29-30.07.2016 II Festiwal "Ku Pamięci" Zlot Fanów R.R.

Co i gdzie w "trawie gra"

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

29-30.07.2016 II Festiwal "Ku Pamięci" Zlot Fanów R.R.

Postautor: wawierniamarcin » ndz lip 17, 2016 10:54 am

Dwu dniowy Zlot Fanów Ryszarda Riedla, wszystkie informacje znajdziecie pod adresem https://www.facebook.com/events/1139056856150637/
Ciekawi mnie z kim będę mógł się zobaczyć w Leśniczówce ?
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Re: 29-30.07.2016 II Festiwal "Ku Pamięci" Zlot Fanów R.R.

Postautor: wawierniamarcin » pn lip 25, 2016 10:05 am

Mam rozumieć że nikt z szacownego forum nie wybiera się w najbliższy weekend do Leśniczówki ?
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
mazepa

Postautor: mazepa » pn lip 25, 2016 3:31 pm

Ja się wybieram...... :shock:
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » pn lip 25, 2016 4:53 pm

To fajnie, pewnie będzie chwilka na rozmowę.
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
GreenHorn

Postautor: GreenHorn » pn sie 01, 2016 7:04 pm

Emocje prawie do końca opadły, więc można napisać kilka słów o tym wydarzeniu. To jest dopiero II edycja tego wydarzenia oczywiście nie wszystko mogło się udać, ale blasku Tych pięknych momentów nikt mi nie zabierze. Chyba ponad wrażenia muzyczne postawię to co w sercu mi zostanie na długo. Atmosfera tego miejsca - magii "Lasu", który polecam odwiedzić, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz czas spędzony na rozmowach. W tym miejscu pozdrawiam Marcina W (oczywiście naszego orędownika forumowego - i jeszcze raz dziękuję), boston- Ewę bardzo miła i ciekawa osoba, Goly08 - mojemu imiennikowi, z którym gorąco rozmawialiśmy na temat "Aspektów Legendarności" oraz pasji, jaką są koncerty i różnicy pokoleniowej, która wpływała na dostęp informacji o terminach dat koncertowych. Oczywiście nie mogę zapomnieć wspomnieć o krótkiej, ale dla mnie ważnej rozmowie z Tadeuszem Szczepańskim "Ziomalem" - przyjacielem RR. Listę powiedzmy mógłbym ciągnąć ( może nie jest długa), ale teraz czas na główny punkt tego wydarzenia czyli koncerty. Nie jestem recenzentem muzycznym, o muzyce, wykonawcach mam jak dotąd mały zasób wiedzy - pozwolę krótko i co najwyżej subiektywnie. Dla mnie objawieniem, sensacją był koncert Zespołu "Aszonbeher"( fonetyczna nazwa) - fajne rockowo-bluesowe granie okraszone gwarowymi słowami. Poza oceną (emocji nie ma co oceniać) był koncert "PiS" - Sierściu mnie urzekł w tym programie koncertowym. II dniu skupiłem się, jednak na stronie towarzyskiej i program koncertowy słuchałem jednym uchem, więc pozwolę sobie na odpuszczenie sobie większych uwag. Nie wiem, jak uczestnikom festiwalu, ale mnie taki wymiar imprezy, by rzec kameralny mi odpowiada. Ma to swój urok i klimat. Mamy zapewnienie, że w przyszłym roku się również widzmy. Zatem Do Zobaczenia!
Michał

Oczywiście zostawiam sobie miejsce na błędy wszelakie i za nie góry przepraszam !
"(...) skąd mamy wiedzieć, że nie jesteśmy bohaterami dzieła jakiegoś pisarza, przelotną myślą kogoś nudzącego się w autobusie albo źdźbłem w oku Boga, źdźbłem, od którego w tym oku pojawiły się łzy?" Stephen King
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » pn sie 01, 2016 8:12 pm

Michale
Pisząc "forumowy orędownik" wzruszyłeś mnie dogłębnie, bardzo dokładnie wszystko opisałeś także z mojej strony zostało serdecznie pozdrowić wszystkie spotkane osoby.
Zapraszam uczestników (moim zdaniem) udanego festiwalu do opisania swoich obserwacji, opini, co się podobało a co wcale itd.
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » wt sie 02, 2016 8:19 am

Korowiow pisze: Mnie niestety nie było bo 2 tygodnie wcześniej urodził mi się synek, ale w kolejnej edycji na pewno się pojawię.

Gratuluję i zdrówka życzę całej rodzince :)
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
mazepa

Postautor: mazepa » wt sie 02, 2016 3:07 pm

Odpowiadam Michałowi :)
Dzień I - niezbyt ciekawy ale na pewno warto było posłuchać "Popielniczki" i PiS. Obu nie znałam. Zachwycił mnie Sierściu, który okazał się nie tylko świetnym wykonawcą ale również niesamowicie ciekawym "opowiadaczem". Pełna profeska :lol:

Dzień II - bezapelacyjnie najbardziej spodobał mi się Adam Kulisz. Przemyślana setlista, prześwietne wykonanie, cudowny głos i uśmiech. Zachwyt z mojej strony to mało powiedziane :P

Cudowną niespodzianką było oglądanie starych, profesjonalnych zdjęć Ryśka i Dżemu z początków Ich wspólnej drogi. Przyniósł je autor, którego nazwiska niestety nie zapamiętałam..... ale potem fotografował wszystkie koncerty więc działa aktywnie w tej dziedzinie.

P.S. Winna jestem wyjaśnienie. W pierwotnym wcieleniu używałam nicka "boston". :roll:
GreenHorn

Postautor: GreenHorn » wt sie 02, 2016 5:47 pm

Co do "aszonbehra" przeca wiym co to jest. Chodziło mi o pisownie tego wyrazu mam wrażenie, że jest inna niż wymowa. Dziękuję Ewo za relacje.
"(...) skąd mamy wiedzieć, że nie jesteśmy bohaterami dzieła jakiegoś pisarza, przelotną myślą kogoś nudzącego się w autobusie albo źdźbłem w oku Boga, źdźbłem, od którego w tym oku pojawiły się łzy?" Stephen King
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » wt sie 02, 2016 6:22 pm

Nazwa zespołu to ash'n'becher
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » wt sie 02, 2016 6:51 pm

mazepa pisze:P.S. Winna jestem wyjaśnienie. W pierwotnym wcieleniu używałam nicka "boston". :roll:

Uciekłaś z Warszafki do Grodziska?
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
GreenHorn

Postautor: GreenHorn » wt sie 02, 2016 7:27 pm

Dziękuję pięknie za fachowe wyjaśnienia. Człowiek może się zawsze czegoś nowego nauczyć.
mazepa

Postautor: mazepa » wt sie 02, 2016 9:09 pm

Arku, po prostu ni cholery nie potrafiłam zalogować się jako "boston". Ciągle było coś nie tak, Jako osoba bardzo "cierpliwa" w końcu zalogowałam się jako "mazepa".
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » czw sie 04, 2016 6:30 pm

mazepa pisze:Arku, po prostu ni cholery nie potrafiłam zalogować się jako "boston". Ciągle było coś nie tak, Jako osoba bardzo "cierpliwa" w końcu zalogowałam się jako "mazepa".

no dobra, ale masz napisane, że w Grodzisku mieszkasz, a ostatnio jak u Ciebie byłem to w Warszawie byłem :D
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
mazepa

Postautor: mazepa » czw sie 04, 2016 8:08 pm

Jakie to ma znaczenie gdzie kto mieszka? 3 dni w tyg mieszkam w Wa-wie, trzy dni w Grodzisku a siódmego dnia losuję sobie jakąś miejscowość :lol:

Wróć do „Wydarzenia/Koncerty”