Przedstaw się!

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » czw mar 13, 2008 7:21 am

Armin pisze:
korba92 pisze:uwielbiam Dżem

i Lejdis? :P

;D
oglądałam ten film... aczkolwiek jakoś tak go nie uwielbiam :D
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 16, 2008 11:08 pm

ok, wiec się też przywitam, bo zaczełam od tyłu.

jestem Patrycja, czeeeesc :)

z Wrocławia.

nie wiem,co moge jeszcze napisac. hmm. :wink:
no nieee wiem :)

rock.on :twisted:
Gość

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 5:21 pm

I ja się przywitam.
Ewa jestem, lat 15. ;)
Interesuję się (jeśli kogoś to obchodzi...) kryminologią, muzyką oczywiście, aktorstwem. Wielbię podróże, jednak szczególnie ukochałam sobie nasze polskie góry. Czytam sporo książek (między innymi S. King, Tolkien, A. Christie, K. Vonnegut).
Dżemu słucham mniej-więcej od września 2006. :wink:

Pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 5:22 pm

No widze ze ktos tutaj czyta horrory Kinga :twisted: i uwielbia gory :)
Gość

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 5:40 pm

kaczka6661 pisze:No widze ze ktos tutaj czyta horrory Kinga :twisted: i uwielbia gory :)

A to dobrze, czy źle? ;P
Gość

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 5:40 pm

wspaniale :D
Gość

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 5:43 pm

To kamień z serca. :D
Gość

Postautor: Gość » wt mar 25, 2008 12:59 pm

Witam!
Jestem Ola...Mieszkam w pięknym miasteczku Uniejów....Interesuję się muzyką, gram na gitarze (zespół) i na flecie bocznym (orkiestra)....mam własny zespół grający muzykę typu Dżem, Hey....(skład 4 dziewczyny)...słucham metal (thrash, metalcore, alternatywny, death), rock (regresywny, alternatywny, troche punk), blues i balladki gitarowe....i to na tyle:P:P:P
Gość

Postautor: Gość » wt mar 25, 2008 1:27 pm

Agnla pisze:(ciach) rock (regresywny, alternatywny, troche punk), blues i balladki gitarowe....i to na tyle:P:P:P

Tak z ciekawości- co to jest? :)
Gość

Postautor: Gość » wt mar 25, 2008 1:40 pm

Jaah pisze:
Agnla pisze:(ciach) rock (regresywny, alternatywny, troche punk), blues i balladki gitarowe....i to na tyle:P:P:P

Tak z ciekawości- co to jest? :)

Takie cos jak Happysad, Akurat i inne dzwieki dla zbuntowanych gimnazjalistek :twisted:
Gość

Postautor: Gość » wt mar 25, 2008 1:40 pm

no to chyba o emo CI chodzilo :twisted:
Gość

Postautor: Gość » wt mar 25, 2008 2:02 pm

kaczka6661 pisze:no to chyba o emo CI chodzilo :twisted:

Niet ;) Emo to co innego ;) Ale to trza już autorki posta zapytać o co jej chodziło.
Gość

Postautor: Gość » wt mar 25, 2008 2:03 pm

wiem ze emo jest co innego ale ja to tak nazywam, tych "dzieciakow" ktore lataja za hepisedami :P
p.s. emo to np Sunny day real estate jeszcze to nie jest "czyste" emo
Gość

Postautor: Gość » pt mar 28, 2008 3:10 pm

dla was kazdy co uczeszcza do gimnazjum i do liceum to jak slucha rock to musi byc emo!!!!???? i z regresywnego tylko happysad....a ogolnie bardziej metal......takiej muzyki słucham od malego (zaczelo sie od Dżemu)....i wkurza mnie ta moda na rock i emo......cale szczescie juz przechodzi..... :D :D :D i jezeli ktos wie o co chodzi.....nie lubie Linkin Parku, Green Daya itp.....(!)
Ostatnio zmieniony pt mar 28, 2008 3:15 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » pt mar 28, 2008 3:12 pm

ja tez slucham rocka np. progresywnego czy blues rocka czy hard rocka i nie jestem emo. Emo dla mnie to sa dzieciaki ktore podniecaja sie happysadami, piszcza na ich koncertach itp. No i na czarno poubierane, wymalowane jak kolesie z Tokio hotel bleeeeeeeeeeeee

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”