:)

Od tego miejsca zaczynamy przygodę z forum :)

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Liz_47
Kontaktowanie:

:)

Postautor: Liz_47 » ndz mar 22, 2009 10:44 pm

Witam! :) Na forum jestem już od dłuższego czasu, ale skoro Wszyscy się przedstawiają...;) Poza tym, wolałabym się tu wkręcić, bo zawsze chodziłam na kochany Dżemik z przyjaciółmi, a teraz nikt z nich nie miał zamiaru płacić 45 zł za bilet i koniec końców - nie poszłam, bo nie chciałam iść sama... :roll:

No dobrze, ale wracam do mnie...;) Trochę dziwna (dziewczyna na informatyce), trochę bujająca w obłokach... albo raczej w gwiazdach (hobby - astronomia), trochę taka, jak Wy wszyscy (Dżem ;D). Jestem z Żywca (tak, tego :P), ale siedzę w Krakowie - odsiadując 5-letni wyrok na AGHu (od kiedy poszłam na studia, Dżemik tak często tu bywa... :mrgreen: ). A, do tego 21 lat na karku, z których spora część jest nierozłącznie związana z muzyką :)
Witam raz jeszcze i pozdrawiam! :)
Gość

Re: :)

Postautor: Gość » pn mar 23, 2009 3:12 pm

Poza tym, wolałabym się tu wkręcić, bo zawsze chodziłam na kochany Dżemik z przyjaciółmi, a teraz nikt z nich nie miał zamiaru płacić 45 zł za bilet i koniec końców - nie poszłam, bo nie chciałam iść sama... :roll:

na koncercie Dżemu być sama?No coś Ty???

Pozdrawiam;)
Liz_47
Kontaktowanie:

Postautor: Liz_47 » pn mar 23, 2009 3:48 pm

Beatka17 pisze:na koncercie Dżemu być sama?No coś Ty???
wiem, wiem - ale mam wystarczająco złe wspomnienia z chodzenia bez znajomych - dalszych lub bliższych - na wszelkie koncerty ;)
Gość

Postautor: Gość » pn mar 23, 2009 9:56 pm

Zawsze można kogoś w tłumie spotkać, mi samemu zdarzyło się kilka razy samotnie wybrać na koncert, ale wystarczyło kilka razy przejść przez obiekt i okolice wydarzenia i zawsze się ktoś znalazł, także cieżko być samemu na koncercie, a tymbardziej dżemowym, gdzie wszyscy jesteśmy rodziną :)

Wróć do „Przedstaw się”