witam wszystkich:)

Od tego miejsca zaczynamy przygodę z forum :)

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

witam wszystkich:)

Postautor: Gość » pn lut 15, 2010 11:54 pm

Mam na imię Agnieszka, mieszkam w Gnieźnie i studiuję pracę socjalną w Poznaniu. Choć mimo, iż rzadko bywam na jakichkolwiek forach internetowych i jakoś ciężko mi uczestniczyć w dyskusjach wirtualnych(wolę zdecydowanie kontakt werbalny), nie mogłam się nie skusić,aby zawitać na forum fanów Dżemu i nawet coś nagryzdolić :) Dżemu słucham już dosyć długo, ale cały czas odkrywam go na nowo. Dziś już inaczej podchodzę do utworów szacownej grupy niż parę lat temu. Wiadomo, człowiek dojrzewa i spogląda na pewne kwiestie inaczej.W tym chyba tkwi sukces tej kapeli, czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają, a oni nadal są i ich muzyka nadal trwa i oby nadal trwała! :D Kończąc moje wypociny, dodam,że szukam kogoś z Gniezna,kto podobnie jak ja darzy sympatią zespół i chciałby czasem potowarzyszyć w drodze na koncerty :)
Pozdrawiam wszytskich forumowiczów,a także innych fanów Dżemu, którzy się ukrywają :)
Awatar użytkownika
Harry

Re: witam wszystkich:)

Postautor: Harry » wt lut 16, 2010 12:37 am

Witamy witamy :D
A czym interesuejsz sie poza Dzemem? ;)
Gość

Postautor: Gość » wt lut 16, 2010 1:09 am

Interesuję się szeroko rozumianą pracą socjalną, nie chcę żeby zabrzmiało pompatycznie,ale pomoc innym,prace społeczne itd. Poza tym próbuję grać na gitarze i od pewnego czasu także na harmonijce. Zresztą miłość do dźwięków gitary zrodziły się w harcerstwie, gdzie należałam przez ładnych parę lat, poznając najpierw piosenki harcerskie i odkrywając pokolei SDM,WGB itd. Lubię bardzo język włoski,którego uczę się dodatkowo. Zresztą każdy dzień przynosi inną pasję, innym razem to,drugim razem co innego. Tak więc, można pewną konkluzję wysnuć:szukam siebie w tym naszym, konsumpcyjnym świecie i czasem nie do końca się w nim odnajduję.
metalliczna

Postautor: metalliczna » wt lut 16, 2010 7:38 pm

witam ;))

Wróć do „Przedstaw się”