Siemacie ludzie....tylko Ja i Wy:)

Od tego miejsca zaczynamy przygodę z forum :)

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Siemacie ludzie....tylko Ja i Wy:)

Postautor: Gość » wt mar 16, 2010 6:18 pm

...mam na imię skromnie - Marcin i pochodzę z małej miejscowości Jarosław. Studiuje w Rzeszowie....
Mój ojciec znał Ryśka osobiście i to własnie on zaraził mnie tą muzyką....nawet sie nie broniłem. Dzisiaj mija już ponad 8 lat gdy muzyka Dżemu towarzyszy mi w codzinnym szaro-kolorowym życiu. Dżem bardzo lubi okolice gdzie mieszkam, i często wpadają sobie tu odpocząć w sezonie letnim...w wolnych chwilach pogrywam na perkusji i udzielam sie społecznie - harcerz. Pozdrawiam ludzi którzy są skazani na bluesa i będą tym żyć do końca... Pozostańcie z Bogiem , Hey Hey !
Awatar użytkownika
margaret
Kontaktowanie:

Re: Siemacie ludzie....tylko Ja i Wy:)

Postautor: margaret » wt mar 16, 2010 9:09 pm

Salem pisze:Mój ojciec znał Ryśka osobiście i to własnie on zaraził mnie tą muzyką....nawet sie nie broniłem. Dzisiaj mija już ponad 8 lat gdy muzyka Dżemu towarzyszy mi w codziennym szaro-kolorowym życiu.

Kiedyś zdarzyło mi się słuchać rozważań dwojga starszych osób na temat "zarażania" muzyką. Pan twierdził, że muzykę ma się w środku, a Pani, że można się jej nauczyć. I choć kompromisu nie osiągnięto, oboje doszli do wniosku, że trzeba mieć w sobie pewna wrażliwość, by zainteresować się określonymi dźwiękami, a za przykład podali min DŻEM :)

Tak czy inaczej, fajnie mieć takiego tatę jak Twój:)
"...Doesn't the ground swollow me when I die, or the sea if I die at sea..."

Postautor: Gość » wt mar 16, 2010 10:24 pm

...:) miło... ale to że wychowałem się na tym zespole to tylko dzięki ich talentowi przekazu swoich emocji i przełożeniu ich na brzmienia strun ;]... są piosenki które sie posłucha i zostawia - zapomina, a przekaz tekstów, samej osoby jaka był Rysiek przyciąga, przez przeszło 8 lat nie zapomniałem nawet na 1 dzień jaki jest ideał mój ;) ... Kiedyś wracając z uczelni, doznałem szoku...na środku ulicy stanąłem i nogi mi sie ugieły...po 2 stronie ulicy szedł człowiek ubrany wprawdzie w glany ale długie czarne marchewy, płaszcz i czarny kapelusz na głowie, długie włosy i piękną brodę...doszedłem do siebie i poszedłem dalej - to jest właśnie magia tego człowieka jak i całego zespołu :)...zastanawialiście sie kiedys...może Rysiek żyje...:)
boston

Postautor: boston » śr mar 17, 2010 10:07 am

Nie przesadzaj.... jak mówią ogrodnicy....
Pewnie, że chcielibyśmy aby Rysiek żył ale niestety wybrał dla siebie inne miejsce. Ale i tak żyje ciągle w sercach wielu ludzi.
Nie jestem do końca pewna czy Dżemy chciałyby aby postronne osoby wiedziały gdzie odpoczywają. Pytałeś się ich?? Przecież każdy z nas potrzebuje jakiegoś azylu...
Gość

Postautor: Gość » śr mar 17, 2010 6:35 pm

to raczej jawny temat, bo zawsze jak tylko są w Czarnej zawsze dają nieoficjalny koncert dla fanów i przyjaciół....zawsze na takim koncercie jestem:)
Gość

Postautor: Gość » śr mar 17, 2010 6:38 pm

tylko pozazdroscic :)
Gość

Postautor: Gość » śr mar 17, 2010 11:21 pm

...zapraszam na letnie wczasy:)
Awatar użytkownika
Iwa85

Postautor: Iwa85 » czw mar 18, 2010 11:56 am

Salem pisze:...zapraszam na letnie wczasy:)

Widze Salem, że koło Ciebie musze zakręcić :D Numer telefonu Twój już mam, zaproszenie też jest
"Byliśmy jak myśliwi, którzy stracili z oczu gwiazdę przewodnią
i dla których słońce zgasło na parę dni” ( Ostatni Mohikanin)
boston

Postautor: boston » czw mar 18, 2010 12:35 pm

No to w takim razie ja też bym się przejechała... proszę o bliższe namiary :lol:
Gość

Postautor: Gość » czw mar 18, 2010 5:00 pm

wiosna juz nadciąga, wiec jeśli tylko chcecie to zapraszam...:) zrobi sie kromki z Dżemem ;p
Gość

Postautor: Gość » czw mar 18, 2010 8:45 pm

Salem pisze:...zapraszam na letnie wczasy:)

No propozycja nie do odrzucenia :)
Gość

Postautor: Gość » czw mar 18, 2010 8:47 pm

Salem pisze:... zrobi sie kromki z Dżemem ;p

... przywioze DŻEM :mrgreen: duuuzo DŻEMu
Gość

Postautor: Gość » czw mar 18, 2010 10:00 pm

a wiec jesteśmy umówieni....? Jam Sassion:)

Wróć do „Przedstaw się”