Sie macie ludzie :)

Od tego miejsca zaczynamy przygodę z forum :)

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Harry

Re: Sie macie ludzie :)

Postautor: Harry » wt sty 31, 2012 1:58 pm

Witam! Dziś przeszedłem transformację.

Już nie jestem Thomas_Hewitt.

Od dziś jestem Harry :D
Floo

Postautor: Floo » ndz lut 26, 2012 7:32 pm

Sie macie ludzie!

10 lutego skończyłam 16 lat, jednak chciałabym, by liczby pozostały tylko liczbami. Na imię mam Natalia i jedyna forma tego imienia, której wprost nienawidzę, to "Natala". Czy mam jakieś przezwisko? Jest ich wiele, jednak najchętniej identyfikuję się z "Floo".

Mam bardzo wiele zainteresowań. Ktoś mi kiedyś powiedział, że jeśli interesuje mnie tak wiele rzeczy, to tak naprawdę nie interesuje mnie nic. Nie mogę się z tym zgodzić, bo na rozwój każdego moich zainteresowań potrafię znaleźć czas (może po prostu drażni mnie forma wymówki, że tego czasu nie posiadam, bo w istocie zawsze można go znaleźć). No ale, czym właściwie się interesuję? Przede wszystkim muzyką (słucham jej, śpiewam trochę, gram na kieliszkach, od niedawna gram na gitarze), jeździectwem (zdecydowanie idę w stronę naturalu), sportem (siatkówką, kolarstwem, narciarstwem), fotografią, rysunkiem, literaturą, pisarstwem, astronomią, kinem, psychologią (w tym autohipnozą)... Realizowanie się w tym wszystkim sprawia, że czuję się szczęśliwa, że poznaję wspaniałych ludzi i niestety, że zamiast rozwiązywać problemy, uciekam od nich. Ale mój główny problem polega na tym aspekcie życia, któremu mając 16 lat nie mogę zaradzić, bowiem tylko niezależność stanowi jego rozwiązanie.

Wiem w jakim kierunku chciałabym iść i z pewnością nie jest to zły kierunek. Hm. No dobrze..
Poza tym jestem z Mysłowic i bardzo się cieszę, że piszę tutaj teraz. Znaczenie ma dla mnie należeć w jakiś sposób do Waszej społeczności. Czuję, że mogę tu poznać wspaniałych ludzi. A może po prostu sprawdzam prawo przyciągania.. Żartuję :)

No dobrze. To może ja pozostanę otwarta na kontakty i jeszcze tylko pozdrowię Was wszystkich! :>
Ostatnio zmieniony ndz lut 26, 2012 7:52 pm przez Floo, łącznie zmieniany 1 raz.
mail: natalia.abramowicz@gmail.com
gg: 6974412

Czasem płaczę, bo chce mi się płakać.
Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie zło...
Floo

Postautor: Floo » ndz lut 26, 2012 7:36 pm

Kurcze. Zawsze mi się wydaje, że mój post jest krótszy, niż później wychodzi : )

ola62

Postautor: ola62 » ndz lut 26, 2012 8:02 pm

Witaj Floo! Prawo grawitacji działa! :P Tośmy Cię kochana przyciągnęli :D Zainteresowań masz mnóstwo w myśl zasady
" kto ma więcej zajęć, ten ma więcej czasu" no i dobrze! :D
Tylko coś pisałaś, że od problemów uciekasz, lepiej się z nimi zmierzyć jednak, tak myślę. Zawsze jest jakieś wyjście, trzeba wybrać to najlepsze. No to powodzenia ! Pozdróweczka :D
Floo

Postautor: Floo » ndz lut 26, 2012 8:36 pm

Za kilka lat główny problem rozwiąże się sam; bo będę niezależna. Myślę jednak, że to nie miejsce na obnażanie tego problemu. Mimo wszystko dziękuję. Wiem, że masz rację i na pewno w innych kwestiach nie zapomnę o tym!

Poza tym, bardzo miło mi teraz; nie spodziewałam się tak szybkiego i ciepłego przyjęcia :>

Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » ndz lut 26, 2012 10:47 pm

A część Floo :)
Miło, że wpadłaś, bo rozgadana jesteś, to widać.
Nowa postać na forum - mam nadzieję, że przybędzie przez to życia, kolorów :P
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » ndz lut 26, 2012 10:53 pm

Witaj Natala w naszych "szeregach" :D ;)
michalz

Postautor: michalz » pn lut 27, 2012 12:17 pm

To i ja się przywitam :wink:
Peace&Love
Awatar użytkownika
mariuszgr4
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszgr4 » czw paź 25, 2012 8:04 pm

Mariusz, prowadzę bloga muzycznego. Wśród moich muzycznych fascynacji ważną rolę odgrywa Dżem. Zresztą zobaczcie sami w tagach: http://blognroll.blox.pl/html
Zapraszam :)
boston

Postautor: boston » pn lip 29, 2013 7:55 am

A to ci niespodzianka!! :lol:

Wróć do „Przedstaw się”