"Rent" w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Muzycy i kapele, których warto posłuchać

Moderator: smar666

Gość

"Rent" w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Postautor: Gość » śr lis 15, 2006 6:43 pm

22 grudnia o godz. 19:00 w chorzowskim Teatrze Rozrywki :D będzie miał premiere nowy spektakl z udziałem Maćka pt. "Rent". Więcej informacji na http://www.teatr-rozrywki.pl/na_afiszu/rent/index.html
Jak dla mnie to i tak za mało, ale napewno się wybiorę :lol:
Gość

Postautor: Gość » śr lis 15, 2006 7:00 pm

Z tym 22 grudnia to jzu tak pewne? Wiem,że jest w repertuarze, no ale poprzednio tez było i wszystko ślicznie skreślili.
Wybrać się wybiorę bankowo, bo juz specjalnie sobie obejrząłam RENT na DVD,żeby wiedzieć czego się spodziewac i jesli to będzie takie jak film + do tego Maciek Balcar to mysle,że bedzie świetne!
Do zobaczenia w teatrze :]
Gość

Postautor: Gość » śr lis 15, 2006 7:08 pm

Postaram się być, bo zaczełam tesknic za teatrem ;)
Awatar użytkownika
szymaniuk

Postautor: szymaniuk » śr lis 15, 2006 7:30 pm

JednaZNiewielu pisze:Postaram się być, bo zaczełam tesknic za teatrem ;)

hehe to szybko tęsknisz bo niedawno byłas o ile dobrze pamiętam ;)
a ja się też wybiore napewno :)
Gość

Postautor: Gość » śr lis 15, 2006 8:09 pm

Raczej pewne, chybaże Dżem będzie grał w tym dniu (w co wątpie) :D Pewnie muszą się ustosunkować do Maćka.
W tym roku będzie chyba tylko 22 grudnia, szkoda, bo premiery są zawsze droższe :( Niestety nie wiem po ile będą bilety, ale spróbuje się dowiedzieć.
Do zobaczenia
Gość

Postautor: Gość » śr lis 15, 2006 8:26 pm

szymaniuk pisze:
JednaZNiewielu pisze:Postaram się być, bo zaczełam tesknic za teatrem ;)

hehe to szybko tęsknisz bo niedawno byłas o ile dobrze pamiętam ;)
a ja się też wybiore napewno :)

hehe, dobrze pamiętasz. ale tak to bywa ;) jak się kocha to się tęskni (teatr się kocha oczywiście :D )
Gość

Postautor: Gość » śr lis 22, 2006 5:33 pm

Więc...niestety jest tylko jeden spektakl w grudniu, a bilety za 100 zl :shock:
Zostaje nam tylko mieć nadzieję, że będą go grać w styczniu :D
Gość

Postautor: Gość » śr lis 22, 2006 5:52 pm

alice pisze:Więc...niestety jest tylko jeden spektakl w grudniu, a bilety za 100 zl :shock:
Zostaje nam tylko mieć nadzieję, że będą go grać w styczniu :D

ale tez są bilety za 30zł, miejsce: balkony boczne, rząd 1-3..wiec nie ma tak zle :P.
...tez mam nadzieje, ze "Rent" bedzie wystawiany w styczniu :).

pozdrówki.
Gość

Postautor: Gość » śr lis 22, 2006 7:55 pm

W obsadzie jest też wymieniona Anna Sroka (gościnnie) wiecie może skąd ona jest?
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 26, 2006 5:23 pm

z reguły na premierę są droższe bilety...potem to już normalnie, nawet i po 8 zł :) chyba, że coś się zmieni 8)
pozdrawiam Magdę :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 26, 2006 5:49 pm

No poza tym an premierze to zazwyczaj spektakl jest jesczze nie dopracowany w 100% a juz po reakcji publicznosci mozna coś zmienić, dlatego tez nie ide na premiere, pzoa tym 100zł to duzo, a te 30zł to ejst na balkonach i ciezko liczyc na farta jak przy wejsciówkach.
Buzie :]

Pozdrawiam Martę :]
Gość

Postautor: Gość » pn lis 27, 2006 9:02 am

3, 4, 9, 10, 11 stycznia o godz. 19:00 grają "Rent'a" w Teatrze Rozrywki :)
A do tego 17 i 18 stycznia o 16:00 i 19:00 będzie wystawiany "Jesus Christ Superstar". Zapowiada się wspaniałe rozpoczęcie nowego roku :D
Gość

Postautor: Gość » pn lis 27, 2006 9:14 am

ojoj :).
i wszystko na 19:00, ale fajnie...pasuje jak nigdy :).
na "Renta" na pewno sie wybiore...tylko nie wiem ktorego. :)
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

Postautor: czekoladowy Łoś » czw gru 14, 2006 11:16 pm

kwiatuszek pisze:ale tez są bilety za 30zł, miejsce: balkony boczne, rząd 1-3..wiec nie ma tak zle :P.
...tez mam nadzieje, ze "Rent" bedzie wystawiany w styczniu :).

pozdrówki.

nie polecam miejsc na balkonach bocznych :?

w przypadku rzędów 1-3...miałam okazje kiedyś na musicalu WEST WIDE STORY siedzieć w 2 rzędzie...pamiętam ból w odcinku szyjnym po spektaklu :lol:

więc ja się wybiore owszem ale w styczniu i 17 prawdopodobnie też na JCHS...i chyba nie tylko ja z tego co wiem jeszcze jeden osobnik z forum ale lepiej nie zapeszać :twisted:

Jak już jestesmy przy teatrze w Chorzowie to polecam "Pomalu,a jeszcze raz" ...świetne...byłam wczoraj,do tej pory bolą mnie dziurki policzkowe,byłam jak vip...siedziałam koło samego Michała Bajora...zaszczyt! nie ma co :D to nic że się zorientowałam dopiero po jakimś czasie ;)
------------------------------------------------
Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem...tudzież zostałeś zesłany przez snikersjanów ;)
------------------------------------------------
Gość

Postautor: Gość » pt gru 15, 2006 10:10 pm

czekoladowy Łoś pisze:
więc ja się wybiore owszem ale w styczniu i 17 prawdopodobnie też na JCHS...i chyba nie tylko ja z tego co wiem jeszcze jeden osobnik z forum ale lepiej nie zapeszać :twisted:

Też chciałam, ale już biletków ni ma :(

Wróć do „Ludzie, Muzyka, Dyskusje”