Przedstaw się!

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
goebbels

Postautor: goebbels » wt lut 01, 2005 2:56 pm

Mnie Maciej dali na chrzcie w 79 i tak już zostało :D
Pochodzę z Rybnika ale jakaś siła nieczysta (w tym miejscu chciałbym pozdrowić Żonę :lol: ) zaciągnęła mnie do Białegostoku. Wcześniej studiowałem Turystykę i Rekreację w Krakowie a teraz pracuję w Białymstoku.
Dżemu słucham odkąd skończyłem 18 lat (czyli niestety o conajmniej 3 lata za krótko :( ) kiedy to dostałem na urodziny płytkę z koncertem w Spodku.
Poza Dżemem lubię standardowo - Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, G'n'R, the Doors.
Swego czasu wciągnęła mnie gra na gitarze - mam elektryczną i elektroakustyczną i po cichu liczę, że może jeszcze kiedyś z kimś w Białymstoku, jakiś mały zespół... :wink:

P.S. Pozdrawiam LATEK! Czy na Polibudzie uczy jeszcze doktor J. Krzak? :wink:
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt lut 01, 2005 3:43 pm

Czesc
Mam na imie Adrian w tym roku koncze 18. Dzemu slucham od zawsze tj. od kiedy pamietam ( to przez tate ktory takze jest wielkim fanem od bardzo dawna :D ).
Poza Dżemem slucham Deep Purple, TSA, G'n'R, Led Zeppelin, Black Sabbath ...
Pozdrawiam wszystkich fanklubowiczow :)

Sie macie dzieci :D
clozet

Postautor: clozet » wt lut 01, 2005 3:54 pm

WYTAYCIE
Nazwyam sie Radek urodzilem sie w Poznaniu obecnie mieszkam w Łodzi Dzemu slucham swiadomie (tzn od malego rodzice wciaz sluchali ja bylem wtedy jeszcze biernym sluchaczem) od ok5lat. Moja przygoda zaczela sie od plyty Wehikuł czasu - Spodek '92 i do dzis jest ona moja nr.1 (ten klimat, muzyka, publika ehhhh) poaza tym rowniez jestem wielkim fanem Doors`ow (jak by niebylo swojego czasu Rysiek nazywany byl polskim Morrisonem). Jesli ktos ma ochote pogadac itd http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/?m=10&user=2576
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 06, 2005 6:56 pm

Jakby nie patrzeć dyskutuję sobie z Wami już tak ponad 3 miesiące a jeszcze sięnie przedstawiłam...

A więc, mam na imię Elżbieta, Ela jak kto woli ( jak dotąd nie mam żadnej ksywki i pewnie już tak zostanie, a co do mojego nicku...to za dużo by opowiadać). W pażdzierniku skończę 21 lat. Studiuję na UMCS Kulturoznawstwo. Jestem na II-gim roku, na specjalizacji, która się Folklorystyką zwie (jeszcze nie wiem co mi z tego przyjdzie, ale pożyjemy - zobaczymy :wink: )

Jeżeli mam być szczera to nie przepadam za czytaniem książek aczkolwiek to sięnie tyczy wszystkich (książek). Lubię oglądać filmy, szczególnie chyba te z "pięknych" czasów PRL-u ("Poszukiwany, poszukiwana", "Miś" - to chyba moje ulubione). Kocham muzykę. Nie jestem jakąś wielką znawczynią tej dziedziny, ale cały czas się "podszkalam" i sięgam po coraz to "nowe" zespoły.

Bycie w tym klimacie w jakim jestem po części zawdzięczam mojej siostrze, która któregoś pięknego dnia przyniosła do domu musical "Hair", miałam wtedy gdzieś z 11-12 lat. Jeszcze wtedy niewiele z niego rozumiałam. Rosłam sobie, rosłam, obejrzałam go po raz 2-gi, 5-ąty, -nasty. I hippisowskie klimaty wciągneły mnie na dobre. Potem zaczęłam słuchać The Doors, Hendrixa, Joplin i jeszcze innych zespołów. I wreszcie przyszedł czas na Dżem (żałuje, że nie było mi dane "poznać" go wcześniej) i tak to się zaczeło.

eh...jak zwykle się rozpisałam... :?

pozdrawiam :wink:
Ostatnio zmieniony ndz lut 06, 2005 7:37 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 06, 2005 7:19 pm

nie zauważyłem tego tematu.......ale jak juz tu jestem........

Jestem Karol mieszkam w Tychach.muzyka rockową zarazilem sie od taty(pink floyd i te sprawy)na festiwalu byłem tylko raz :oops: jakoś o tym nie wiedziałem....dziwne.........mój nick wziął się od naszywki DŻEMU na plecaku.myślałem troche dziwne przezwisko DŻEM to wziałewm sobie dzemek.a ze jest juz w fanclubie to mam dzemek01.to chyba tyle więc kończe.pozdrawiam wszystkich klubowiczów i tych którzy teraz dołączyli :wink: aby okazali sie prawdziwymi fanami.

p.s.jeszcze lubie oprócz DŻEMU cree, the beatles, nocna zmiana bluesa,apocalyptica,pidzama,i ogólnie rock
Awatar użytkownika
patpul

Postautor: patpul » ndz lut 06, 2005 7:24 pm

No taak.... Mi tez jakos tak glupio sie robi... Gadam tu troszke, ale zeby sie przedstawic, to nie...:(

Patryk na imie mi dano w "Ciezkim roku 1981", a zrodzon z matki mej zostalem 28 wrzesnia:)))

Zadzemilem sie dosyc pozno, bo 1998 roku, gdy jako PowerPlay w RMFce dawano "Lunatykow" z Opery. Wkrecio mi sie, a dobil mnie qmpel spod Bialegostoku, ktory namietnie grywal "Ballade o..." I tak zostalo mi po dzis dzien, chorym na Dzem i bardzo sie z tego ciesze.

Teraz pomieszkuje w Olsztynie, gdzie pobieram nauki na Uniwersytecie Warminsko-Mazurskim (lub do wyboru: Wiecznego Melanzu, Wiejsko-Miejskim, Wodno-Moczarowym czy Wszelkich Matactw...:)))))). A edukuje sie w ramach politologii.

Swego czasu mocno romasilem z olsztynskimi mediami, jednak zmuszony do zarabiania pieniedzy zabralem sie za prace mniej satysfakcjonujaca, lecz chleb dajaca. Nie ukrywam jednak checi powrotu przed mikrofon...

Co do pozadzemowych zainteresowan: moja kolejna milosc - FC Barcelona i oczywiscie, jak na chlopa z Mazur (bo na Warmii mieszkam, a pochodze znad jezior...) - zeglarstwo.

Jesli mi sie cos jeszcze przypomni, dopisze... Obiecuje...

pozdr.
patpul
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 06, 2005 7:58 pm

ja jestem Patrycja i mam KILKAnacie lat :D Jestem z Piekar Śląskich.Slucham Dzemu na prwde od niedawna..można by nawet powiedzieć że "od wczoraj " ( a tak powazniej to od jakiegos roku) Moj starszy brat mnie tym zarazil...A tata opowiedzial troche o zespole o tym jaki Rysiek byl wspanialy itp.itd... A dlaczego wlasnie moj tata to wiedzial? Mój tata grał w zespole który za czasow Ryska koncertował razem z Dzemem...Moj tata i Jego zespol mial kilkanascie koncertow z tym jakze wspanialym zespolem :) Uwazam ze Dzem bez Ryska to owszem dzem..ale nie ten sam...To juz nie to samo...Maciej jest rowniez spoko no ale chyba kazdy wie swoje na ten temayt i ja uwazam ze Rysiek byl jest i bedzie wielki i to zawsze On nam bedzie w sercu podspiewywal i podgrywal na harmonijce ( [ " ] ) A wracajac do mnie..to slucham Dzemu i tylko dzemu a gdy juz sie tak bardzo wslucham to nie mozna mnie od tej pieknej muzyki odciagnac, ta muzyka mi bardzo pomaga, ostatnio gdy mialam dola wlaczylam pare ballad dzemu i wszytsko wrocilo do normy ( za to ich kocham...) A tak po za ym to gram na gitarze spiewam i trancze we wlasnym zespole tanecznym ( niestety przy badziewiarskich skompyteryzowanych "piosenkach")To chyba tyle...A ha tak na marginesie...Mam cudownego brata....który bardzo wciagnal sie w ta muzyka...I bardzo bardzo czesty jezdzi na dworzec do katowic zeby sobie troche pograc...tak tworzy klim,at tak przekazuje te emocje...Jestem z iego bardzo dumna...Buźka brat :* Pozdrowienia :)
Gość

Postautor: Gość » pt lut 25, 2005 8:18 pm

AVE!!! Zwą mnije Tiamat (dle nieuświadomionych jest to babilońska bogini mórz :) )a tak na prawdę mam na imię Dominika, jestem z Ostrzeszowa,lubię dobrą muzykę, malarstwo i......lody.Czasem sobie śpiewam albo staram się uwiecznić Nasz piękny Swiat za pomocą pędzla.to tyle o mnie, bo ile mogę o sobie pisać :D.
Pozdrawiam sierdecznie Tiamat :D
Gość

Postautor: Gość » pt lut 25, 2005 10:37 pm

Naprawdę nazywam się Zbyszek. Zamieszkuje taką mieścinę jak Gliwice. Przezwisko mam Muzyk bo jestem muzykiem (gram na pianinku od prawie 8 lat). Dżemowcem ponad pół roku jestem, bo zaczęło się od Do kołyski. Ulubiony utwór Dżemu- Jak malowany ptak, Wehikuł czasu i Paw.
No i cóż więcej...

Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 10:32 am

Hej wszystkim! Tak wiec mam na imię Ola.Pewnie za wiele wam to nic nie mówi, ale na dobry początek może być :wink: Hmmm... Jak to się zaczęło u mnie z Dżemem to właściwie nie wiem. Kilka lat temu znajomi późno wieczorkiem zaczęli śpiewac mi pod oknem przeróbkę "Whisky" (...coś w stylu "Ola moja żona...") i w taki sposób dowiedziałam się o istnieniu zespołu :lol: ale ja potrzebowałam troche czasu zanim dojrzałam do tej muzyki i tych tekstów :P :P no i udało się!!!
Pozdrawiam wszystkich
dorota

Postautor: dorota » ndz lut 27, 2005 8:53 pm

Witam wszystkich cieplutko! Jestem Dorota. Mieszkam - ech - zyje w Lubinie. Tu pracuje w sympatycznej firmie mSport (com.pl)
2 lata temu skonczylam studia pedagogiczne ale nie pracuje w zawodzie.
Czesto wyjezdzam na gorskie szlaki i pokonuje niezliczone kilometry rowerem. w wolnych chwilach wyzywam sie plastycznie - rysuje. Ale przede wszystkim kocham muzyke, plyta z ulubiona muzyka to dla mnie najlepszy prezent. A najblizsza jest mi ta prawdziwa zywa muzyka - gitary, bas, perkusja...I od zawsze byl to rock i metal - zespoly sie zmienialy, moje gusta sie zmienialy, juz nie slucham tych co 15 lat temu - z wyjatkiem kilku jak Dzem, Iced Eart, King Diamond, Atrosis, My Dying Bride, Iron Maiden, Sacriversum i wiele , wiele dziesiatkow zespolow.
Uwielbiam filmy Bareji, oraz Hot Shots, Gwiezdne Wojny, 1 serialowego Robin Hooda, Obcy, Wladca Pierscieni, Zielona Mila, Forest Gump, Gladiator i tak dalej, i tak dalej.
Milo mi bardzo ze moge Wam przedstawic sie. Pozdrawiam i do zobaczenia na forum.
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 9:01 pm

Sie ma ;)
Jestem Magda mam 16 lat... dżemu słucham około 3 lat już, w dzieciństwie słuchał tego ojciec ale skończyło sie gdy Magda dorwała kasety... :roll: Na koncercie jeszcze nie byłam chodz miałam taki zamiar nie wypaliło :( na spotkaniu FC też jeszcze nie... bo zachorowałam :P Pozdrawiam ;) i jak cosik to zawsze jestem na gg :] 1094316 :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn mar 07, 2005 6:21 pm

Mam na imie Jarek, slucham troche Dżemu wiec pomyslalem ze sie wpisze na ta strone. Slucham Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath ... i innych
Pozdrawiam wszystkich fanklubowiczow i Ludzi którzy sluchaja normalnej muzyki !!
Gość

Postautor: Gość » pn mar 07, 2005 6:36 pm

Mam na imie Martyna ale wszyscy zdrobniale mówią na mnie Tyna. Hm...Słucham generalnie hard rocka, bluesa i innych różnych :) W każdym razie moaj pierwsza piątka to Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, Dżem, The Doors...ale jeszcze dziesiątki innych mniej znanych kapel :) Mieszkam sobie w Trouniu, mam gitare i sie nad nią czasem znęcam. Lubie czytać, słuchać muzyki oczywiście, łazić na koncerty, do kina i włóczyć sie po Starówce naszej pięknej toruńskiej :D Mam piesa i też go lubie. Dżemu słucham od czasu kiedy zaczęłam słuchać DOBREJ muzyki, tzn jakieś 3 lata, a wciągnął mnie mój tatko. To chyba tyle :)
Gość

Postautor: Gość » pn mar 07, 2005 7:14 pm

SALUTO! Na imie mam Paulina.
Mieszkam i studiuje (z roznym skutkiem ;-)) w Lodzi (co pewnie udalo sie wam zaobserwowac).
DZEM to jeden z moich ulubionych zespolow i chyba moge powiedziec, ze jet to moj najulubienszy zespol. Procz tego slucham starego rocka ( czyli Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep purple, Janis Joplin i moglabym tak jeszcze pisac i pisac) jazzu, no i oczywiscie bluesa.
Lubie czytac ksiazki, chodzic do kina, teatru, na koncerty, przesiadywac w pubie, ktory sie zowie Jazzga itp.
No i bardzo podobalo mi sie na Paprocanach :!: :D

POZDRAWIAM GORACO!!!!

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”