Jesus Christ Super Star

Muzycy i kapele, których warto posłuchać

Moderator: smar666

Gość

Re: Jesus Christ Super Star

Postautor: Gość » czw paź 15, 2009 10:41 pm

no i po Jesusie. Dzisiejszy spektakl na plus - z werwą w głosach i nogach tancerzy :wink: Widoczne zmiany po remoncie - jeszcze unoszący się zapach farby, inne oświetlenie, drobne zmiany w przebudowie konstrukcji sceny (mostka pod sufitem konkretnie - na Jesusie aniołki już nie biegną przez pół sali z góry na dół :wink: ) i co najważniejsze - zmiana miejsca orkiestry i chóru - dziś nie było ich wcale na widowni - grali z sali na którymś tam piętrze Teatru - technika czyni cuda :wink: przyznam, że brakowało mi muzyków i ich rozgrzewki, ale wrócą - na lewy balkon. A dziś ich nieobecność sprawiała wrażenie jakby muzyka była puszczona z playbacku :wink:

Z przecieków wiem, że kolejne Jesusy w styczniu '10 w ilości satysfakcjonującej :wink:

Ps. dopatrzyłam się trzech nowych męskich postaci
Karolahr - jak wrażenia ? :wink:
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » pt paź 16, 2009 5:09 pm

maciejK@ pisze:no i po Jesusie. Dzisiejszy spektakl na plus - z werwą w głosach i nogach tancerzy :wink: Widoczne zmiany po remoncie - jeszcze unoszący się zapach farby, inne oświetlenie, drobne zmiany w przebudowie konstrukcji sceny (mostka pod sufitem konkretnie - na Jesusie aniołki już nie biegną przez pół sali z góry na dół :wink: ) i co najważniejsze - zmiana miejsca orkiestry i chóru - dziś nie było ich wcale na widowni - grali z sali na którymś tam piętrze Teatru - technika czyni cuda :wink: przyznam, że brakowało mi muzyków i ich rozgrzewki, ale wrócą - na lewy balkon. A dziś ich nieobecność sprawiała wrażenie jakby muzyka była puszczona z playbacku :wink:

Z przecieków wiem, że kolejne Jesusy w styczniu '10 w ilości satysfakcjonującej :wink:

Ps. dopatrzyłam się trzech nowych męskich postaci
Karolahr - jak wrażenia ? :wink:

Po pierwsze Maciejk@ gdzie Ty mi uciekałaś ? :P latałam z mamą po całym teatrze żeby z Tobą pogadać itp. (tylko wc męskie sobie odpuściłyśmy :P ) , ale gdzieś wsiąkłaś ;)
Przyznam się, że nigdy nie byłam w operze bo nie lubię tego typu imprez.
Natomiast kiedy zobaczyłam, że główną rolę będzie grać Maciek nie mogłam na to nie iść ;)
Byłam bardzo ciekawa jak sobie radzi jako aktor. Wracają do samego spektaklu to jesteśmy z mamą pod wielkim wrażeniem :shock: Niezwykłe wręcz cudowne przeżycie :!:
Co nas jeszcze zaskoczyło to orkiestra znajdująca się w drugim budynku na IV piętrze :shock: Fajnie, że teatr ciągle rozwija się technicznie :)
Nie spodziewałam się też, że zobaczę kilku uczestników z "You can dance" :mrgreen: Oczywiście najlepsze show dali w różowych bokserkach :mrgreen: :wink: Bardzo mnie rozbawiło jak Radek powiedział coś w stylu " oświećcie światło, co wy tu robicie, czekacie na to zakończenie"? hehe i taki banan na twarzy :mrgreen: To była również pierwsza okazja by usłyszeć na żywo Radka. Wcześniej słyszałam go jedynie w tv, ale ten występ tylko potwierdził, że facet ma klasę :!: Wszystkie układy były zatańczone na bardzo wysokim poziomie.
Muzyka również piękna, ślicznie zagrana przez orkiestrę.
A teraz trochę o najważniejszej roli, chyba przez każdego widza najbardziej wyczekiwana postać. Maciek w roli Jezusa... Domyślałam się, że rolę Jezusa zagra perfekcyjnie... Przynajmniej tak słyszałam. I tak właśnie było. Wcielił się tak pięknie w Jezusa, że po prostu brak mi słów... Tak prawdziwie przeżywał, cudnie śpiewał, że czasami myślałam że się rozkleję... Sceny, który najbardziej mnie wzruszyły to modlitwa w Ogrójcu i biczowanie :cry: Tego chyba nie muszę komentować. Według mnie świetnie odnajduje się w tej roli, dlatego życzę Mu żeby grał ją jak najdłużej.
Podsumowując, wyjazd bardzo udany i na pewno nie będzie to ostatni wyjazd na tego typu sztukę.

Świetna wiadomość :!: :!: :D
"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się, a będzie tak jak chcesz.."

gg: 968392
Gość

Postautor: Gość » pn lis 30, 2009 10:04 pm

Jesus Christ Superstar Anno Domini 2010

26 (wt)01.2010, g. 19
27 (śr) 01.2010, g. 16 i g. 19

edit
28.01.2010, g. 19

Info o Jesusie jest widoczne dopiero po pobraniu repertuaru w PDF'ie (przynajmniej na ten moment) ... :? :shock: :roll: - do bani z tą nową stroną :evil:

ps. chyba kroją się trzy wizyty pod rząd w tym zacnym przybytku Sztuki :wink:
Ostatnio zmieniony śr gru 09, 2009 8:52 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » pn lis 30, 2009 11:04 pm

No to już wiem co będę robić 27 o 19:00 :wink: Może ktoś chce się dołączyć do dwóch Karolek :lol: :?:

Gość

Postautor: Gość » śr gru 09, 2009 8:51 pm

maciejK@ pisze:(28.01.2010, g 19 Jesus Christ Superstar - impreza zamknięta)

"Drobna" zmiana w repertuarze - spektakl 28.01 nie jest imprezą zamkniętą (a przynajmniej takie info widnieje na ten moment na stronie TR, choć słyszałam już różne wersje ... )

Ps. Chyba nie ma nadziei na powrót do starej strony TR :?
Gość

Postautor: Gość » śr sty 27, 2010 11:24 pm

Jesus, Jesus i po dzisiejszym Jesusie ...
Orkiestra z chórem wróciła na widownie - konkretnie na lewą stronę - odbiór jest zupełnie inny - bez "śmieci", czysty, ale za to słychać każdy szelest :wink: za to chór bardziej widoczny niż przed przeprowadzką :wink:
Wokalnie najlepiej dziś Janusz i Pani Maria, aczkolwiek Jesus jak na chorego całkiem nieźle sobie poradził :wink: "Modlitwa" ładnie zaśpiewana :wink:

Bardzo, bardzo dziękuję za dzisiejsze przemiłe towarzystwo w osobach Aga-ty i Karoli-hr - Karo, sympatycznie się z Tobą marznie :wink:
Awatar użytkownika
Aga-ta

Postautor: Aga-ta » czw sty 28, 2010 9:12 am

maciejK@ pisze:Bardzo, bardzo dziękuję za dzisiejsze przemiłe towarzystwo w osobach Aga-ty i Karoli-hr - Karo, sympatycznie się z Tobą marznie :wink:

Mnie również było mio... :)

Co do samego przedstawienia to duże wrażenie zrobiła na mnie scenografia- ascetyczna a jednocześnie przykuwająca uwagę... i oczywiście piękny śpiew Marii, Judasza i Jezusa

pozdrawiam
Aga-ta
Szukaj mnie cierpliwie, dzień po dniu. Staraj się podążać moim śladem...
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » czw sty 28, 2010 6:27 pm

dziewczyny dzięki za wczoraj :D Aga-ta mam nadzieję, że to nie będzie Twój ostatni "Jezus" ;). Co do spektaklu, to nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko pięknie ładnie :!: Karo ja również bardzo dziękuję za "ciepłe" marznięcie :lol: szkoda, że te 2 godziny tak szybko zleciały :(

Gość

Postautor: Gość » czw sty 28, 2010 10:01 pm

karolinahr pisze: Karo ja również bardzo dziękuję za "ciepłe" marznięcie :lol: szkoda, że te 2 godziny tak szybko zleciały :(

Jaki problem? Mozecie sie przeciez umowic i na 4 godziny marzniecia.. temperatur minusowych jak na razie pod dostatek.. miejsca tez.. :)
Gość

Postautor: Gość » czw sty 28, 2010 10:03 pm

jblaminsky pisze:
karolinahr pisze: Karo ja również bardzo dziękuję za "ciepłe" marznięcie :lol: szkoda, że te 2 godziny tak szybko zleciały :(

Jaki problem? Mozecie sie przeciez umowic i na 4 godziny marzniecia.. temperatur minusowych jak na razie pod dostatek.. miejsca tez.. :)

eee...w środę marzłyśmy tylko jakieś 20 minut ale marznięcie dla Karoli zakończyło się owocnie :wink:
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » czw sty 28, 2010 10:06 pm

maciejK@ pisze:
jblaminsky pisze:

eee...w środę marzłyśmy tylko jakieś 20 minut ale marznięcie dla Karoli zakończyło się owocnie :wink:

oj tak, chociaż nie ukrywam, że czuję niedosyt :D ale już nic więcej nie powiem :P

Gość

Postautor: Gość » pn mar 01, 2010 2:45 pm

Jesus marcowy

30.03.2010, g. 16.00 i 19.00

Jesus kwietniowy

14.04.2010, g 19.00
15.04.2010, g. 16.00 i 19.00
Awatar użytkownika
gladysh
Kontaktowanie:

Postautor: gladysh » pt lis 05, 2010 12:56 am

Witam,
czy macie jakieś info o kolejnych przedstawieniach?
patrząc na stronkę to niestety w najbliższym czasie brak Jesusa, a z chęcią wybrałbym się
pozdrawiam
"W życiu piękne są tylko chwile......"
Gość

Postautor: Gość » pt lis 05, 2010 8:53 am

kolejne będą dopiero w nowym roku
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » śr gru 08, 2010 10:08 am

maciejK@ pisze:kolejne będą dopiero w nowym roku

i się doczekaliśmy :D

11 stycznia o godz. 19.00

12 stycznia o godz. 16.00 i 19.00

Można już rezerwować bilety - http://www.teatr-rozrywki.pl/new/repert ... ndarz.1184

Pozdrawiam :)

Wróć do „Ludzie, Muzyka, Dyskusje”