dygresja na temat przyszych spotkan ofc

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

czy jestes sklonny dac 5-10 zl wiecej do skladki w zamian za np bardziej znana kapele ?

tak, nie ma problemu
31
86%
tak, ale 5zl to max jaki moge dolozyc
4
11%
nie
0
Brak głosów
bez roznicy, i tak wbijam sie bokiem :]
1
3%

Liczba głosów: 36
boston

Postautor: boston » czw mar 06, 2008 10:16 am

Mażesz trochę rozwinąć?
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » czw mar 06, 2008 12:28 pm

boston pisze:Mażesz trochę rozwinąć?

film pewnie sama ogladalas wiec widzialas - czy naprawde podobal Ci sie styl i sens wypowiedzi?
boston

Postautor: boston » czw mar 06, 2008 5:57 pm

Pudel jaki jest - każdy widzi. Mnie jego wypowiedzi ciekawiły a miejscami bawiły. Wbrew pozorom wydaje mi się bystrym i dowcipnym człowiekiem. Na pewno jest "oryginałem". Nie każdemu musi się podobać. Ale naprawdę nie usłyszałam nic takiego co mogłoby go przekreślić w moich oczach. Miał chyba prawo do swobodnej wypowiedzi i to zrobił.
boston

Postautor: boston » sob mar 08, 2008 11:05 am

Koniec tematu?
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 9:55 am

Wracając do main thought, ja również jestem za tym, by dopłacić parę złotych :) Na pewno warto.
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » pn maja 19, 2008 9:36 pm

Teraz temat zauważyłem. Swego czasu jeżdziłem na zloty VW Garbusów. Mniej więcej idea podobna jak spotkania OFC, z tą jednak różnicą, że tam był program napięty. Co chwilę coś się działo, a to jakiś koncert, a to jakieś zawody w przedziwnych konkurencjach (np. struganie ogóra- rzeźbienie w ogórkach garbusa lub VW Busa zwanego popularnie Ogórem), a to jakieś losowanie dziwnych dzikich gadżetów, a to wybory na miss czy mistera garbomaniaków. Rozrywki może troche średnio ambitne aczkolwiek ludzi porywały i zawsze sie wszyscy bawili. Myśle, że moglibyście cos takiego wprowadzic na spotkaniach, a na pewno byloby ciekawiej:P
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”