skazany na bluesa

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

skazany na bluesa

Postautor: Gość » pt sty 26, 2007 1:27 pm

jeden z czlonkow fanclubu napisal co musi zrobic zeby byc skazanym na bluesa a inny odpisal ze

§4 Konstytucji Skazanych Na Bluesa mowi:
-Członkiem Fan Clubu może zostać każdy, kto wyrazi chęć przystąpienia do Fan Clubu.
-Kandydaci przybywający do Fan Clubu nazywani są Sympatykami. Sympatyk staje się pełnoprawnym członkiem Fan Clubu, jeśli będzie czynnie uczestniczył, w co najmniej 2 spotkaniach w ciągu roku kalendarzowego.

jezeli np nie moge uczestniczyc w takich spotkaniach bo jestm zbyt mlody albo np rodzice mi nie pozwola ,badz mam za dalek co w tedy ??
Gość

Re: skazany na bluesa

Postautor: Gość » pt sty 26, 2007 2:54 pm

malpa161 pisze:jezeli np nie moge uczestniczyc w takich spotkaniach bo jestm zbyt mlody albo np rodzice mi nie pozwola ,badz mam za dalek co w tedy ??

Czekasz aż będziesz mógł...
Gość

Postautor: Gość » pt sty 26, 2007 3:36 pm

heehe tak
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pt sty 26, 2007 4:14 pm

malpa161 pisze:heehe tak

No tak :) Musisz poczekać i innego wyjścia nie ma. Ja też bym chciał być kandydatem na prezydenta, ale nie mam jeszcze 35 lat więc muszę czekać.

pozdrawiam smar666
OFC "Skazani na Bluesa"
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » pt sty 26, 2007 4:15 pm

hmmmm w zalozeniu fanclub powstal by sie spotykac, blizej/lepiej poznac...
skoro nie bedziesz, z roznych powodow na spotkaniach, to w jakim celu chcesz dolaczyc do fc ? dla samego faktu... ?
nam zalezy raczej, nie na ilosci osob jakie sie zapisza, ale na tym by byly to osoby pewne, dla ktorych warto cos organizowac...

jesli chodzi o wymogi formalne to tak, musisz byc na dwu spotkaniach w ciagu roku by zostac przyjetym.
wymagania byc moze sie zmienia w przyszlosci, ale to nie miejsce i czas by o tym dyskutowac.

pozdraw,
Al.
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » pt sty 26, 2007 4:18 pm

aha spoko :D:D
a jeszcze takie male pytanko jak ja sam bede mogl sie spotkac jak np bedzie spotkanie w katowicah i mam 14 lat czy wy mozecie mnie przyjac na takie spotkanei czy nie ?
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » pt sty 26, 2007 5:09 pm

teoretycznie nie ma zakazu :)
ale oczywiscie, zakaz picia alk. i prawde powiedziawszy by zostac po 22 musisz miec siekies pozwolenie od opiekuna/rodzica, ewent z takowym sie zjawic ;)

:mrgreen:

pozdraw,
Al.
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » pt sty 26, 2007 5:13 pm

a o ktorej robice najczesciej spotkania?????

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”