Czy naprawde wszyscy sie zapisujecie na FC na powaznie

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » sob lut 03, 2007 1:57 pm

Hmm.. ja również uważam, że to dobry pomysł.
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » sob lut 03, 2007 2:19 pm

MaZia pisze:Dzieki :] Fajnie jak wreszcie ktoś rozumie o co mi chodzi...
Może Admin się zainteresuje tą sprawą i jesli ktoś np. te 2 lata w ogole sie nie zalogował no to sorry bejbe ale sie pozegnamy, jak Ci zalezy to sobie załozysz znów konto, ale skoro Cie 2 lata nie bylo to Ci chyba nie zalezy :]

autokasowania kont po okreslonym czasie bez zalogowania raczej nie wprowadzimy. Dlaczego? Sa tacy ktorzy sie zarejestrowali - bo sa fanami i chca byc zarejestrowani, ale tylko czytaja to co pisza inni - do tego logowanie potrzebne nie jest, wiec dlaczego mieliby zostac skasowani?

Raczej myslimy o tym zeby przeprowadzic konserwacje calego systemu - 1 taka juz miala miejsce kiedys kiedys. Pomysl jest, nawet juz czesciowo system ku temu przygotowany, jednak ze wzgledu na chroniczny brak czasu a takze wobec nawalu innej rownie waznej a kto wie czy nie wazniejszej roboty nie moze doczekac sie finalizacji. mam nadzieje ze jednak ona nastapi :)

pozdr
Gość

Postautor: Gość » sob lut 03, 2007 2:21 pm

a co taka konserwacja systemu by nam dała?? [pytam, bo sie poprostu an tym nie znam]

Poza tym takie proste pytanie... ktoś chce sobie czytać forum, ma konto, ale sie na nim nie loguje, bez logowania moze sobie forum czytac... to po co mu to konto skoro czyta bez uzywania go??

[namieszałam??]
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » sob lut 03, 2007 2:30 pm

MaZia pisze:Poza tym takie proste pytanie... ktoś chce sobie czytać forum, ma konto, ale sie na nim nie loguje, bez logowania moze sobie forum czytac... to po co mu to konto skoro czyta bez uzywania go??

[namieszałam??]

a chociazby po to ze chce nalezec do tej spolecznosci...
Gość

Postautor: Gość » sob lut 03, 2007 2:32 pm

ale jak nalezy?? tym, że jego nick istnieje w bazie danych a on nigdy nawet tego nicka nie użył?
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

Postautor: czekoladowy Łoś » sob lut 03, 2007 4:08 pm

kwiatuszek pisze:
Adi pisze: ja zapisalem sie z milosci do tej, tylko do ktorej ? hmm :roll: :wink:
czekoladowy Łoś pisze:zapewne do Agnieszki :wink:

[color=green]Agnieszka ...która to ?:D ładne imie :).
'letni spacer z Agnieszka' mmmm :D
Łośku, mądra jestes, wiesz ?:D

Kurcze coś ostatnio same komplementy mi tu walą na forum :P Chyba powinnam się zaczerwienić i przytaknąć niesmiało głową :oops:

i zgadzam się z pomysłem Mazi ( który też wpadł mi do głowy jak wczoraj czytałam post autora tematu :P) i skoro tyle osób jest za,to myśle że Piotrek potraktuje to poważnie. (szczególnie ze względu na wydoroślałego dwunastoletniego Przemka :wink: )
------------------------------------------------
Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem...tudzież zostałeś zesłany przez snikersjanów ;)
Gość

Postautor: Gość » sob lut 03, 2007 5:54 pm

Potraktuje powaznie i przeniesie temat do dzialu Komentarze na temat strony...
Gość

Postautor: Gość » sob lut 03, 2007 6:43 pm

Rowniez jestem za!Co prawda zadko sie wypowiadam na forum, choc jestem zarejestrowany od bardzo dawna ale poprostu taki jestem :) Musze jednak powiedziec ze nie ma dnia zebym nie wchodzil na stronke choc kilka razy :) Gorąco pozdrawiam prawdziwych fanow!! :D
Gość

Postautor: Gość » sob lut 03, 2007 8:16 pm

Piotrek pisze:

Raczej myslimy o tym zeby przeprowadzic konserwacje calego systemu - 1 taka juz miala miejsce kiedys kiedys. Pomysl (...) moze doczekac sie finalizacji. mam nadzieje ze jednak ona nastapi :)

pozdr

Wierzę.

A w kwestii tematu, lepiej, gdy nie piszą, niżby pisać mieli, a bez sensu. Kiedyś aż prosiło się o usunięcie pewnych użytkowników, którzy niezbicie dowodzili o swojej aktywności, zainteresowaniu oraz "zażyłości" z tymże forum, a i fanami rzecz jasna się mianowali.Także stwierdzić mogę - Nie tędy droga.
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

Postautor: czekoladowy Łoś » sob lut 03, 2007 8:45 pm

Misiek pisze:Rowniez jestem za!Co prawda zadko sie wypowiadam na forum, choc jestem zarejestrowany od bardzo dawna ale poprostu taki jestem :) Musze jednak powiedziec ze nie ma dnia zebym nie wchodzil na stronke choc kilka razy :) Gorąco pozdrawiam prawdziwych fanow!! :D

Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś temat. Chodziło nam o osoby które dajmy na to zarejestrowały się dwa lata do tyłu i od tego czasu się ani razu nie zalogowały,a z tego co Ty napisałeś wnioskuje że zaglądasz kilka razy za strone...logując się.

Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem...tudzież zostałeś zesłany przez snikersjanów ;)

Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » sob lut 03, 2007 11:25 pm

MaZia pisze:
Poza tym takie proste pytanie... ktoś chce sobie czytać forum, ma konto, ale sie na nim nie loguje, bez logowania moze sobie forum czytac... to po co mu to konto skoro czyta bez uzywania go??

[namieszałam??]

ja tak robie i chyba nie jest to zle co? loguje sie by cos np. napisac na forum, uczestniczyc w czacie, konkursie. Loguje sie naprawde rzadziej niz kiedys, ale nie chcialbym z tego powodu zostac usuniety z listy ;)

ps. Przemo: to w 2004 roku miales 12 lat ? :twisted:
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Gość » ndz lut 04, 2007 12:38 am

Sa tacy ktorzy sie zarejestrowali - bo sa fanami i chca byc zarejestrowani, ale tylko czytaja to co pisza inni

To chyba o mnie :D:D
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 04, 2007 2:34 am

czekoladowy Łoś pisze:
Misiek pisze:Rowniez jestem za!Co prawda zadko sie wypowiadam na forum, choc jestem zarejestrowany od bardzo dawna ale poprostu taki jestem :) Musze jednak powiedziec ze nie ma dnia zebym nie wchodzil na stronke choc kilka razy :) Gorąco pozdrawiam prawdziwych fanow!! :D

Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś temat. Chodziło nam o osoby które dajmy na to zarejestrowały się dwa lata do tyłu i od tego czasu się ani razu nie zalogowały,a z tego co Ty napisałeś wnioskuje że zaglądasz kilka razy za strone...logując się.

Hmmmm, no wlasnie dosc zadko sie loguje, ale nie mam az tak duzych przerw, mysle ze kazdy z nas "prawdziwych fanow" ma nadzieje ze jak sie juz zaloguje to byc moze odezwie sie do niego bratnia dusza :) Przynajmniej ja tak mam :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 04, 2007 10:15 am

mareku pisze:
MaZia pisze:

[namieszałam??]

ja tak robie i chyba nie jest to zle co? loguje sie by cos np. napisac na forum, uczestniczyc w czacie, konkursie. Loguje sie naprawde rzadziej niz kiedys, ale nie chcialbym z tego powodu zostac usuniety z listy ;)

Ale logujesz sie czesciej niz co 2 lata prawda?? my mówimy o kontach nieuzywanch długo długo lub takich, które zostały keidys tam załozone i nikt nigdy sie na nie nie zlaogował...
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » ndz lut 04, 2007 1:53 pm

MaZia: no rozumiem, ale jaka mam pewnosc ze bede nadal mogl czesciej sie logowac? w kazdej chwili moze sie u mnie zmienic i przez kolejne dwa lata moge sie nie logowac bo zmienie miejsce zamieszkania, wyjade za granice do pracy, cokolwiek.
a np. ktos kto sie nie logowal przez pare ostatnich lat, bedzie sie logowac. Wszystko moze sie zmienic, nawet u Ciebie. Nie ma co skreslac przez to ludzi z listy
Pozdrawiam!
Mareku

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”