Przedstaw się!

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » czw sty 24, 2008 12:18 pm

Czesc. Mam na imie Michal. Chcialbym wstapic to "Skazanych" i wspierac Was we wspolnej sprawie. Pochodze z Gdyni. Mieszkam od lat w UK gdzie gram w rugby i jestem tlumaczem. Mam 27 lat kocham piwo, kobiety i spiew! Co trzeba uczynic aby czlonkiem FC zostac oraz w jaki sposob moge byc na bierzaco z tym co sie w FC dzieje i jak Was wpierac?
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 27, 2008 7:19 pm

Witam serdecznie. :)

Moja przygoda z 'Dżemem' zaczęła się ponad dwa lata temu. Przypadkiem natknęłam się na jedną z piosenek z Ich repertuaru, a mianowicie 'Wehikuł czasu'. Dziwnym przypadkiem kilka dni później dowiedziałam się, że koleżanka jest wielką fanką tego zespołu. Jak można się domyślić, miała o Nich dosłownie wszystko. Korzystając z okazji, pożyczyłam od Niej książkę zatytułowaną 'Ballada o dziwnym zespole' Skaradzińskiego. Stało się coś nadzwyczajnego. Z dnia na dzień spojrzałam na to wszystko z innej perspektywy, pokochałam zespół jak nikogo innego. Zaczęłam kupować wszystkie płyty, gadżety z Nimi związane. Nie wspominając już o płytce ze 'Skazanym na bluesa' oglądanej ponad dziesięć razy oraz dwóch filmach dokumentalnych. Przez półtorej roku byłam utwierdzona w przekonaniu, że nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba. A jednak... myliłam się. Zupełnie przez przypadek dowiedziałam się, że Dżem gra w Kartuzach (zabawne, w dodatku w sam dzień koncertu). Oczywiście, pojechałam, jednak nie mogłam być na całym koncercie. Od tamtego czasu ciągle śledziłam kalendarium Dżemu i ku mojemu ubolewaniu nie grają w moich okolicach.
Jednak niedawno (również przez przypadek) dowiedziałam się, że będą w Gdyni. I w końcu spełniło się moje marzenie. :)
Postanowiłam wstąpić do fan clubu i mam nadzieję, że do końca życia będę słuchać Ich cudownych utworów.

To taka skrócona historia, w której powolutku zaczęłam fascynować się tymże zespołem. :D

No, nazywam się Alicja, jestem z Kościerzyny - woj. pomorskie. :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 27, 2008 10:21 pm

uelkam:) oby wszystkie Twoje posty byly tak tresciwe. Witamy na forum :)
Gość

Postautor: Gość » sob lut 16, 2008 8:59 pm

elo!
Nazywam się Łukasz. Pochodzę z okolic Pszczyny i liczę sobie 17 wiosenek.
yhm.. co lubie? Uwielbiam Dżem, i to od stosunkowo niedługiego czasu. Zawsze podobały mi się ich piosenki, szczególnie na ogniskach xD, no ale jakoś nie zwracałem na ten zespół większej uwagi, aż do nie dawna. Jak już tutaj ktoś napisał, obudziłem się i już. Pokochałem Dżem 8) Lubię podróżować, szczególnie tam, gdzie jest cały rok lato, no i bawić się do upadłego :D.
Najlepsza ich piosenka? Jak na dzień dzisiejszy najczęściej słucham 'wokół sami lunatycy', chyba ze względu na to, że kojarzy mi się z ubiegłym latem.
No i film 'Skazany Na Bluesa', mogę go oglądać cały czas..
No to by było na tyle o mnie :)
Gość

Postautor: Gość » wt lut 19, 2008 11:52 am

jestem Wojtek
Gość

Część i czołem

Postautor: Gość » śr lut 20, 2008 5:29 pm

Cześć wam wszystkim! Mam na imię Dominika i mieszkam w Tychach, jak wskazuje na to mój nick. Mam prawie siedemnaście lat. Jeśli chodzi o Dżem, to znam go od dziecka, w końcu jestem rodowitą tyszanką, ale jego muzyką zainteresowałam się dopiero 3 lata temu. Od tamtej pory nałogowo wręcz słucham każdej dżemowej piosenki. Oprócz tego interesuję sie sportem, literaturą i filmem. Zalogowałam się na to forum, aby w końcu poznać więcej fanów Dżemu
Gość

Postautor: Gość » śr lut 20, 2008 5:36 pm

witamy witamy
Gość

Postautor: Gość » śr lut 27, 2008 10:21 pm

Witam, jestem Renata, liczę sobie juz 19 wiosenek (eh ,jak ten czas leci). Dżemem interesuje się od ok. 2 lat, ale wczesniej jakoś nie mialam odwagi się tu zarejestrować. Muszę powiedzieć, że zdziwiłam się ilością zarejestrowanych fanów :) , ponieważ wsród moich znajomych, rodziny itd itp tylko ja facynuje się taką muzyką. niektórzy nawet (o zgrozo) nie kojarza nazwy zespołu, nie mówiąc juz o piosenkach.prawdziwi fani- gdzie wy sie podziewacie:).
inne zainetresowania? Nie będę sie tu rozpisywać, ale troszkę ich jest ,wiec nie będę wam tu przynudzać:)

Serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » śr lut 27, 2008 10:34 pm

witamy mam nadzieje ze zostaniesz z nami na dluzej :)
"idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu ..."
Gość

Postautor: Gość » czw lut 28, 2008 8:45 pm

Sie macie ludzie!Mam na imię Damian.Dżemu slucham od ponad dwóch lat.Na swoim koncie mam zaliczone 3 koncerty(wszystkie w Bydzi).Interesuję sie żużlem i piłką nożną.Jestem czynnym kibicem :lol: W lipcu skończe 20 lat(mam nadzieje że będziemy to świętować na Ku Przestrodze) :wink: Pozdrawiam wszystkich :!:
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » pt lut 29, 2008 1:39 pm

Bydgoszczanin
Sie macie ludzie!Mam na imię Damian.Dżemu slucham od ponad dwóch lat.Na swoim koncie mam zaliczone 3 koncerty(wszystkie w Bydzi).Interesuję sie żużlem i piłką nożną.Jestem czynnym kibicem W lipcu skończe 20 lat(mam nadzieje że będziemy to świętować na Ku Przestrodze) Pozdrawiam wszystkich

no nie wiem czy sie masz z czego cieszyc z tym swietowaniem bo wiesz musialbys kazdemu flaszke postawic albo przynajmniej piwo :wink: :wink:
"idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu ..."
Gość

Postautor: Gość » pt lut 29, 2008 8:02 pm

Hehe nie no Balcerowicz to ja nie jestem :wink:
Gość

Postautor: Gość » czw mar 06, 2008 6:21 pm

jestem tu nowy :D:) Nazywam sie Labut Krzysiek i pochodzę z Gorlic :) Jestem uczniem klasy 1 LO, interesuje sie muzyką rockową, bluesową, punkową, jazzową, koncertami, siatkowką, pilka nozną... Ulubieni wykonawcy: Dżem, KSU, Iron Maiden, Deep Purple, Porcupine Tree, Tool, Led Zeppelin, Pink Floyd, Guns N' Roses, Black Sabbath itp. itd. Najukochańsze songi Dżemu: Czarny chleb, Czarny kapelusz, Niewinni, jak malowany ptak, sen o vicrorii, autsajder, whisky, cegla, boze daj dom, jesiony, kaczor, harley, do kolyski, taniec smierci, paw...
Gość

Postautor: Gość » śr mar 12, 2008 10:40 pm

Witam Wszystkich :)
Jestem Dagmara... hm.. nie wiem co mogłabym napisać,
uwielbiam Dżem [to chyba wiadome ^^] no i ostatnio byłam na koncercie we Wrocławiu :D mam nadzieję, że w lipcu pojade na koncert "Ku przestrodze" no i co mogę powiedzieć jeszcze.

Rysiek na zawsze w nas.. [*]

tyle! :)
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr mar 12, 2008 10:42 pm

korba92 pisze:uwielbiam Dżem

i Lejdis? :P

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”