Jesus Christ Super Star

Muzycy i kapele, których warto posłuchać

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Re: Jesus Christ Super Star

Postautor: Adi » czw cze 11, 2009 6:56 pm

zauważ ze pierwsze posty z tego tematu pochodzą z 2003roku i praktycznie nikt z tam piszących już się tu nie udziela :P
Gość

Postautor: Gość » pt cze 12, 2009 11:35 am

owszem mówi... i co w związku z tym?
Awatar użytkownika
tadzikgorny

Postautor: tadzikgorny » sob cze 13, 2009 11:24 pm

alice pisze:13 czerwca spektakl "wyjazdowy" na Polach Marsowych w WPKiW.
Daleko raczej nie będą musieli jeździć :D

Spektakl pewnie z Januszem Krucińskim w roli Jezusa, bo Dżem ma w tym czasie koncert.
Ale pewnie się przejdę z czystej ciekawości :)

komentując to jednym zdaniem: Maciek jest (wg mnie) lepszym Jezusem niż Janusz.. były dobre momenty, jednak generalnie brakowało mi uczuć i emocji (zwłaszcza w Getsemani)...
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 14, 2009 11:07 am

I tu masz rację. Rzeczywiście Modlitwa bez porównania lepsza w wykonaniu Maćka. Jedyne co Janusz lepiej zaśpiewał to przy ostatniej wieczerzy, gdzie Maćkowi zdarza się zafałszować.
Zawsze czekam na wejście Jezusa, tym razem było tak w wypadku Judasza. Wreszcie mikrofony były równo podłączone. Mam wrażenie, że w teatrze mikrofon Judasza jest ściszony. Poza tym daleka odległość do sceny co uniemożliwiło mi zrobienie zdjęć :( Mam jednak filmik z Ogrodu Oliwnego. Obraz nie najlepszy, dźwięk bardzo dobry. Jak znajdę chwilę czasu to wrzucę na youtuba.
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 14, 2009 4:30 pm

Myślę jednak, ze to był dobry chwyt marketingowy. Teatr wyszedł do ludzi, ludzie posłuchali, a ze najlepszej widoczności nie mieli to może część z nich skusi się na wizytę w teatrze. Poza tym zainteresują się pewnie teatrem, który robi takie fajne akcje.
wypad uważam za udany, wreszcie można było sobie pośpiewać, bo w teatrze nie wypada :D
ale pewne momenty gethsemanii wypiszczane przez Janusza nie były sympatyczne, aczkolwiek miał i swoje perełki :D

Jak usłyszałam o tym, że Rozrywka wychodzi w plener miałam nieśmiałą nadzieję, ze to rzeczywiscie bedzie się działo między ludzmi, ale teraz przyznaję, ze to była głupia nadzieja, ale czujecie ten klimat... jaaa cie... :D ale to chyba tlyko mu gramy wsród ludzi :D, bo na nas sie jeszcze fanki/ lub fani nie rzucają :D
Gość

Postautor: Gość » pt cze 26, 2009 3:25 pm

Na moim koncie na youtube znalazły się 3 filmiki. Zapraszam :)
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 02, 2009 9:35 am

Nie lubię pisać jednego postu pod drugim, ale cóż...

Kolejne spektakle 15 października o 16:00 i 19:00.

Jest jeden feler, zauważyłam po fakcie, bilety są droższe, jak tak dalej pójdzie to ludzie przestaną chodzić do teatru :/
Ja sama się zastanawiam czy warto :?
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » śr wrz 02, 2009 12:17 pm

alice pisze:Nie lubię pisać jednego postu pod drugim, ale cóż...

Jest jeden feler, zauważyłam po fakcie, bilety są droższe, jak tak dalej pójdzie to ludzie przestaną chodzić do teatru :/

a gdzie odbędą się te spektakle ? w jakim teatrze ?
"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się, a będzie tak jak chcesz.."

gg: 968392
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 02, 2009 12:20 pm

Zawsze (poza spektaklami wyjazdowymi) - Teatr Rozrywki w Chorzowie
www.teatr-rozrywki.pl
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » śr wrz 02, 2009 12:43 pm

alice pisze:Nie lubię pisać jednego postu pod drugim, ale cóż...

rzeczywiście bilety są drogie... :x chociaż nie zobaczyć takiej sztuki to grzech :wink:

Gość

Postautor: Gość » śr wrz 02, 2009 1:46 pm

karolinahr pisze:rzeczywiście bilety są drogie... :x chociaż nie zobaczyć takiej sztuki to grzech :wink:

Mimo mojego ogromnego zamiłowania do tego musicalu nie wiem czy warto iść za taką kasę :? Chodziłam zawsze na pierwszy i ostatni spektakl w danym cyklu, ale myślę, że teraz jeden raz wystarczy. Tym bardziej, że w listopadzie szykuje się jeszcze "Jekyll and Hyde", a kto wie, może jeszcze "Rent" dorzucą :)
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 02, 2009 4:21 pm

bilety drogie, ale jak narazie są tylko 2 spektakle w tym roku,
chciałam iść, ale chyba się nie wybiorę...
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 02, 2009 5:50 pm

kwiatuszek pisze:bilety drogie, ale jak narazie są tylko 2 spektakle w tym roku,

No właśnie - jak narazie.
Bilety zdrożały, ponieważ kilka spektakli zeszło z afisza, więc to już jest dla TR mniejszy zarobek. Jest kryzys, który (bez)pośrednio dotknął także tą poważną instytucję. Smutne to ale prawdziwe. Jednak Teatr ma swoją renomę, ludzie zawsze będą potrzebowali tego typu rozrywki/wrażeń/emocji, więc nie sądzę, żeby widownia świeciła pustkami :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 02, 2009 7:31 pm

maciejK@ pisze:nie sądzę, żeby widownia świeciła pustkami :wink:

Większość osób na widowni to podobnie jak my, którzy ileś tam razy z rzędu chodzą na to samo. Podejrzewam, że dość sporo osób ceny mogą odstraszyć. Ale poczekamy, zobaczymy. :)

maciejk@ pisze:ponieważ kilka spektakli zeszło z afisza, więc to już jest dla TR mniejszy zarobek

Zdjęli z afisza, bo przynosiły mniejsze zyski, a co za tym idzie, "nawalą" nam spektakli znanych i lubianych żeby podnieść te zyski. Stąd właśnie tyle Jekylla w grudniu.
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » wt wrz 08, 2009 7:26 pm

nie wiem czy zauważyliście, ale ceny biletów uległy zmianie - http://www.teatr-rozrywki.pl/spektakl.php?id=5
Dlatego, planuję się wybrać z przyjaciółką :D wybiera się ktoś jeszcze ?

Wróć do „Ludzie, Muzyka, Dyskusje”