Wasze instrumenty

Porady, dyskusje na tematy techniczno-muzyczne

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » wt lip 01, 2008 10:57 pm

bartolini1313 pisze:ale to 10 to miało byc w tysiacach :lol:

a nie milionach:)?
"Nothingman... Isn't it something...?"
Gość

Postautor: Gość » wt lip 01, 2008 11:00 pm

kurde moze masz racje.... przeliczylem jeszcze raz i rzeczywiscie w milionach :lol: a wracjac do tematu, to ile masz do wydania na te gitarke?
Gość

Postautor: Gość » wt lip 01, 2008 11:34 pm

to ja chyba mam ta jedną udaną gitare:D bynajmniej mi sie wydaje... mam jednego z tańszych epiphonów (les paul special II) i mi pasuje i to bardzo:) i polecam innym;)
Awatar użytkownika
didok86

wasze instrumenty

Postautor: didok86 » śr lip 02, 2008 2:00 am

No to najwyraźniej trafilem na tego jednego :). Ale musze powiedzieć, że coś w tym jest bo zanim kupiłem LP Cutoma grałem na kilku i rzeczywiście nie każdy był taki sam, różnicę dało się zauważyć. A co do Specjal II to kumpel ją ma. Muszę powiedzieć, że niezła jak na tak niską cenę. Całkiem przyzwoicie gra. Na customa oczywiście bym jej nie zamienił ale mimo wszystko pochwalę.
Gość

Postautor: Gość » pt lip 04, 2008 9:43 pm

Mam silkunastoletnią Jolanę, basik sprawuje się jeszcze nieźle pomimo lat jednak wymaga remontu. Nie gram w żadnym zespole co może tłumaczyć posiadany przeze mnie sprzęt. To już 2 rok jak... gram.
Przyjaciele grajmy jak najwięcej bluesa.

Pozdrawiam.

"Ze Mnie Nie Jest Taki Zwykły Man"
Gość

Postautor: Gość » pt lip 04, 2008 9:45 pm

Heh... W odniesieniu do mojego wcześniejszego postu. "...kilkunastoletnią...":D
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt lip 04, 2008 9:51 pm

w odniesieniu do obu Twoich postow, funkcja Obrazek

btw zakosiles komus avka :twisted:
Gość

Postautor: Gość » pt lip 04, 2008 9:58 pm

Dziex Adi. Widocznie mało, za mało przebywam na forum :) I nic nikomu nie zakosiłem :D
Ostatnio zmieniony sob lip 05, 2008 11:55 am przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » pt lip 04, 2008 11:23 pm

ja tez widzialem tego avatara u kogoś innego :lol: jakiejs dziewczyny chyba
Gość

Re: Wasze instrumenty

Postautor: Gość » wt sie 05, 2008 9:31 pm

ja niedługo zaczynam nauke gry na gitarze, na początek chce zacząc na akustycznej, przynajmniej tak mi doradzano...jaki proponujecie sprzęt na początek? coś takiego nie tak bardzo drogiego i wg was dobrego i fajnego do rozpoczęcia nauki...?
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » wt sie 05, 2008 10:08 pm

czy mozecie mi polecic dobry bas akustyczny za rozsądną cene?
dlatego czasem warto żyć...
Gość

Postautor: Gość » wt sie 05, 2008 10:44 pm

ewka77 pisze:ja niedługo zaczynam nauke gry na gitarze, na początek chce zacząc na akustycznej, przynajmniej tak mi doradzano...jaki proponujecie sprzęt na początek? coś takiego nie tak bardzo drogiego i wg was dobrego i fajnego do rozpoczęcia nauki...?

hmmm na pewno odpadaja staggi, durango bo to szajs a tak naprawde to hmmm jesli masz troche kaski to Yamaha, Takamine, Semick (oczywiscie ta wyzsza polka) jesli nie to jakis niedrogi Ibanez, Hohner, Washbourne, Epiphone, Marris moze....
i zadne taniochy typu Sounder na allegro bo mozesz sie przejechac strasznie bo to sie rozpada po chwili grania

2ptac pisze:czy mozecie mi polecic dobry bas akustyczny za rozsądną cene?

Salobrena B 400 - klik
Salobrena B 200-C - klik
Dean Performer Bass CE - klik
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » wt sie 05, 2008 10:55 pm

dziękuję Ci bardzo:) chyba zaczne zarabiac na dworu w Kato moze cos z tego wyjdzie ;)
dlatego czasem warto żyć...
Gość

Postautor: Gość » wt sie 05, 2008 11:02 pm

bardzo dziękuje ;) chyba na poczatek wybiore coś z tych tańszych, które wymieniłes, bo teraz to chodzi mi o takie pocwiczenie miedzy lekcjami w domu
Gość

Postautor: Gość » czw sie 07, 2008 11:26 pm

polecam Takamine, Crafter w ostatecznosci epiphone... chyba ze masz wolne okolo 6000zł to polecam Blues-King electro Gibsona :lol:

Wróć do „Sprzęt”