Tatuaż

Wasze niezapomniane i najdroższe utwory, płyty, muzycy...

Moderator: smar666

Kaaaamil

Tatuaż

Postautor: Kaaaamil » pt lis 27, 2009 8:20 pm

Witam wszystkich;) mam pytanie;) chciałbym zrobić sobie tatuaż na przed ramieniu;) napis...Myślicie że kawałek jakiegoś tekstu Dżemu by się nadał? i jak tak to jaki:) i czy po Polsku czy przetłumaczony na łacinę?:) dzięki za odpowiedz;)
Gość

Re: Tatuaż

Postautor: Gość » pt lis 27, 2009 8:57 pm

no to "w zyciu piekne sa tylko chwile" i lepiej chyba po polsku, ten bylby wedlug mnie najlepszy...
chociaz nie jestem zwolennikiem takich napisow ale w zaleznosci jaka otoczka wokolo niego i czcionka
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » pt lis 27, 2009 9:04 pm

tez myślałem o "W życiu piękne są tylko chwile" tylko że troszkę to jest właśnie za długie niestety
Awatar użytkownika
paweldzem

Postautor: paweldzem » pt lis 27, 2009 9:09 pm

Jestem też za "w życiu piękne są tylko chwile".
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » pt lis 27, 2009 9:25 pm

atak po za tekstami co myślicie o "Patrz komu ufasz" ?
donia999
Kontaktowanie:

Postautor: donia999 » wt paź 12, 2010 5:04 pm

albo po prostu wytatuuj sobie tytuł ulubionego kawałka Dżemu ;)
Blackangel666

Postautor: Blackangel666 » pn paź 31, 2011 8:57 pm

Hell"o,zdecydowałeś się na coś konkretnego?Troche czasu minęło,myślałam przed swoim tatuowaniem o -w życiu sa piękne chwile,i -zawsze warto być człowiekiem,moja lista zrobila się zbyt długa i zdecydowałam się na coś związanego ze mna.Fascynuje mnie historia tatuażu,w planach ''drugi wzorek'',ale to grubsza sprawa.Masz ten tatuaż?Pozdrawiam ciepło,B.A.666.
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » wt lis 01, 2011 6:29 pm

Tak mam ten tatuaż :) brzmi on " W życiu piękne są tylko chwile" i jestem z niego baaardzo zadwoolony i byłem go pewny :) i uprzedzam to uzależnia :) ja już myślę nad drugim , lecz nie mam jeszcze konkretnej koncepcji a muszę byc tak samo pewny drugiego jak pierwszego :) i wcale nie przeczę, że ot będzie także coś związane z Dżemem:) a jakie ty masz pomysły jeszcze ?:)
Blackangel666

Postautor: Blackangel666 » śr lis 02, 2011 5:15 pm

Hell'o,temat tatuaży jest mi bardzo bliski,i wiem że tatuaże uzalerzniają,podobnie jak Ty byłam pewna że chcę mieć tatuaż,i od roku myślę nad drugim, bedzie to upadły czarny anioł,z wkomponowanym tekstem z ''do kołyski''np.''jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic'',a bedzie on na pleckach.Pomysłów mam dużo,ale nie wiem co ciebie interesuje,tekst,czy wzorek-tribal itd.I,juz pisałam o tym ale,masz świetne teksty. piosenek.Pozdrawiam ciepło,B.A.666.
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » śr lis 02, 2011 8:33 pm

Nad tym tekstem tez myślałem, "jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic" i poważnie nad nim myślę :) tylko ja chciałbym na ręce , może małym literkami gdzieś w okolicach tricepsa dałoby radę, albo myślałem też po prostu na napisem, "Autsajder" a obrazek mógłbym miec ale mam koncepcji konkretnej , a tribal, nie lubię, musi coś wyrażać dla mnie tatuaż :)
Blackangel666

Postautor: Blackangel666 » pt lis 04, 2011 6:27 pm

Hell'o.Podoba mi sie pomysł Autsajder'a,odnośnie obrazka,to moze coś takiego;facet w czarnym kapeluszu widziany od tyłu na motorze (kapelusz moze przyslaniac twarz,tak jakby odwracal lekko glowe do tyłu)na plecach ma kamizelkę (awentulanie skóre)z napisem Autsajder,na blachach motora napis dzem,motor oczywiście to Harley,i wlaśnie mi to przyszło do głowy żeby to wszystko umieścić na drodze,a obok znak drogowy ''droga 66''.Odnośnie malych liter,to można wszystko wytatuować,i wszędzie,to zalerzy jakiego masz mistrza tatuażu itd.Wielokrotnie widziałam jak powstają tatuaże w różnych miejscach,i tez uwarzam że powinny cos wyrazać.Pozdrawiam ciepło,B.A.666.
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » pt lis 04, 2011 6:46 pm

A wiesz, masz dobrą koncepcję, muszę nad nią pomyśleć, może coś zmienić, ale dzięki za podpowiedź ;)
Blackangel666

Postautor: Blackangel666 » pt lis 04, 2011 6:54 pm

A proszę bardzo :D B.A.666
pycia93

Postautor: pycia93 » pt lis 04, 2011 10:35 pm

widzę, że ktoś tu ma świetne pomysły i dobrą wyobraźnie do tatuaży :) mi się pomysł też ogromnie podoba i mam nadzieję, że ewentualny efekt finalny będzie do wglądu :)
Awatar użytkownika
kwiatuszek

Postautor: kwiatuszek » sob lis 26, 2011 11:34 am

Kaaaamil pisze:Witam wszystkich;) mam pytanie;) chciałbym zrobić sobie tatuaż na przed ramieniu;) napis...Myślicie że kawałek jakiegoś tekstu Dżemu by się nadał? i jak tak to jaki:) i czy po Polsku czy przetłumaczony na łacinę?:) dzięki za odpowiedz;)
Jak szaleć to szaleć. Wytatuuj sobie Twój ulubiony tekst piosenki dżemu na plecach :roll: , będziesz miał pamiątkę do końca życia ;).
W życiu spędzasz za dużo cza­su na myśle­niu, a za mało na czy­nach.
W końcu to czy­ny są bar­dziej do­ceniane niż myśli.

Wróć do „Ulubione...”