Skazani na Bluesa - na stronie FC

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Skazani na Bluesa - na stronie FC

Postautor: Adi » ndz sie 13, 2006 4:57 pm

Skazani na Bluesa

ok widze ze powstal nowy dzial, wkoncu cos sie ruszylo ;)

teraz zatem mam pytanko :twisted:
wg §4 jestem pelnoprawnym czlonkiem OFC, a w rzeczywistosci nie jestem nawet Sympatykiem, wiec pytanie: kiedy Oficjalnie stane sie czlonkiem OFC ? Na czyje konto musze przelac lapowke, albo cos :P

ogolnie wykonanie nowego dzialu oceniam pozytywnie :)

ps. Piotrek jesli uznasz temat za zbedny wiesz co mozesz z nim zrobic :P nie bede mial pretensji ( chyba :P )
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: Skazani na Bluesa - na stronie FC

Postautor: Piotrek » ndz sie 13, 2006 5:00 pm

Adi pisze:
teraz zatem mam pytanko :twisted:
wg §4 jestem pelnoprawnym czlonkiem OFC, a w rzeczywistosci nie jestem nawet Sympatykiem, wiec pytanie: kiedy Oficjalnie stane sie czlonkiem OFC ? Na czyje konto musze przelac lapowke, albo cos :P

Kapituła musi przeslac np. do mnie aktualna liste czlonkow OFC - poki co jest to co dostalem juz dawno temu - proponuje uderzyc do Vaciaka ;)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz sie 13, 2006 5:01 pm

Piotrek pisze:Kapituła musi przeslac np. do mnie aktualna liste czlonkow OFC - poki co jest to co dostalem juz dawno temu - proponuje uderzyc do Vaciaka ;)
uderzyc do Vaciaka, to bardzo trudne zadanie :P Łatwiej chyba uderzyc do Prezydenta Kaczynskiego niz do Vaciaka ... ale moge sprobowac, po raz kolejny ...
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » ndz sie 13, 2006 5:03 pm

Adi pisze:
Piotrek pisze:Kapituła musi przeslac np. do mnie aktualna liste czlonkow OFC - poki co jest to co dostalem juz dawno temu - proponuje uderzyc do Vaciaka ;)
uderzyc do Vaciaka, to bardzo trudne zadanie :P Łatwiej chyba uderzyc do Prezydenta Kaczynskiego niz do Vaciaka ... ale moge sprobowac, po raz kolejny ...

takiego szefa sobie wybraliscie w wyborach ;)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz sie 13, 2006 5:04 pm

kto wybral ten wybral ;)
ja wplywu na te wybory nie mialem :P

a tak wogole to miales mi przeslac logo Skazanych i sie obijasz :P
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 13, 2006 5:15 pm

Piotrek pisze:
takiego szefa sobie wybraliscie w wyborach ;)

wybor wyborem ale kazda kadencja sie kiedys musi skocznyc :wink: nawet tych najwiekszych rekinow

A tak off topica malego zrobie ma ktos moze kontakt do osob tworzacych strone festiwalu (te 2 glowne co sa :?: )
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 13, 2006 6:17 pm

:shock: Tak czytam, czytam i nie mogę wyjść z podziwu ;) Kapituły, konstytucje :)

A może ktoś by napisał kogo dosięgnął zaszczyt "bycia w kapitule FanClubu (jak to dumnie brzmi)" - oprócz Vaciaka ? No chyba, że to informacje ściśle tajne/poufne ;)

Ale ogólnie to dobra robota, może teraz stronka ruszy do przodu...

Heh, tylko nie za bardzo wiem czym/kim ja teraz jestem, prawdopodobnie Sympatykiem, ale dobra poprostu "Jestem, jestem sobie" :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 13, 2006 6:29 pm

kasiak1990 pisze:A może ktoś by napisał kogo dosięgnął zaszczyt "bycia w kapitule FanClubu (jak to dumnie brzmi)" - oprócz Vaciaka ? No chyba, że to informacje ściśle tajne/poufne ;)

na stronie ktora Adi podał->http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/?m=200(trzeba sie zalogowac), po prawej jest 'czlonkowie', i nie tylko...milej lektury zycze (:
Gość

Postautor: Gość » pn sie 14, 2006 2:59 pm

Zastanawiałam się gdzie się o to zapytać, w końcu zdecydowałam się na taką - ogólnodostępną formę.

Na stronie: http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/?m=1&a=215 pojawiła się taka informacja odn. do działania nowego działu:

"Dostęp do zawartości tej części witryny jest w dużej mierze spersonalizowany i uzależniony od aktualnego statusu (niektóre działy dostępne są dopiero po zalogowaniu, część wyłącznie dla członków FanClubu)."

Mam kilka uprzejmych pytań w związku z tym i widniejącą w nowym dziale Konstytucją, bądź "Konstytucją" (nie wiem jak to ująć). Dlaczego nie zostało jasno napisane kto jest kim, a raczej dlaczego nie zostało to udostępnione dla wszystkich użytkowników? Skoro nowy dział "Skazani na bluesa" jest udostępniony dla wszystkich, to niech i wszyscy wiedzą kto jest (jak zostało stwierdzone w powyższym dokumencie) kapitułą i sztabem i oficjalnym członkiem fanclubu i symaptykiem i przyjacielem.
Myślę, że jeżeli takie powyższe grupy (sory, ale nazywam rzecz po imieniu) powstały, to nie są one chyba aktem imaginacji, ale w tych oto właśnie grupach są osoby fizyczne, które mają swoje imiona, albo nicki (albo jedno i drugie).
Czy nie sądzicie, że poznanie tej 'tajemnicy' ułatwi życie innym, bo może się okaże, że nie tylko do Vaciaka będą musiały być kierowane wszystkie pytania, ale jak się okazuje szeregu innych osób o podobnych kompetencjach?

ZGDZUO :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn sie 14, 2006 3:14 pm

kwiatuszek pisze:(trzeba sie zalogowac), po prawej jest 'czlonkowie', i nie tylko...milej lektury zycze (:

A u mnie tego ni mo :( Jest tylko
Oficjalny FanClub
Konstytucja
Historia
Spotkania
:/ A zreszta i tak nie naleze do oficjalnego :P
Awatar użytkownika
szymaniuk

Postautor: szymaniuk » pn sie 14, 2006 3:21 pm

Therias pisze:
kwiatuszek pisze:(trzeba sie zalogowac), po prawej jest 'czlonkowie', i nie tylko...milej lektury zycze (:

Oficjalny FanClub
Konstytucja
Historia
Spotkania

u mnie jest to samo po zalogowaniu więc nie jesteś sam :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn sie 14, 2006 3:32 pm

szymaniuk pisze:
Therias pisze:

Oficjalny FanClub
Konstytucja
Historia
Spotkania

u mnie jest to samo po zalogowaniu więc nie jesteś sam :wink:

u mnie tak somo jak u was
Gość

Postautor: Gość » pn sie 14, 2006 3:37 pm

U mnie tak samo jak u Was.
Gość

Postautor: Gość » pn sie 14, 2006 4:07 pm

u Mnie jest! :D
Gość

Postautor: Gość » pn sie 14, 2006 5:09 pm

Nie mamy 7-go stopnia wtajemniczenia :shock: .

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”