Skazani na Bluesa - na stronie FC

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pn sie 14, 2006 6:20 pm

Już kilka razy sprawdzałam i też nie mam...

Nie chcę nikogo obrażać, ale wygląda no to że wszyscy jesteśmy równi, ale są też równiejsi. Ale co mi tam, i tak też nie jestem w oficjalnym ...

A z Cherry się w pełni zgadzam...
Gość

Postautor: Gość » pn sie 14, 2006 6:28 pm

wosio pisze:
szymaniuk pisze:
Therias pisze:
kwiatuszek pisze:(trzeba sie zalogowac), po prawej jest 'czlonkowie', i nie tylko...milej lektury zycze (:

A u mnie tego ni mo :( Jest tylko
Oficjalny FanClub
Konstytucja
Historia
Spotkania
:/ A zreszta i tak nie naleze do oficjalnego :P

u mnie jest to samo po zalogowaniu więc nie jesteś sam :wink:

u mnie teeż niema tego co niby jest :lol: :cry:

u mnie tak somo jak u was
Gość

Postautor: Gość » pn sie 14, 2006 7:08 pm

Ale niech i sobie będą ci równi i równiejsi jak lubią. Wiadomo, że pełna demokracja to mit i utopia (albo może niewiadomo, ale ja tak myślę ;)). A formy nastałego ustroju nie zamierzam krytykować, tyle tu uczeńszych ludzi ode mnie... Tylko, że jak się mówi A to się też mówi B - tyle ode mnie. Tak gwoli jasności, żeby nie było, że lud podburzam przeciw władzy ;)
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » pn sie 14, 2006 8:31 pm

hm, nie rozumiem waszego zdenerwowania... o tym ze powstal OFC 'Skazani na Bluesa' wiadomo od dawna.

od dawna wiadomo ze aby zostac jednym z nas - trzeba sie pojawic 2 razy na spotkaniu. tu tez ameryki tym nie odkrywam. (inna kwestia aktualizacji listy - tu pozostaje mi przeprosic zainteresowanych.. sprawa w toku :))

sztab.
sprawa obecnie nabiera ostatecznych ksztaltow, zainteresowani byli proszeni na rozmowe na ostatnich spotkaniach - po spotkaniu u seduna -sprawa znajdzie swoj final. (min w sadzie ;P )

kapitula jest trzyosobowa.
vaciak, jenny i alegorn, czyli ja (mariusz, magda & jacek, jak kto woli.)

co do dostepu do calosci strony.. rozne pomysly byly. ogólnie jest tak ze jest tam dostep do funkcji jakie sa dla 'skazanych na bluesa' czyli poczta, lista dyskusyjna, informacjie dla ofc... co dla postronnych osob jest chyba zbedne.

co do pozostalych, czyli sympatyk, przyjaciel... coz, kazdy byl pytany o to kim chce byc w naszym ofc, znalazlo sie kilka osob ktore chca byc z nami na statusie przyjaciela... wiec czemu nie??

pozdrawiam,
Alegorn
Oficjalny Dzemowy FC
"Skazani na Bluesa"
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » wt maja 29, 2007 5:56 pm

Sorry jeszcze raz za zamieszanie.

Jak zostać członkiem fan clubu Skazani na bluesa?
Jestem już zalogowany na stronie pod hasłem członkowie fan clubu. To dla mnie oznacza ze jestem Sakaznym czy to tak dziala?
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » wt cze 05, 2007 12:50 pm

nie do konca. tu jest pewne zamieszanie i tyle, my OFC "Skazani na Bluesa" nie jestesmy internetowym ofc. by do nas sie zapisac musisz zawitac osobiscie.
to, o czym wspominasz - to jest fc z przed czasow skazanych, skupia ludzi wkolo zespolu, dzieki tej stronie

to bylo/jest podwalina naszego dzialania. ze istniejemy w realu, a nie jestesmy tylko lista ksywek gdzies na stronie.

pozdraw.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Awatar użytkownika
kanciok
Kontaktowanie:

Postautor: kanciok » śr wrz 19, 2007 10:08 am

Ponieważ temat w którym mieściłby się mój post został zamknięty, pozwoliłem sobie użyć tego właśnie topicu (z góry przepraszam za mały Obrazek ) do wyrażenia swojej wdzięczności. Serdecznie dziękuję wodzowi trzyosobowej kapituły za dostarczenie mi osobiście koszulki " OFC ", co nie było konieczne, gdyż na pewno spotkali byśmy się kiedyś. Jestem zaszczycony, że mogę ową koszulkę nosić i jeszcze raz serdecznie dziękuję koledze Mariuszowi za koszulkę i nie tylko:) Szkoda, że czas nie pozwolił na krótką pogaduszkę. Więc dziękuję, pozdrawiam i znikam :)
WFC Dzem - Wirtualny Fan Club Dzemu
Sikając z wiatrem
idziesz na łatwiznę!
www.kanciok.fora.pl
gola72

Postautor: gola72 » ndz wrz 23, 2007 12:32 am

moze i mi ktos by mi taka fanklubowa koszulke sprezentowal bylam juz na pieciu koncertach w tak krotkim czasie bo tak pokochalam dzem i poznalam ich osobiscie sa super goscie a pozatym 26 wrzesnia mam urodiny moze dacie mi fanklubowa koszule w prezencie :(
gola72

Postautor: gola72 » ndz wrz 23, 2007 12:35 am

a tal wogule to bardzo chce was poznac osobiscie ofc wiec moze dacie znac jak bedzie fanclubowe spotkanie jakie :D
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 23, 2007 12:36 am

gola72 pisze:a tal wogule to bardzo chce was poznac osobiscie ofc wiec moze dacie znac jak bedzie fanclubowe spotkanie jakie :D

Dopiero po dwóch takich spotkaniach ( o ile się nie mylę) będziesz mogła ubiegać się o koszulkę, prosze poczytaj troche forum.

EDIT: i słownik też.
gola72

Postautor: gola72 » pn wrz 24, 2007 6:28 am

ja te wszystkie zasady znam , tak sobie tylko zazartowalam, znam wszystkie zasady jak tylko dolaczylam to wszystko przeanalizowalam. :D

pozdrawiam goraco i dziekuje za troske :lol:
gola72

Postautor: gola72 » pn wrz 24, 2007 6:31 am

jesli zas chodzi o spotkania to pewnie sie pojawie , jak bedzie jakie .i wcale nie po to by zostac posiadaczem koszulki fanclubowej raczej z sympatii do grona ofc :lol:
Gość

Postautor: Gość » pn wrz 24, 2007 6:59 am

Wszystko fajnie, ale edytuj posty jeżeli chcesz coś dopisać :wink: Pozdrawiam.
gola72

Postautor: gola72 » pn wrz 24, 2007 9:23 pm

Barborka pisze:Wszystko fajnie, ale edytuj posty jeżeli chcesz coś dopisać :wink: Pozdrawiam.

ok.pozdrawiam :)
Gość

Postautor: Gość » wt wrz 25, 2007 10:26 am

Aż wstyd się przyznac, ale ja też nie jestem oficjalnym członkiem fan clubu :oops: Oj trzeba sie w końcu wybrac na to spotkanie :wink:

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”