DVD Eric Clapton

Muzycy i kapele, których warto posłuchać

Moderator: smar666

boston

DVD Eric Clapton

Postautor: boston » czw gru 29, 2011 10:55 am

Synuś miał "dzień dobroci dla zwierząt" i pożyczył mi w/w DVD. Nazywa się to: Eric Clapton "Live in Hyde Park". Koncert jest z lata 1996 r.
No i jest REWELACYJNY, FANTASTYCZNY, zaje...itd. Jego fragmenty można chyba zobaczyć i posłuchać na YT. Polecam gorąco, jeżeli będziecie mieli czas i sposobność - posłuchajcie!
Dzięki temu ubierając Wandzię bujamy się i podrygujemy w Claptonowskich rytmach :lol:
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Re: DVD Eric Clapton

Postautor: borszysz » czw gru 29, 2011 1:33 pm

"Old love" wgniatające w ziemię i "I shot the sheriff" z pomyłką Steve'a Gadd'a po solówce Claptona ;) Znam to dvd na pamięć, jednak polecam zobaczyć i przesłuchać, bo jest też na cd- One more car, one more rider- absolutnie genialny;)
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
boston

Postautor: boston » pt gru 30, 2011 9:54 pm

Jeszcze trochę pozwolę sobie popiszczeć z zachwytu nad tym wydawnictwem.

Po Twoim poście postanowiłam jeszcze raz uważnie, bez emocji (co w tym wypadku nie jest łatwe) posłuchać całości aby wyłapać błąd perkusisty, o którym piszesz :lol: I między innymi ten błąd świadczy o niesamowitej klasie, zgraniu i porozumieniu miedzy muzykami. To naprawdę "pyszny smaczek"!
Wszyscy muzycy, łącznie z chórkiem, są rewelacyjni: harmonijkarz, klawiszowiec, perkusista, gitarzyści i sekcja dęta (tak to się chyba nazywa), wyluzowany i świetnie wyglądający Clapton.
Jestem pełna podziwu dla niego, że udało mu się wyjść z bagna alkoholowo-narkotykowego i dzięki temu możemy nadal go słuchać.
Mnie oczarowały wszystkie wykonania na czele z chwytającym za serce "Holy Mother" :!:
Jeżeli tylko będziecie mieli okazję to koniecznie przesłuchajcie.
Awatar użytkownika
Bzyku3

Postautor: Bzyku3 » ndz sty 01, 2012 11:36 am

ja rowniez od dluzszegoczasu jestem zachwycony claptonem ale rowniez najlepsze wydawnictwo ktore slyszalem i jestem pod jego wielkim wrazeniem to jest one more car one more rider i genialny davie sancious. Po prostu wymiata.
Z dzemowym pozdrowieniem

Wróć do „Ludzie, Muzyka, Dyskusje”