Z kim następny czat?

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Z kim powinien być kolejny czat?

Czas głosowania minął ndz mar 20, 2005 2:42 pm

Maciej Balcar
16
57%
Beno Otręba
0
Brak głosów
Adam Otręba
0
Brak głosów
Jerzy Styczyński
6
21%
Zbigniew Szczerbiński
2
7%
Jacek Dewódzki
1
4%
Leszek Martinek
3
11%

Liczba głosów: 28
Gość

Postautor: Gość » wt mar 14, 2006 6:58 pm

Ja wybrałam Maćka, ponieważ taka rozmowa moim zdaniem byłaby ciekawa :) :lol: :D :) :wink:
Gość

Postautor: Gość » wt cze 13, 2006 8:32 pm

Już to gdzieś pisałam, ale ja proponuje Gole ;) sa tu fani, nie tylko dzemu - bardziej samego Rysia, a kto powie nam o nim wiecej niz ona
Gość

Postautor: Gość » wt cze 13, 2006 9:28 pm

ze mna zrobcie czat!!!!! :lol: dobra, uprzedzam wszystkich czepialskich -zart- nie krzyczcie na mnie :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 6:04 am

Dla mnie może być Rysiek !! Ale Gola to też fajny pomysł . Ostatecznie można pogadać z Maćkiem :lol:
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 7:49 am

macio174 pisze:Dla mnie może być Rysiek !! Ale Gola to też fajny pomysł . Ostatecznie można pogadać z Maćkiem :lol:

Sorry... Ale twoja wypowiedz jest troche... dobra daruje sobie komentarz. Weź naprawde zaczni czytac nasze forum, a pozniej sie wypowiadaj ok? Wątpie żebyś sobie pogadał z Ryśkiem - a jeśli to miał być zart to jest bardzo żenujący, i raczej nikomu nie jest do śmiechu
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 8:36 am

macio174 pisze:. Ostatecznie można pogadać z Maćkiem :lol:

Ja tez bym chcial z Mackiem pogadac dawno z nim chatu nie bylo
8) mogloby byc ciekawie :wink: co Wy na to??
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 8:51 am

macio174 pisze:Dla mnie może być Rysiek !! Ale Gola to też fajny pomysł . Ostatecznie można pogadać z Maćkiem :lol:

Krótko i na temat:
Ż E N A D A....................
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 12:29 pm

przemo12 pisze:

świetny pomysl Przemo12 :D :!: :!: Jak na to wpadłes... Z ciebie to jednak jest gość... :D:D:D:D

Krótko i na temat:
Ż E N A D A....................

Chciałam to napisac... porotu wyjąłes mi to spod palców :D
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 3:32 pm

Bonita pisze:
przemo12 pisze:

świetny pomysl Przemo12 :D :!: :!: Jak na to wpadłes... Z ciebie to jednak jest gość... :D:D:D:D

Kolega macio174, napisał do mnie na PRIV bardzo oburzony, iz pochwaliłam Przema12 za pomysł z czatem z mackiem, a jego nie :D

Nie ma to jak RASOWY DZIAŁACZ FANCLUBU ;)

Otóz oświecam Cie drogi MACIO174, że czat z Maciejem Balcarem,miał miejsce ok. 2 tyg temu, a co pochwały Przema12 była to lekka ironia.
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 4:48 pm

Ja chciałabym jeszcze raz porozmawiać z Maćkiem. Było bardzo dużo pytań na które ostatnim razem nie zdążył odpowiedzieć. Sądzę że byłoby o czym pogadać. Napewno powiedziałby nam wiele fajnych i ciekawych rzeczy o których nie wiemy. :D :D :D :D
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 4:51 pm

Magda17 pisze:Ja chciałabym jeszcze raz porozmawiać z Maćkiem. Było bardzo dużo pytań na które ostatnim razem nie zdążył odpowiedzieć. Sądzę że byłoby o czym pogadać. Napewno powiedziałby nam wiele fajnych i ciekawych rzeczy o których nie wiemy. :D :D :D :D

no, no... chcieć a móc...
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 4:54 pm

Jak mam oddać głos w tej ankiecie skoro mi się nie pojawiła??Zostawiłam jedynie swój komentarz. :x :x :x :roll:
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 4:55 pm

Magda17: Każda ankieta, ma swój określony czas, czas tej ankiety już minął
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 5:17 pm

Okej dzięki za informacje :D :D :D
Gość

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 6:19 pm

Bonita pisze:
Bonita pisze:świetny pomysl Przemo12 :D :!: :!: Jak na to wpadłes... Z ciebie to jednak jest gość... :D:D:D:D

No tak jakos wyszlo 8)

Bonita pisze:Kolega macio174, napisał do mnie na PRIV bardzo oburzony, iz pochwaliłam Przema12 za pomysł z czatem z mackiem, a jego nie :D
Nie ma to jak RASOWY DZIAŁACZ FANCLUBU ;)

Bonito jak moglas :lol: jak moglas tylko mnie pochwalic 8) wstyd sie tak sie nie robi Fakt faktem ja tylko przytaknolem Maciejowi a to jego pomysl wiec pragne bys go tez pochwalila :wink:

Pozdrawiam Cie MACIEJU i Bonitko

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”