Gienek Loska

Muzycy i kapele, których warto posłuchać

Moderator: smar666

DonMateo1990

Re: Gienek Loska

Postautor: DonMateo1990 » śr mar 30, 2011 6:21 pm

mkielbas pisze:
DonMateo1990 pisze:Przykro mi, ale ja brzydzę się wszystkim i wszystkimi, którzy łączą muzykę z SZOŁ.

Hmmm... czyli wg Ciebie Iron Maiden, Metallica, Pink Floyd, AC/DC i setki innych artystow/zespolow pozerzy i pseudo-artysci?

Iron Maiden i Metallica są bezwartościowymi kapelami, ale to moje zdanie.
Według ciebie Pink Floyd to szow-mani?!! Chyba nie wiesz co mówsz!
Odnośnie AC/DC - uważasz, że skakanie na scenie i wygibasy, to szow?! Pozwól , że wrócę do Kupichy, czy on robi wygibasy, albo bóg wie co innego(a jednak szowmanem jest)?! Szow jest wtedy, gdy zamiast muzyki robisz tylko wygibasy i nic poza tym! A ja nie mam nic przeciwko szaleństwom na scenie, jeśli jednocześnie muzyka którą tworzy dany wykonawca jest genialna.
Jeszcze raz podkreślam, że robiąc dobrą muzykę przy okazji poskaczesz po scenie, to nie ma w tym nic złego. Gorzej gdy będąc muzykiem jesteś dobry tylko w skakaniu!

Jest mi strasznie przykro, że na forum dżemowym jest więcej fanów ku'P'kichy i jego genialnego zespołu, niż fanów dżemu. Oczywiście za chwilę spotkam się z falą odpowiedzi, że tu nie ma fanów feela.

Ps.
To jest forum fanów Dżemu! A nie metalliki, czy Iron Maiden, czy AC/DC, czy Pink Floyd, więc pisząc tutaj mam być fanem dżemu, a nie wymienionych przez ciebie zespołów, tak samo będąc fanem dżemu nie koniecznie mam być fanem bastka i cree, a wręcz przeciwnie(ale oczywiście nadal jestem fanem cree)! Pomijając to, że namiętnie słucham Floydów i AC/DC.
Awatar użytkownika
mkielbas
Kontaktowanie:

Postautor: mkielbas » śr mar 30, 2011 9:27 pm

DonMateo1990 pisze:Jest mi strasznie przykro, że na forum dżemowym jest więcej fanów ku'P'kichy i jego genialnego zespołu, niż fanów dżemu. Oczywiście za chwilę spotkam się z falą odpowiedzi, że tu nie ma fanów feela.

Ps.
To jest forum fanów Dżemu! A nie metalliki, czy Iron Maiden, czy AC/DC, czy Pink Floyd, więc pisząc tutaj mam być fanem dżemu, a nie wymienionych przez ciebie zespołów, tak samo będąc fanem dżemu nie koniecznie mam być fanem bastka i cree, a wręcz przeciwnie(ale oczywiście nadal jestem fanem cree)! Pomijając to, że namiętnie słucham Floydów i AC/DC.

Napisales wyraznie, ze brzydzisz sie kapelami ktore lacza muzyke z show. Ja Ci wymienilem dobre kapele ktore wlasnie lacza muzyke z show. Zadajac klam Twojemu twierdzeniu. Bo mozesz dac koncert tylko stojac za mikrofonem i spiewac, albo dac czadu (na rozne sposoby) jak to robia w/w zespoly. Tyle. To czy to jest forum fanow Dzemu nie ma nic do rzeczy.
Jezeli twierdzisz ze Pink Floyd nie robili show, to najwidoczniej malo wiesz o tym zespole... Polecam The Wall, Pulse...
DonMateo1990

Postautor: DonMateo1990 » śr mar 30, 2011 9:42 pm

Nie widzę nic złego w tym, że wokalista się porusza podczas śpiewania. Każdy wyraża ekspresję na swój sposób. Ważne, żeby jednocześnie być dobrym muzykiem i robić dobrą muzykę.
Więc uważasz, że Kupicha, to taki sam szowman, jak np Freddie Mercury, Steven Tyler?! Nie rozśmieszaj mnie!
Kupicha, to muzyk(jeśli w ogóle można go nazwać muzykiem), który łączy szow z muzyką - kiepską muzyką. A np : Freddie Mercury i Steven Tyler, to muzycy łączący ''dobrą'' muzykę z jakiegoś tam rodzaju szow. Ale skoro ty nie widzisz różnicy między dokananiami tych wykonawców, to na serio ci współczuję kalectwa - ślepoty.
Awatar użytkownika
mkielbas
Kontaktowanie:

Postautor: mkielbas » śr mar 30, 2011 9:56 pm

DonMateo1990 pisze:Nie widzę nic złego w tym, że wokalista się porusza podczas śpiewania. Każdy wyraża ekspresję na swój sposób. Ważne, żeby jednocześnie być dobrym muzykiem i robić dobrą muzykę.
Więc uważasz, że Kupicha, to taki sam szowman, jak np Freddie Mercury, Steven Tyler?! Nie rozśmieszaj mnie!
Kupicha, to muzyk(jeśli w ogóle można go nazwać muzykiem), który łączy szow z muzyką - kiepską muzyką. A np : Freddie Mercury i Steven Tyler, to muzycy łączący ''dobrą'' muzykę z jakiegoś tam rodzaju szow. Ale skoro ty nie widzisz różnicy między dokananiami tych wykonawców, to na serio ci współczuję kalectwa - ślepoty.

Chlopie, umowmy sie ze piszemy bez ubrazania innych forumowiczow, OK? Zachowaj jakas klase. To po pierwsze.
Po drugie, gdzie Ty widzisz zebym ja pisal o Kupisze i Feelu?? Czy ja Kupiche porownuje do kogokolwiek??
Po trzecie, cytuje Twoje slowa: "Przykro mi, ale ja brzydzę się wszystkim i wszystkimi, którzy łączą muzykę z SZOŁ." Sam wrzuciles wszystich do jednego worka, tych 'dobrych i zlych'. Ja sie z tym nie zgadzam i jasno to napislem, dajac przyklady. Wiec proponuje czytac ze zrozumieniem.
Natomiast jezeli teraz sie po prostu chcesz wycofac z tego co napisales, i roznicujesz showmanow na dobrych i zlych. Jezeli juz 'dobry artysta' robi show i wg Ciebie jest to OK, to powiedz to wprost a nie zaczynaj obrazac innych.
DonMateo1990

Postautor: DonMateo1990 » śr mar 30, 2011 10:06 pm

mkielbas pisze:
DonMateo1990 pisze:Nie widzę nic złego w tym, że wokalista się porusza podczas śpiewania. Każdy wyraża ekspresję na swój sposób. Ważne, żeby jednocześnie być dobrym muzykiem i robić dobrą muzykę.

Chlopie, umowmy sie ze piszemy bez ubrazania innych forumowiczow, OK? Zachowaj jakas klase. To po pierwsze.
Po drugie, gdzie Ty widzisz zebym ja pisal o Kupisze i Feelu?? Czy ja Kupiche porownuje do kogokolwiek??
Po trzecie, cytuje Twoje slowa: "Przykro mi, ale ja brzydzę się wszystkim i wszystkimi, którzy łączą muzykę z SZOŁ." Sam wrzuciles wszystich do jednego worka, tych 'dobrych i zlych'. Ja sie z tym nie zgadzam i jasno to napislem, dajac przyklady. Wiec proponuje czytac ze zrozumieniem.
Natomiast jezeli teraz sie po prostu chcesz wycofac z tego co napisales, i roznicujesz showmanow na dobrych i zlych. Jezeli juz 'dobry artysta' robi show i wg Ciebie jest to OK, to powiedz to wprost a nie zaczynaj obrazac innych.

1. Pokaż cytaty w którym cię obraziłem. Jeśli mowa o ślepocie, to nie była to obraza, tylko współczucie.
2. Opowiedz, czy według ciebie tacy szołmani, jak np kupicha, czy szczepanik z pectusa są takimi samymi artystami jak Riedel , czy inni jego pokroju?! Jeśli w dalszym ciągu nie kumasz co mam na myśli, to chyba nie jesteś zbyt bystry.
3. Tak, dobry artysta ma prawo na to, żeby robić szow, ale nie takie szoł , jak np kupicha, bo chyba nie powiesz, że Rysiek był by jurorem w jednych z idiotycznych programów Vivy?!
Sedun

Postautor: Sedun » czw mar 31, 2011 3:42 am

Tak sobie myślę że ciut zboczyliście z tematu :lol:

Wywiązała się dyskusja którą śmiało można przenieść na priv - nie uważacie ?
DonMateo1990

Postautor: DonMateo1990 » czw mar 31, 2011 10:24 am

Sedun pisze:Tak sobie myślę że ciut zboczyliście z tematu :lol:

Wywiązała się dyskusja którą śmiało można przenieść na priv - nie uważacie ?

Być może. ;)
W takim razie, jeśli kolega mikielbas ma jeszcze jakieś pytania, to proszę pisać na pw, a chętnie odpowiem.
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » czw mar 31, 2011 11:45 am

Proponuję nowy dział forum. "Pojedynki". Kiedy w jakimś temacie zaczyna się ktoś kłócić wtedy zakładamy temat w tym dziale, który brzmiałby adekwatnie do obecnej sytuacji - "mkielbas vs DonMateo1990". I niech się tam "tłuką". Wygrany dostaje kostkę gitarową z logiem Dżemu, a przegrany bana na tydzień. Moderator mógłby zostać sędzią. Można by też obstawiać zakłady kto wygra.
"Nothingman... Isn't it something...?"
DonMateo1990

Postautor: DonMateo1990 » czw mar 31, 2011 12:59 pm

kikan pisze:Proponuję nowy dział forum. "Pojedynki". Kiedy w jakimś temacie zaczyna się ktoś kłócić wtedy zakładamy temat w tym dziale, który brzmiałby adekwatnie do obecnej sytuacji - "mkielbas vs DonMateo1990". I niech się tam "tłuką". Wygrany dostaje kostkę gitarową z logiem Dżemu, a przegrany bana na tydzień. Moderator mógłby zostać sędzią. Można by też obstawiać zakłady kto wygra.

Większy problem z tym, jak wyłonić zwycięzcę ;D mkielbas nie odpowiada, więc proszę o kostkę gitarową! ;P haha
czarekkk

Postautor: czarekkk » czw mar 31, 2011 1:48 pm

DonMateo1990 pisze:
Większy problem z tym, jak wyłonić zwycięzcę ;D mkielbas nie odpowiada, więc proszę o kostkę gitarową! ;P haha

Jakoś nie dziwię się mkielbasowi, że nie odpowiada.

a wracając już do Gienka Loski to bardzo podoba mi się jego maniera śpiewania i choć wielkim fanem programów typu XFactor nie jestem, uważam, że bardzo dobrze zrobił pokazując się w nich, bo to nadało mu rozgłosu. Dopóki nie pojawił sie w Mam Talent ani ja, ani podejrzewam większość z nas tutaj piszących nie miała o chłopie pojęcia
Awatar użytkownika
mkielbas
Kontaktowanie:

Postautor: mkielbas » czw mar 31, 2011 2:33 pm

kikan pisze:Proponuję nowy dział forum. "Pojedynki". Kiedy w jakimś temacie zaczyna się ktoś kłócić wtedy zakładamy temat w tym dziale, który brzmiałby adekwatnie do obecnej sytuacji - "mkielbas vs DonMateo1990". I niech się tam "tłuką". Wygrany dostaje kostkę gitarową z logiem Dżemu, a przegrany bana na tydzień. Moderator mógłby zostać sędzią. Można by też obstawiać zakłady kto wygra.

JESTEM ZA! Z checia pochwale sie kostka Dzemu! ;)
Awatar użytkownika
mkielbas
Kontaktowanie:

Postautor: mkielbas » czw mar 31, 2011 2:48 pm

DonMateo1990 pisze:2. Opowiedz, czy według ciebie tacy szołmani, jak np kupicha, czy szczepanik z pectusa są takimi samymi artystami jak Riedel , czy inni jego pokroju?! Jeśli w dalszym ciągu nie kumasz co mam na myśli, to chyba nie jesteś zbyt bystry.

Wg mnie nie sa! I nigdy nie mowilem ze sa. Feel to nie moja bajka a Pectusa nie znam. A bystrosci chyba jednak brakuje Tobie, bo ewidentnie nie rozumiesz o czym sam pisales. Widocznie musze Ci to jeszcze raz napisac: "Ja brzydzę się wszystkim i wszystkimi, którzy łączą muzykę z SZOŁ." Piszesz czlowieku kompletne bzdury (patrz: wyzej), zaprzeczasz sam sobie (patrz: nizej), a potem bezczelnie obrazasz tych, ktorzy Ci to wypomna. Wybacz, ale nie jestes partnerem do dyskusji (nawet na priv) wiec jak dla mnie to EOT.

(Mimo wszystko) Pozdrawiam.

3. Tak, dobry artysta ma prawo na to, żeby robić szow, ale nie takie szoł , jak np kupicha, bo chyba nie powiesz, że Rysiek był by jurorem w jednych z idiotycznych programów Vivy?!
DonMateo1990

Postautor: DonMateo1990 » czw mar 31, 2011 6:02 pm

mkielbas pisze:
DonMateo1990 pisze:2. Opowiedz, czy według ciebie tacy szołmani, jak np kupicha, czy szczepanik z pectusa są takimi samymi artystami jak Riedel , czy inni jego pokroju?! Jeśli w dalszym ciągu nie kumasz co mam na myśli, to chyba nie jesteś zbyt bystry.

Wg mnie nie sa! I nigdy nie mowilem ze sa. Feel to nie moja bajka a Pectusa nie znam. A bystrosci chyba jednak brakuje Tobie, bo ewidentnie nie rozumiesz o czym sam pisales. Widocznie musze Ci to jeszcze raz napisac: "Ja brzydzę się wszystkim i wszystkimi, którzy łączą muzykę z SZOŁ." Piszesz czlowieku kompletne bzdury (patrz: wyzej), zaprzeczasz sam sobie (patrz: nizej), a potem bezczelnie obrazasz tych, ktorzy Ci to wypomna. Wybacz, ale nie jestes partnerem do dyskusji (nawet na priv) wiec jak dla mnie to EOT.

(Mimo wszystko) Pozdrawiam.

Napisałem, że brzydzę się artystami którzy łączą szoł z muzyką, czy inną dziedziną sztuki i w dalszym ciągu nie zmieniłem swojego poglądu. Ale czytaj ze zrozumieniem! Bo napisałem, że brzydzę się artystami, a nie ich muzyką!
ola62

Postautor: ola62 » ndz kwie 10, 2011 8:36 pm

A Gienek Loska przeszedł do następnego etapu brawo! :P
Trzymam kciuki, aby mu się udało dobrnąć do końca! :D
Awatar użytkownika
Kosteczka27

Postautor: Kosteczka27 » ndz kwie 10, 2011 8:49 pm

Też widziałam, miałam właśnie szukać wątku i pisać ;)
Ja trzymam za niego kciuki- sympatyczny z niego typ.

/k.

Wróć do „Ludzie, Muzyka, Dyskusje”