Freddie Mercury [05.09.1946 - 24.11.1991]

Pamięci tych którzy odeszli a na zawsze pozostaną w nas

Moderator: smar666

Zwierzu

Freddie Mercury [05.09.1946 - 24.11.1991]

Postautor: Zwierzu » śr sty 02, 2013 1:08 am

Witam ,

Uważam że warto poruszyć tutaj temat tak wielkiego wokalisty jakim był Freddie Mercury...Przyznaje że był on bardzo kontrowersyjny często w swoim życiu zachowywał się co najmniej dziwnie jednak ja bardzo go lubię za jego świetny głos . Jak dla mnie najlepszy rockowy wokalista w histori świata . Myślę że Freddie zasługuje na wpisanie go na tę listę .

http://pl.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mercury
"Ja już nigdy się nie zmienię..."
boston

Re: Freddie Mercury [05.09.1946 - 24.11.1991]

Postautor: boston » śr sty 02, 2013 11:44 am

Całkowicie zgadzam się z Tobą.
Też uważam, że Freddie był najlepszym wokalistą rockowym. Posiadał niesamowity głos i wyjątkową charyzmę. Był niesamowicie pomysłowy, twórczy, kreatywny. Chyba rzadko rodzą się ludzie obdarzeni tyloma talentami...
Czy był kontrowersyjny? Chyba nie - po prostu żył "po swojemu". Chyba nikomu nie wyrządził krzywdy a zapisał się na stałe w historii muzyki. Może był odrobinę szalony ale Artystom to się wybacza. :lol:
Odszedł zdecydowanie za wcześnie ale życie wykorzystał do maksimum.
Zwierzu

Re: Freddie Mercury [05.09.1946 - 24.11.1991]

Postautor: Zwierzu » ndz sty 06, 2013 9:11 pm

Boston masz racje Freddie żył po swojemu . Słucham już od prawie 4 lat Queen . Zaczęło się od tego że znalazłem stare kasety ojca . On to był prawdziwym fanem Queen . Naprawdę stworzyli bardzo wiele wartościowych piosenek . Wydali tak dużo albumów , że jest czego słuchać .
"Ja już nigdy się nie zmienię..."

Wróć do „Zapal świeczkę”