MAJÓWKA 2008 OFC"Skazani na bluesa"

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Wiechu

Postautor: Wiechu » śr maja 21, 2008 5:33 pm

ja jeszcze nie wiem jak przyjade jak pkp to bede w kato po 16 a jak pks to w tychach bede o 12 w południe
Gość

Postautor: Gość » śr maja 21, 2008 10:00 pm

A ma ktoś wolne miejsce w namiocie na piątek? Tak na wypadek, gdybym zachciał nagle iść spać ;)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr maja 21, 2008 10:48 pm

a Adi z Kwiatkiem zjawi sie w sobote, jak juz zostalo napisane ;) ale wiecie co, zrobmy cos z ta pogoda, bo nam ognisko zgasnie :( :P
Gość

Postautor: Gość » śr maja 21, 2008 10:49 pm

Ewka, my jedziemy! ale tez musimy sie przyczepic do kogos ;P o namiot nie pytam bo wierze ze nie bedzie nudno i nie bedzie mi sie chciało spac ;)

do piatku ludki ;*
Gość

Postautor: Gość » czw maja 22, 2008 8:11 am

troche ta pogoda jest przykra ale jutro ma byc ponoc juz lepiej

i tak chyba caly weekend

a jakby cos to plaszcze brac

do jutra
Gość

Postautor: Gość » czw maja 22, 2008 12:40 pm

AAj :( strona MZK mnie nie lubi. Znaczy to bardziej ja jej nie lubie bo sie nie umiem z nia dogadac. Walczę ... chyba ze ktoś chce mnie oświecic jak dotrzec na majówke z Bytomia lub Katowic

Już wiem jak dotrzec do dworca (sukces!) ale zbeym jeszcze wiedziała jak stamtąd iść/jechać... Walcze dalej

wyznanie dnia: KOCHAM KZKGOP!! (za logiczną stronkę)
Udało mi sie znależć połączenia :D ufff :] było ciezko
Gość

Postautor: Gość » czw maja 22, 2008 1:01 pm

Eh ta dzisiejsza młodzież :roll:
Opcji bez liku. Jedziemy autobusem linii nr 1 z przystanku Katowice Korfantego(pomiędzy przystankami tramwajowymi Katowice Rynek i Katowice Rondo, pomnikiem Powstańców Śląskich a Teatrem Wyspiańskiego, przy restaruacji Spinhx i supersamie)i wysiadamy na przystanku jednym z trzech:Tychy Tęcza, Tychy Urząd Miasta lub Tychy Apteka. Na którymś z nich wsiadamy w jedną z 3 linii autobusowych- 33, 75, 82 i jedziemy jakieś...20 trochę więcej minut i wysiadamy na przystanku Wilkowyje Gospoda. Przechodzimy przez ulicę i stojąc przodem po lewej ręce mamy supersam, po prawej restaurację Pod Kasztanami czy jak ona się tam zwie. Idziemy tą drogą i skręcamy na pierwszym skrzyżowaniu w prawo. Idziemy prosto a tam już trudno przeoczyć ogródek Jenny.
Opcja 2-jedziemy linią nr 1 do samego końca(Tychy Dworzec PKP) a stamtąd piechotą można dojść jak się wie jak. Mozna uprzednio zadzwonić do kogoś aby wyszedł po Was i poprowadził.
Opcja 3-Z katowickiego dworca jeżdzą jakieś linie do przystanku Mikołów Dworzec PKP(ale się na nich nie znam)tam odszukać wiatę z autobusami na Tychy i wsiadać w te co w opcji drugiej oraz 268.
Pozostaje jeszcze pociąg do stacji Tychy Główne, a stamtąd również dojść.
Odradzałbym przyjezdnym wsiadanie w autobusy z Tychy Dworzec PKP gdyż jest jeden wspólny przystanek-dla autobusów jadących NA Mikołów i do centrum Tychów. No chyba że uprzednio się zapytacie kierowcy w którą stronę jedzie :lol:
Zapomniałem dodać, że w piątek autobusy jeżdzą wg sobotniego rozkładu jazdy.
Gość

Postautor: Gość » czw maja 22, 2008 3:13 pm

przeciez mozna isc na przystanek tyski

jest nie daleko dworca pks troszke dalej od pkp

i dojechac z tamtad

dobrze mowie
Awatar użytkownika
gel16

Postautor: gel16 » czw maja 22, 2008 9:06 pm

:D no to do jutra koledzy i koleżanki!!! :D
bedzie się działo:P
Gość

Postautor: Gość » sob maja 24, 2008 8:19 pm

Z Adim mieliśmy przyjechać dzisiaj, no ale zjawilismy się na majówce w piątek...
troszkę posiedzieliśmy i poszliśmy spać...
rano siedzenie, rozmawianie z fan clubowiczami...
potem droga na groby i do Chorzowa...no i na spotkanie..
o 20stej pożegnaliśmy się i w drogę..

na spotkaniu było dużo nowych osób, których nie znałam...
mało 'starych bywalców' a szczerze powiem że szkoda...no ale cóż.
pewnie byli/ są na koncercie w Krakowie...

tak więc, dzięki Jenny za zorganizowanie spotkania.
wszystkim za towarzystwo ;)
i Tobie za wszystko :*:)
Gość

Postautor: Gość » sob maja 24, 2008 9:18 pm

Hey!! Tak się zarzekałam, że na majówce będę, ale niestety :( nie udało się... cóż... jestem spłukana doszczętnie, bo całą kasę wydałam na wyjazd do USA, oprócz tego już pożyczkę u rodziców zaciągnęłam na ten cel, ale na wypad do Tychów już się nie dało :cry: ponadto egzaminy i obrona licencjata niedługo, więc jest co robić... eh.. szkoda mi bardzo, że nie jestem tam teraz z Wami, mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja znów się spotkać w swojskim gronie :) Tymczasem życzę samych pięknych chwil, bawcie się dobrze, a jak wrócicie to napiszcie jak Wam się podobało!
Pozdrawiam!
Gość

Postautor: Gość » sob maja 24, 2008 10:25 pm

Ja wlasnie wróciłam :) pierwszy raz byłam na tym spotkaniu i było cudownie :) Swietna organizacja i wogole wszystko super :) Dziekuje Wszystkim :) oby tak dalej :)
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 25, 2008 7:02 am

My z Anka niestety na kilka godzinek, no ale zawsze coś :) zdrowie wazniejsze.
I tak za te pare chwil bardzo wam dziekuje, bo było strasznie miło. Rzeczywiście baaardzo dużo nieznanych mi osób, no ale przecież tych "starych" fanclubowiczów, których znam też musiałam kiedyś poznac ;)

/Ale i tak nie ma porównania do majówki 2006 ;D/

do Paprocan! :)
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 25, 2008 12:19 pm

Kolejna majówka za nami. Nieco odmienna od poprzednich na których byłem, ze względu na stosunkowo małą liczbę ludzi. Co oczywiście ma również swoje plusy- bo można dłużej porozmawiać z każdym :)
W piątek od przyjazdu rozmowy, zimne tanie i dobre piwko. Ognisko, gitary i harmonijka, trochę słabiej było z gitarzystami, ale to nie psuło zabawy :)
O 5tej wypad na centrum (Dżemek, dzięki za zaprowadzenie do bankomatu), powrót do Jenny przez Dworzec PKP (przyjemnie się spaceruje o świcie w tych okolicach :wink: ), małe zakupy w Samie (fajnie że otwarty od 7mej był), coś na kształt śniadania i bawimy się dalej :)
W sobotę odbiór ludzi z różnych przystanków, po drodze udeptywanie trawy za ogródkiem grając w siatkówkę, dalej gra w 2 ognie, kryzys psycho-fizyczny, a wieczorem znowu zabawa :) No i mini-koncert Radka- Acoustic Barda :D
Sumując- bardzo udane spotkanie, nie prowadzę rankingu "udaności" spotkań, więc nie powiem które miejsce zajmuje ;)
Bla Bla Bla :D:D (Al, a jaki argument przebije bla bla bla?)
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 25, 2008 3:39 pm

Zdjęcia mkną już na TEN adres

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”