Przedstaw się!

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pn gru 20, 2004 3:24 pm

Mariusz, 18 lat (od dzisiaj :D) Bełchatów
Najbedziej lubie Dżem, slucham także innych polskich zespolow ( tsa, gang olsena, lady pank, i inne nie bede wymienial bo mi sie nie chce ;) )
Obecnie uczęszczam do 3 klasy LO (mat-inf) (obecnie malo mam czasu bo wyciagam przedmioty na 2). Na koncercie Dżemu jeszcze nie byłem, moze to przez to ze moi kumple to raczej klimaty dyskotekowe, ja sam jezdże na dyskoteki, choć mało mam ich na koncie. Kiedyś myślalem ze to nie dla mnie, tak ja wielu z was pewnei mysli, ale jakos sie przekonalem, lubie sie pobawic, ale jednak w domu slucham dżemu i tego o czym wyżej pisalem i tylko (prawie tylko ;) ) Rysiek potrafi doprowadzic mine do łez. Nie jestem jakimś specjalnym znawcą muzyki, wręcz mało różnych zespołów slucham, a spowodowane jest to tym ze jest mi sie trudno przekonac do czegos. Tak jest z reszta nie tylko z muzyka, nie lubie zmian.

6283478 gg

Pozdro

P.S.
Tyskie, Żubr, Heieken, Pilsner,
Czarna porzeczka
Tylko zimną

i grywalem wczesniej w MTG, teraz troche mniej
Najemnik

Postautor: Najemnik » pn gru 20, 2004 3:42 pm

Hey! :D Fajny pomysł z tym przedstawieniem się...
Na imię mam Bartek(Podobnie jak Benson-Bartosz, ale wolę zdrobnienie :wink: ), chodzę do I klasy LO, a Dżem poznałem przypadkiem, bowiem kiedyś rodzice kupili płytkę The Singles i z początku pomyślałem..."Fajne badziewie" :D I jakieś pół roku później, nie wiedzieć czemu, sięgnąłem po nią znów i doznałem jakiegoś olśnienia... :D
Byłem dopiero na 4 koncertach Dżemu (marius, nie wiesz co straciłeś, czas się wybrać na koncercik :D )i zamierzam znacznie powiększyć ten dorobek...
Poza Dżemem słucham rozmaitych zespołów rockowych, m.in. Iron Maiden, Pink floyd, TSA, SBB, Marillion, Metalica, Pearl Jam, Black Sabbath, Guns n' Roses...heh, i wiele innych :D
Ponadto kocham grać na gitarze i ogłoszenie o zespole założyłem na innym forum więc nie chcę sie powtarzać...
marius :D WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :D
Gość

Postautor: Gość » pn gru 20, 2004 4:24 pm

marius wszytskiego najlepszego, spelnienia marzen wielu przyjaciol i wielu wspanialych koncertow :D
Gość

Postautor: Gość » pn gru 20, 2004 6:10 pm

dzieki Najemnik i Whisky :D
Gość

Postautor: Gość » pn gru 20, 2004 9:53 pm

hej jestem Tobiasz. Zielona Góra sie kłania . Dżem posmakowałem całkiem przypadkowo po prostu sciągnałem plik od kumpla z nudów i zaczelo sie :) teraz juz gromadze dyskografie orginalna:) Chodze do LO w zg 3kl obecnie maturalna. Koncerty słabo mało podróżuje:) nio i Dżem na Ziemie Lubuska również .Chciałbym to przeżyc chociaż raz. Słucham głównie gitarowe brzmienie a w przyszłosci chciałbym sam sie nauczyć .Choćby czysto wydawać dzwieki:) Pozdrowienia
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 26, 2004 5:22 pm

"Mowia o mnie w miescie co zniego za typ wciaz chodzi pijany ten to nie wie co to wstyd"

cuz wiecej mozna o mnie powiedziec

Jestem Mateuszem chociaz nadane mi imie jest wrecz odwrotnie proporcjonalne do moich pogladow :P Pochodze z Baborowa (kto wie gdzie to jest ??) mam 17 lat i jak to koledzy i kolezanki me mowia jestem szalencem z dzika dusza. Moja pasja to gra na perkusji i wszelakich instrumentach perkusyjnych no i zawodowo od urodzenia gra na nerwach :D. Moje gusta muzyczne ?? hmmm blues, jazz, metal, gotyk, ambient a wiec od koloru do wyboru. Acha jeszcz jedno brzydze sie klamstwem chamstwem i matactwem... a wiec wszystkim politykom i wladzy (Balcerowicz musi odejsc) no i to wszystko ....
Gość

to ja ? ^^'

Postautor: Gość » ndz gru 26, 2004 8:34 pm

Yyyyy.... *zwalcza nieśmiałość* jestem Magdalena :P vel Angel of Fanelia ^_~ Lat 16 (niedługo :) ), Dżemu słucham od niedawna, ale już złapałam bakcyla :DDD Kiedy słucham ich piosenek to czasem czuję, jakby teksty były o mnie... a muzyka sama wpada do serca i gra mi w duszy :))

Coś wiecej o mnie... jestem maniakiem perkusji, ale niestety nie mogę grać z uwagi na finanse :( (musialam zrezygnowac z nauczyciela bo za duzo chcial, a sprzetu to ja za 100 lat sie nie dorobie ><'). Maniakiem jestem też na pukcie koni :p Jeżdzę prawie 7 lat ^_~ Poza tym uwielbiam rysować, w ogóle zarabiam na rysowaniu i malowaniu :) Mmmm oczywiście muzyka odgrywa wielką rolę w moim życiu :) Dużo śpiewam (chociaż nienajlepiej mi to wychodzi :p), gram na wszystkim co mi w ręcę wpadnie (chociaż nie umiem :p),nooo a słucham oczywiście rocka :D Ale nie tylko - także lubię metal (Ironi rulezzz :P) oraz... klasykę XD klasyka wiecznie młoda :p Jestem niepoprawną marzycielką i mam ogromną wyobraźnię :) piszę wiersze, opowiadania i inne takie :D Poza tym kocham jeść i spać XD Niom i oczywiście łazić po lesie, brzegiem morza (ale najczęściej zasuwam po falochronie ^^) i wylegiwać się na łące i patrzeć w gwiazdy :D A tak w ogóle to mieszkam w Gdyni ^^

Pozdrowienia dla wszystkich Dżemowców :* Zwłaszcza tych z okolic :D

PS: chętnie nawiążę kontakt z różnymi Dżemowcami ^^ wystarczy, że zagadają na gadu podane w profilku :)
Gość

Postautor: Gość » czw gru 30, 2004 10:59 am

a ja jestem sobie paweł - hehehehe , pochodze z głubczyc i zulą alive znamy się dobrze :D
Gość

Postautor: Gość » czw gru 30, 2004 11:02 am

zapomniałem dodać że zula alive to mój kumpel z zespołu grający na perce - ja grtam na basie
Gość

Postautor: Gość » sob sty 01, 2005 3:14 pm

A ja słucham Dżemu pod Tatrami... Zresztą nazwa mojej rodzinnej wioski - Bukowina Tatrzańska - mówi sama za siebie. A imienia użyczył mi św. Marek Ewangelista - mój nick też jest oczywisty.

A poza tym co mogę napisać.... Rocznik '78, absolwent Technikum Hotelarskiego w Zakopanem, potem Akademii Ekonomicznej w Krakowie - licencjat z rachunkowości, magister z finansów i bankowości (zaocznie niestety tylko). Tego lata obroniłem pracę magisterską i... uff co za ulga!!! Pracuję sobie w Zakopanem w biurze doradztwa podatkowego. Jak ktoś z forumowiczów potrzebuje rady przy wypełnianiu PIT'a, to służę pomocą :) Takie strasznie pasjonujące zajęcie to to nie jest, ale jak się nie ma co się lubi... Dzisiaj chyba wypada się cieszyć, że w ogóle ma się pracę :(

Moje hobby - nietrudno zgadnąć: muzyka. Bardzo różna. Ciężko mi określić, jakiego gatunku, bo wpadają mi w ucho utwory nieraz gatunkowo bardzo od siebie odległe. Wiadomo, że na pierwszym miejscu Dżem, ale dalej... naprawdę przeróżne rzeczy. Po szczegóły odsyłam na mój wpis w temacie "Jakich zespołów słuchacie oprócz Dżemu"

A inne hobby? Ciekawe, czy jest na tym forum ktoś, kto pasjonuje się Formułą 1? Ja "siedzę" w tym sporcie już 10 lat i nie wygląda na to, żebym miał go porzucić. A poza tym od czasu do czasu brzdąkam sobie na gitarce. Bardzo amatorsko i tylko w zaciszu domowym. Ale jakie takie pojęcie o tych 6 strunach mam na tyle, żeby poradzić sobie z co łatwiejszymi kawałkami Dżemu :)

Pozdrowienia dla forumowiczów od górala!

--
Markus
Gość

Postautor: Gość » sob sty 01, 2005 3:51 pm

Hehehe :D ja lubię formułę :D Jakoś tam się nie pasjonuję, ale jak byłam małym szczylem to wszystkie wyścigi oglądałam :p i się podkochiwałam w schumacherze :P No comment xD! Mmmm! Mam słabość do tego czerwonego ferrari :P Pozdrowienia! <przytula wszystkich>
Gość

Postautor: Gość » śr sty 12, 2005 10:27 am

hej jestem Anka - kocham motocykle, zloty, imprezy

od 5 lat smigam motocyklem, na początku jako plecaczek ale juz sie dorobiłam swojego

kocham dobre piwo i dobrą zabawę

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » sob sty 22, 2005 4:12 pm

Jak wszyscy coś piszą o sobie to też coś dodam

Mam na imię Łukasz, choć mówią na mnie ŁATEK lub ŁATI. Niedługo, bo w marcum skończe 23lata. Jestem z Rybnika, gdzie nie tylko mieszkam ale i studiuje na Politechnice Śląskiej - Budownictwo, a tak w zasadzie to już kończe bo dokładnie w tej chwili został mi jeden semesrt i nie mogę zabrać się za prace dyplomową.

A po za tym.... Ryśka poznałęm jakieś 6 albo 7 lat temu, tak jakoś całkiem przypadkowo, koleżanka pożyczyła mi spodek92, i to był strzał w dziesiątkę. Tzn wczesniej jakies piosenki znałem, ale nie wgłebiałem sie w ten temat. Obecnie jestem po czterech ostatnich tyskich festiwalach. I wciąż nie mogę wyzdrowieć z tej choroby, to nie znaczy że źle!

Moje zainteresowania?
No na pewno muzyka ale nie tylko dżem, można powiedzieć ogólnie epoka hipisowska. Ach co ja bym dał......
Szaleje za Joan Baez, Led Zepellin, ABB, Lynyrd Skynyrd, Joplin, Bobem Dylanem, Morissonem, Sticiem Ray Voughanem, BB Kingiem, Caned Heat, Credense Clearwater Revial, Melaniem ach długo by wynieniać

Oprócz tego moją pasją jest INDIANISTYKA, wszystko co z tym związane. Kiedyś sobie myślałem i nadal tak myśle że w poprzednim życiu musiałem być INDIANINEM. Ta kultura jest ach..... słowami tego nie wyraże. Ciągle marzę, że stąd wyjadę i zaszyję sie w jakiejś dziurze, żeby nie powiedzieć dżungli. Kanada to moje marzenie ale dodatkowo Peru bądż ogólnie Amazonia.
To związane jest z moją kolejną pasją czyli poróżami.

pozrawiam wszystkich
Gość

Postautor: Gość » pn sty 31, 2005 10:42 am

Nazywam się Jagoda, mieszkam w Kielcach, ale jestem z Krakowa.
Dżemu słucham od samiuteńkiego początku bo mam wiosenek tyle ile mam i nic tego nie zmieni :).
Oprócz Dżemu lubię posłuchać: Queen, Metallica, SDM, Nirvana, The Offspring, Nightwish, Wilki, Perfect, Smashing Pumpkins, ANKH i wielu, wielu innych zespołów.
Gość

Postautor: Gość » pn sty 31, 2005 2:37 pm

Cześć :)
Mam na imię Adam, lat prawie 18, urodziłem się i mieszkam w Mikołowie. Dżemu słucham chyba najkrócej z tu obecnych (dopiero kilka miesięcy :oops: )... i bardzo żałuję, że wcześniej nie zwracałem uwagi na ten zespół :( Poza Dżemem uwielbiam taką muzykę jak The Beatles (mam na ich punkcie fioła od jakichś 10 lat), The Doors, Deep Purple, Led Zeppelin, solo Johna Lennona. Lubię grać na gitarze, moim hobby jest informatyka.
No, to by było na tyle... :wink:

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”