Jesus Christ Super Star

Muzycy i kapele, których warto posłuchać

Moderator: smar666

Gość

Jesus Christ Super Star

Postautor: Gość » ndz lis 30, 2003 1:46 pm

bylam wczoraj w Chorzowie na Jesusie .... pierwszy raz i ... Maciek naprawde swietnie pasuje na ta role , {hehe ciekawe jak to jest zagrac Jezusa :)}
i wlasnie co sadzicie na temat tego Musicalu ?? byl ktos moze tez wczoraj na nim ?? {bo jak widze duzo tutaj ludzi z tych okolic} :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 30, 2003 2:53 pm

hmm..cegiełka, może głupie pytanie, ale co to właściwie jest/było..? :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 30, 2003 3:23 pm

wlasnie! juz duzo razy slyszalem ta nazwe, lecz nie mam pojecia co to dokladnie ma byc... zapewnie cos o jezusie ;)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 30, 2003 3:58 pm

Jesuz christ superstar to taka rock-opera.Nawiasem mowiac kultowa.Niestety w chorzowie gdzie gra Maciek Balcar niebylem,ale u mnie w Gdyni jest teatr muzyczny i tutaj wlasnie mialem przyjemnosc to obejrzec.Pozdrawiam tych wszystkich ktorzy nie wiedza co to jest!!!!!:)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 30, 2003 5:08 pm

hehe :wink: pierwszy raz zostalo to wystawione w 1973 roku , i jest troche stare , ale naprawde warto pojsc zobaczyc :-)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 30, 2003 6:32 pm

ja byłam na Jesus Christ Superstar w Gdyni w Teatrze Muzycznym. nie zrobiło to na mnie większego wrażenia, może dlatego, że miesiąc wcześniej też byłam w Gdyni na musicalu Hair. to było naprawdę coś pięknego i przy Hair, Jesus Christ wypadł bardzo bladziutko... ale pewnie jakbym zobaczyła tą wersję z Maćkiem Balcarem podobało by mi się dużo bardziej :) pozdrawiam!
uluś
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 30, 2003 7:21 pm

No rzeczywiscie hair jest bezkonkurencyjne ale jezus tez byl dobry.Ostatnio obejrzalem film Hair-i tez mi sie bardzo podobal.....Polecam
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 30, 2003 8:22 pm

tak, tak. Hair jest suuuper :) a film cudo! widziałam już chyba z 5 razy i zawsze na nim płaczę... polecam absolutnie wszystkim!
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 30, 2003 10:55 pm

A ja na Jesus Christ Superstar byłem w Chorzowie 2 razy i z chęcią wybrałbym się jeszcze kilka. Musical moim zdaniem jest świetny i troche ciężko porównywać mi go z Hair. Nie za bardzo widze opowieść o ostatnim dniu z życia Jezusa przedstawioną z rozmachem Hair. Wg mnie Maciek w tej roli wypada super, zwłaszcza w scenie biczowania. A swoją drogą chciałbym zobaczyć Marka Piekarczyka w tym musicalu (wszak kiedyś występował:-)). No troche się rozpisałem ale cóż...
A widzieliście może film na podstawie JCS? Też bardzo ciekawie wyszedł :)
Gość

Postautor: Gość » pn gru 01, 2003 12:34 pm

jak rock opera to zapowiada sie dobrze! jaka to ma fabule? wysmiewcza? czy po prostu opowiada o jezusie? moze cos cos jak "zycie briana"?

znacie moze Tommy? to tez jest super rock opera! glowna role gra(l) wokalista the who. i to wlasnie oni napisali cala muzyke!
Gość

Postautor: Gość » pn gru 01, 2003 1:21 pm

Nie powiedzialby zeby to byla jakas parodia,raczej cos powazniejszego.nie jak zywot bryana:)ktory nawiasem mowiac te jest swietny.A jezus christ superstar to ostatnie dni Chrystusa w formie musicalowj
Gość

Postautor: Gość » pn gru 01, 2003 6:41 pm

heh to napewno nie byla parodia zycia Jezusa , moze tych ludzi , ktorzy wtedy zyli i odwoluje sie to tez do czasow terazniejszych ... hair nie widzialam niestety , ale duzo slyszalam i czytalam :wink:
No i rzeczywiscie nie da sie go zbytnio porownac z Jesus Christ... bo jest o czym innym , i inaczej nalezy to traktowac {tak mi sie wydaje}

{milo ze jest tutaj ktos z Bytomia :wink: }
Gość

Postautor: Gość » pn gru 01, 2003 10:51 pm

btw. zajebista nazwa Jezus Christ Superstar .. ;)
Olgis

Ten musical jest po prostu da best

Postautor: Olgis » wt gru 02, 2003 7:35 pm

zlodziej pisze:btw. zajebista nazwa Jezus Christ Superstar .. ;)

Bylam na tym 5 razy i chce wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maciek jest swietny w tej roli. Pozdro
thorgal'

Re: Jesus Christ Super Star

Postautor: thorgal' » wt gru 02, 2003 9:29 pm

Czesc - mozecie napisac gdzie jest wystawiany w Chorzowie ten musical i czy mozna sie dowiedziec mniej wiecej kiedy ? Pozdrawiam.

Wróć do „Ludzie, Muzyka, Dyskusje”