Wasze instrumenty

Porady, dyskusje na tematy techniczno-muzyczne

Moderator: smar666

Gość

Wasze instrumenty

Postautor: Gość » sob gru 18, 2004 5:20 pm

a ja robie to forum, żeby sie dowiedzieć na czym grają fanclubowicze. Jeśli można to opowiedzcie od kiedy gracie, czy gracie może w jakimś zespole i na jakich sprzętach gracie. A ja gram ("pilnie") od 1 roku ("pilnie" bo dawniej czasami grałem na sprzęcie brata) na gitarze elektro-akustyczniej marki Stagg.
Pozdrowienia dla wszystkich, i z góry dzięki za odpowiedzi.
Gość

Postautor: Gość » sob gru 18, 2004 6:51 pm

taaak jak wiekszosc tu wie :wink: specjalizuje sie w grze na gitarze hahaa nie no tak powaznie czasem lubie sobie pograc znam moze 7 chwytow i usiluje nimi operowac :D lubie sobie pograc co nie znaczy ze umiem :D
Gość

Postautor: Gość » sob gru 18, 2004 6:55 pm

Witam wszystkich!!
Ja gran na puzonie (marki Roy Benson) od jakiegoś roku:D
I od niedawna próbuje swoich sił na gitarze basowej :wink:

pozdrówka !!
Awatar użytkownika
elvis_paw

Postautor: elvis_paw » sob gru 18, 2004 6:57 pm

Gram na gitarce elektrycznej "Ibanez", czasem oczywiscie na klasyku "Admira - Malaga" od mniej wiecej 9 latek.. zwykle staram sie grywac klasyke rocka, bluesa i metalu, choc roznie to wychodzi. Gralem w jednej kapelce, ktora ostatnio ucichla ciut, teraz rozkrecamy z kumplem inna, ciut mocniejsza, w przerwach miewam wystepy z bluesowym przyjacielem.. POzdr.
Hm.. Dzem jest tylko jeden! ;)
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » sob gru 18, 2004 9:50 pm

Ja "gram" od 2 lat (nie ma to jak późno zacząć :? ) na moim kochanym podobno czeskim klasyku firmy "EURO". Brzmieniem nie powala, ale ile ognisk razem przeżyliśmy...
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » sob gru 18, 2004 11:01 pm

od najmlodszych lat interesuje sie perkusja, dlatego jak bylem maly rodzice poslali mnie na lekcie gry na klawiszach :D ale szybko sie skonczylo. Teraz (aby byc malo oryginalnym) posiadam gitare akustycza i paleczki do perki. Chociaz gram tylko na tym pierwszym ;) wczesniej mialem klasyka.
Pozdrawiam :)
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Gość » ndz gru 19, 2004 11:41 am

ja nawet chodzilam do szkoly muzycznej na "instrumenty perkusyjne" w zyciu nie dotknelm perkusji tylko te wszytskie instrumenty sztabkowe itede itepe - bylam kiepska no i nie skonczylam tej szkoly :D chcialam grac na saksofonie ale nie oglam - astma :?
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 19, 2004 12:40 pm

ja też chodziłem do szkoły muzycznej (w zasadzie do ogniska art.) na keyboard. Przetrwałem tam 5 lat, ale to stare dzieje. A teraz w zasadzie nie pamiętam kiedy ostatnio grałem na klawiszach.... tylko GITARA, GITARA i jeszcze raz GITARA.
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 19, 2004 2:38 pm

z tego co mowia inni to najczesciej gram na nerwach, czasami na komputerze, choc teraz żadko, grywam często także w bilard, A jesli chodzi o jakies instrumenty muzyczne to jedynym na ktorym mi cos wychodzi jest moje wlasne gardlo, poza tym trenuje je ciagle alby nadac mu chropowaty głos ale jakoś mi nie wychodzi. A i zeby sobie nikt nie pomyslal ze umiem spiewac;)
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 19, 2004 2:42 pm

a i grywam jeszce często w snookera na wp, gra ktos tez moze??

sorki ze troche bardzoe nie zgodne z tematem.
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 19, 2004 3:01 pm

no coż... :D ja gram na gitarce nie cały rok, ale jestem bardzo pojętny :wink: gram na akustyku firmy stagg i jestem samoukiem (dzięki dla ludzi z Listy, którzy mi podpowiedzieli od czego zaczšć, wielkie dzięki), chodziłem jakiœ miesišc na zajęcia do znajomego muzyka. No, ale narazie wszysto przedemną :twisted: Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 19, 2004 3:57 pm

marius, ja też czasem gram na wp w snookera. to może jakoś się zmówimy i zagramy kiedyś ??:)
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 19, 2004 4:05 pm

elektro-akustyk firmy Cornett :) gram od roku
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 19, 2004 4:23 pm

wojodzem pisze:marius, ja też czasem gram na wp w snookera. to może jakoś się zmówimy i zagramy kiedyś ??:)

no bardzo chetnie. Jak bedziesz mial ochote to daj znac 6283478 na gg
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 19, 2004 6:03 pm

W 8 klasie zainteresowałam się gitarą mojej siostry. Nie miejąc pojęcia jak na niej grać zaczęłam się sama uczyć. W pierwszej klasie liceum zapisałam sie na zajęcia gry na gitarze. I tak to się zaczęło... później grałam w szkole na akademiach i w przedstawieniach. A teraz jestem na studiach i nie mam już czasu na granie. Czasem tylko dla własnej przyjemności sobie coś pogram na gitarze albo harmonijce.

Pozdrawiam wszystkich grajków.

PEACE&LOVE

Wróć do „Sprzęt”