic :D ,pearl jam,Claptona itd.

Pozdrawiam wszystkich,trzymajcie sie cieplo bo mróz coraz bardziej daje o sobie znac.. :)
Gość

Postautor: Gość » pt gru 17, 2004 12:07 pm

HEJ piszę dopiero teraz bo mi sie net walił ale nigdy nie jest za póżnio.

Nazywam się Krzisiek(Gienek)ale ksywek mam dużo.Mieszkam w Przeworsku gdzie także się urodziłem i mam 16 wiosen.Do budy czodzę do tzw "ŚRUB" w łańcucie(1LC).Kocham siedzieć w garażu przy GOLDASIE 1500 i AWUSIU oczywiście słuchając DŻEMu ubustwiam jeżdzić w bieszczady i na zloty motocyklowe jak i zarówno na zloty samolotowe bo uwielbiam lotnictwo.Słucham także deep purple,,ac/dc.A w ogóle dużo by pisac czego jeszcze słucham.noi chyba to będzie na tyle. :D

pozdrowienia dla wrzyskich :wink:

DŻEM jest najlepszy na świecie :wink: :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn gru 20, 2004 2:52 pm

CZESC
jestem Rafal lat mam 19, mieszkam w malym miescie kolo katowic, muzyka jest calym moim zyciem, a dzem stanowi wazny skladnik muzyki ktorej slucham, oprocz tego jeszcze tsa perfect nalepa, a z zzagranicy ac/dc led zeppelin deep purple free hendrix guns n roses i wiele wiele innych,Na gitarze gram, moze gram to zaduze slowo ucze sie od 3 lat moze za drugie tyle bede mogl powiedziec ze gram:)Chociaz co nieco juz umiem, narazie gram w domowym zaciszu ale gdyby znalazl sie ktos chetny to jachetnie pogralbym z kims o podobnym stopniu wtajemniczenia.Troche sie rozpisalem no ale trudno, nieukrywam ze licze na cieple przyjecie:)

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”