pomnik dla Ryśka

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy chcesz żeby postawić Ryśkowi pomnik?

Tak
48
49%
Nie
49
51%

Liczba głosów: 97
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Re: ciekawe hmm pomnik czy dworzec ????

Postautor: Adi » pn lut 12, 2007 8:45 pm

Armin pisze:
Adi pisze:a propo Gosiewskiego to nie rozumiem, co ma stacja Włoszczowa do pomnika dla Ryska :roll:

Nie wiesz? Przecież w Skazanym była taka scena jak Rysiek z Indianerem siedzieli na dworcu i rozmawiali :P
Rysiek forever!
aaaaa faktycznie. Pamietam ten dialog:
RR - Wiesz Indianer cos jest nie tak...
I - Co jest nie tak ?
RR - Tu sie nie zatrzymuje pociag
I - Pogadam z Gosiewskim, Gosiewskiego w PKP kochaja

jak moglem zapomniec :oops:
Gość

Postautor: Gość » pn lut 12, 2007 10:37 pm

wiec odpowiadam na post z pomyslem napisania do urzeduu i popkryciu czesci kosztow jako fan club ryska ja jestem jak najbardziej za tym by pomoc i w jaki kolwiek sposob by rychu mial swoj pomnik wiec czekam na dalsze reakcje hmm
Gość

Postautor: Gość » wt lut 13, 2007 12:20 am

ichiban pisze:wiec odpowiadam na post z pomyslem napisania do urzeduu i popkryciu czesci kosztow jako fan club ryska ja jestem jak najbardziej za tym by pomoc i w jaki kolwiek sposob by rychu mial swoj pomnik wiec czekam na dalsze reakcje hmm

to mozesz zaplacic i za mnie bo ja jestem przeciw :wink:, i nie mam zamiaru ponosic kosztow zwiazanych z tym przedsiewzieciem, a pozatym jaka poze Rysiek mialby przyjac na tej rzezbie???
Gość

Postautor: Gość » wt lut 13, 2007 8:50 am

Pomysł wydaje mi się bardzo abstrakcyjny, nie wyobrazam sobie tego... Myślę, że Rysiek nie był taką personą, której się pomniki stawia... BYł fantatstycznym wokalistą i charyzmatycznym człowiekiem, ale pomniki kojarzą mi się z ludzmi zupełnie innymi.
Gość

siema

Postautor: Gość » wt lut 13, 2007 10:44 am

a wiec co sie tyczy tego posta z oplata za pomnik to ja tylko poddalem pomysl innej osoby ale ok a moim prywatnym zdaniem jest to ze rysiek byl taka osoba ktorej napwarde nalezy sie pomnik i chociaz maly postument choc w kazdym z nas tkwi jako wieki pomnik czlowieka a nie cpuna jak tu uslyszalem juz kilka krotnie
Gość

Postautor: Gość » wt lut 13, 2007 1:21 pm

[...]choc w kazdym z nas tkwi jako wieki pomnik czlowieka

I o to chodzi, Rysiek i Jego muzyka ma być w nas a nie na pokaz - poprzez stawianie pomników.
Gość

Re: siema

Postautor: Gość » wt lut 13, 2007 2:41 pm

ichiban pisze: choc w kazdym z nas tkwi jako wieki pomnik czlowieka

i niech tak zostanie, amen
Gość

Postautor: Gość » wt lut 13, 2007 3:04 pm

niewiem co odpisac ale jedno co wiem juz na wieki wiekow to on zawsze bedzie w nas w ludziach kochajacych ta jego muzyke i tak naprawde to nie stawiajmy mu pomnika bo dla ludzi w ich sercach on jest pomnikiem i niech tak zostanie . kazdy z nas ludzi tej muzyki sluchajacych tego przestalania kazdy z nas jest cegielka tworzaca i pamietajaca rysika takiego jkim byl
Gość

Postautor: Gość » wt lut 13, 2007 4:26 pm

niewiem co odpisac

Jak nie wiesz to najlepiej nie pisz nic :wink:

jedno co wiem juz na wieki wiekow to on zawsze bedzie w nas w ludziach kochajacych ta jego muzyke i tak naprawde to nie stawiajmy mu pomnika bo dla ludzi w ich sercach on jest pomnikiem i niech tak zostanie . kazdy z nas ludzi tej muzyki sluchajacych tego przestalania kazdy z nas jest cegielka tworzaca i pamietajaca rysika takiego jkim byl

To już zostało naisane we wcześniejszych postach :?
Gość

Postautor: Gość » wt lut 13, 2007 6:22 pm

Barboorka88 pisze:
niewiem co odpisac

Jak nie wiesz to najlepiej nie pisz nic :wink:

jedno co wiem juz na wieki wiekow to on zawsze bedzie w nas w ludziach kochajacych ta jego muzyke i tak naprawde to nie stawiajmy mu pomnika bo dla ludzi w ich sercach on jest pomnikiem i niech tak zostanie . kazdy z nas ludzi tej muzyki sluchajacych tego przestalania kazdy z nas jest cegielka tworzaca i pamietajaca rysika takiego jkim byl

To już zostało naisane we wcześniejszych postach :?

no to jezeli wszystko juz powiedziane to moze gasmy tu swiatlo i niech nikt juz nic nie pisze :( hmm :twisted: :x :|
Gość

Postautor: Gość » wt lut 13, 2007 6:25 pm

Apropo , to ma ktoś zdjęcie tej tablicy pamiątkowej poświęconej Ryśkowi?
Gość

Postautor: Gość » wt lut 13, 2007 6:29 pm

w galerii fanclubu gdzies jest ta płyta paździerzowa a może ze sklejki...
Gość

Postautor: Gość » wt lut 13, 2007 6:29 pm

Apropo , to ma ktoś zdjęcie tej tablicy pamiątkowej poświęconej Ryśkowi?

Ja mam na telefonie, jak pożyczę kabelek to tutaj wkleje, ale widziałam też na galerii FC kilka fotek z odsłonięcia jej - poszperaj.
Gość

Postautor: Gość » sob lut 24, 2007 12:14 am

Wg mnie Ryśkowi niepotrzebny jest pomnik - w końcu ma nas.
Nie ma nic trwalszego i cenniejszego dla zmarłego artysty niż pamięć jego fanów.
Gość

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 6:21 pm

Szczerze mówiąc, to raczej nie należy mu sie pomnik. Miał wielką charyzmę, głos, postawe sceniczną, śpiewał i pisal o dramacie, który go datknął.

Ale pomimo to był narkomanem i nie miał siły by wyśjć z nałogu. Nie był znowu jakimś ideałem. Prosze przekonajcie mnie jeśli się mylę.

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”