Cześć! tu Bartek

Od tego miejsca zaczynamy przygodę z forum :)

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Cześć! tu Bartek

Postautor: Gość » pn kwie 12, 2010 5:03 pm

Witam serdecznie. Kim jestem? :) Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką tez ... Hehehe :)

Tak poważnie to jestem Bartek, mieszkam w miejscowości Mosina, tj. 25 km od Poznania. Zarejestrowałem się tutaj już dobre dwa lata temu, ale z jakichś przyczyn nie mogłem się zalogować, a potem jakoś mi już wyleciało z głowy. Tak więc to mój pierwszy post. Mam 23 lata i Dżemu słucham od najmłodszych lat :) To mój ukochany zespół. Z zagranicznych najbardziej kocham Queen, Pink Floyd (Gilmourek pochodzi od Davida Gilmoura mojego ulubionego gitarzysty) oraz The Beatles ... wiele innych dobrych klasyków. Lubię tez jazz, poezję śpiewaną. Gram na kilku instrumentach (choć jestem samoukiem, nie umiem czytać nut): gitarze, perkusji (moja miłość z dzieciństwa, choć strasznie zaniedbałem się w tej materii), harmoszce ustnej, na klawiszach i ... na nerwach :)
Gość

Re: Cześć! tu Bartek

Postautor: Gość » pn kwie 12, 2010 5:24 pm

Witaj na forum Bartku... :wink:
Gilmourek pisze:Gram na kilku instrumentach (choć jestem samoukiem, nie umiem czytać nut): gitarze, perkusji (moja miłość z dzieciństwa, choć strasznie zaniedbałem się w tej materii
Perkusja to też moja miłość z dzieciństwa...i nadal gram :P A Co do gitary to uczyłem sie 6 lat w Szkole Muzycznej...czytam nuty ale gram obecnie ze słuchu :)

Pozdrawiam,
Kuba.
michalz

Postautor: michalz » pn kwie 12, 2010 6:34 pm

Witamy na dżemowym pokładzie :)
Peace&Love
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 12, 2010 7:48 pm

Witajcie :)

Właściwe to minęły trzy lata, nie dwa :P